yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (380)
  • oylar (54)
  • medya (16)

  380. (gbkz: kardeş çocukları) dizisinde adam, sanırım dna testi yaptırmak amacıyla(gizlinot: tv'nin sesi kapalı), tangle teezer'ı usulca alıp komple delil torbasına koydu. klasik bir tarak yerine bunun kullanılmış olması ve delil torbasına giriş anı komiğime gitti nedense.

  1 ekim 22:54

  3

  379. Uzun, gür, ince telli ve çabuk dolaşabilen saçlarımda hiç işe yaramadı. Kocaman yastıklı fırçalara devam. 

  22 eylül 10:37

  5

  378. Hep fiyatını çok gereksiz bulurdum. Ama etrafımda kullanan kişilerin hepsi memnun olunca ve saç uçlarım taraktan dolayı aşırı kırılınca almaya karar verdim. Ben son çıkan saplı modellerinden aldım geçen ay. Sephora’da 100tl ye satılıyordu. Aldığım  günden beri inanılmaz memnunum. Saç uçlarım ombreden  dolayı çok yıprandı taraktan dolayı da kırılmıştı. O yüzden çok zor açılıyordu. Bu tarakla asla saçlarım kopmuyor, ne kadar dolanmış olsa da kolayca canımı acıtmadan açılıyor. Saçı tararken yıpratmıyor diğer taraklar gibi.  Herkese tavsiye ederim.

  21 eylül 13:34

  5

  377. yaklaşık 5 yıldır kullandığım tarak. sephoranın yaz indiriminden o zamanlar 50 tl gibi bir fiyata almıştım. benimkinin modeli thick&curly hair olanından. saçlarım kıvırcığa yakın dalgalı ve açmakta çok güçlük çekiyordum. ıslak, nemli, kuru her şekilde başka taraklarda saçlarım kırılıyordu. hatta bi ara taramayı bırakmıştım. fön çekmek, düzleştirmek kabustu. plastik bir tarağa bu kadar değer mi derseniz, benim için değer. dümdüz saçlarınız varsa tabii gerek olmayabilir ama kıvırcık, dalgalı, boyadan dolayı sertleşmiş saçlarınız varsa kesinlikle tavsiye ederim. annem saçlarını siyaha boyatır ve taramakta güçlük çeker. bende deneyip bayıldı sonra kendisine de bir tane aldı. o da çok memnun. benim nerdeyse her ay kırık olurdu saçlarımda şimdi bu süre 7-8 aya uzadı. bir de elektriğini alıyor tararken, düzleştirirken ekstra kabarmıyor. çok memnunum.

  16 eylül 16:11

  2

  376. bendeki duşta kullanım için olan ortası boşluklu pembe dişli olan versiyon şöyle link koysam daha anlaşılır olacak. (link: https://www.boyner.com.tr/tangle-teezer-sac-firca-ve-tarak-214142-3392779 ) üç dört senedir kullanıyorum ama çok memnun olduğumu söyleyemeyeceğim ne yazık ki. belki diğer modeller daha iyidir ama bu modelin iyi olduğunu düşünmüyorum. çok zor taranan uzun dalgalı saçlara sahibim genelde banyo sonrası saçlarımı açmaya çalışmaktan kollarım ağrıyor. ama bu tarakla bu sorun çözüldü mü, malesef ki hayır. bana göre özellikle bu modeli parasını hak etmiyor. normal standart bir taraktan hiçbir farkını göremedim ben.

  9 eylül 12:44

  375. Normal gürlükte saçlara, ince-normal arası saç tellerine dahip olan biri olarak yorumum şöyle ki: test etmek için iki tarak kullandım. Eski kullandığım tarak üzerindeki saç telleri, bu tarak üzerindeki saç telleri kıyaslamasında tangle teezer kazandı. Hiç dökmüyor falan diyemem. Saçta teller kalabiliyor ama belki yarısı kadar daha az.  

  8 eylül 16:57

  5

  374. yaklaşık 2 senedir kullandığım parasını sonuna kadar hakeden saç fırçası/tarağı. hoş ben aldığımda fiyatı şu ankinden daha uygundu. bendeki üstü mor dişleri pembe olan modeli. ince telli, dalgalı, kabarık ve aşırı dolaşan saçlarımı duştan sonra yolmadan, koparmadan açıyor; kuruyken taradığımda da elektriklenmesini önlüyor. resmen saç tarama işkencemi sona erdirdi, kaybedersem hiç düşünmem yenisini alırım, şu saplı olanları da merak ediyorum belki benimkinden daha iyidir. pek indirimde görmüyorum ama denk gelirsem seyahatler için kapaklı olanlarından da almak istiyorum.

  8 eylül 16:14

  4

  373. Alalı birkaç sene olacak 55 tl gibi bir fiyata almıştım onu hatırlıyorum, bendeki modeli üstü mor dişleri de pembe biraz daha büyük olanlardandı. Benim kabarık ve yoğun saçlarıma çok da yeterli gelmedi. Islakken kullanmama rağmen zorlanarak kullanıyordum, tüm saçımı taramak çok zahmetliydi. Sonra babam bir gün banyoda görüp denemiş ve bayılmış. Saçları normal erkek saçı aslında uzun değil, benim gibi yoğun ve kıvırcık hatta ancak çok severek kullandı. Benimki eskimeden gidip bir tane de siyah renk aldı erkeklerin de kullanabileceği seriden ancak hala benimkinden daha memnun olduğunu söylüyor. Bu aralar gözümde saplı olan modelleri var, özellikle siyah ultimate olanını denemek istiyorum belki daha etkili olur. 

  8 eylül 13:56 8 eylül 13:57

  372. Geçen gün aldığım ve çok memnun kaldığım tarak. ilk başta biraz tereddütle yaklaştım ama 1-2 kullanımdan sonra vazgeçilmezlerim arasına girdi. saçı çok iyi açıyor ve tekrar düğümlenmesini ileri ölçüde engelliyor.benim gibi saçları çok sık düğümlenen ve açması zor olan kişilere şiddetle tavsiye ediyorum.

  17 ağustos 12:40

  371. Saçlarım boyattığım dönem saç açıcı spreylerle bakım köpükleriyle nemliyken bile zor taranıyordu. Sonra açıcı sprey sıkmadan kuruduğu bir gün bunu kullandım ve sonuç; hiç takılmadan acıtmadan kopartmadan saçımdan kaymak gibi akan bir tarak yıllarca saçlarım boşuna yolunmuş meğer.

  17 ağustos 12:35