girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (85)
  • medya (8)

85. Bugün kızı dünyaya gelmiş :) Her name is 'Lidya'

Allah Lidya bebeğe uzun sağlıklı mutlu bir ömür nasip etsin.

edit; Lidya değil, 'Liya' koymuşlar adını. Magazin siteleri yanlış yazmışlar.

13 temmuz 22:40 13 temmuz 23:57

84. Güncel her mevzusunu geçtim de.. 

karma albümü gibi albüm yapmayacak yapamayacak daha ona yanıyorum.

Bir adet boş şarkı olmayan bir başka albüm..

Tut kolumdan çek götür beni en son burada manalı bir şeydi sonra ne olduysa ay canımı acıtıyorsuna döndü iş abv

31 mart 22:33

83. Kızına "Lidya" ismini koyacakmış.

Nereden mi biliyoruz? Seda Sayan kendi programında açıklamış. Kadının ağzında bakla ıslanmıyor resmen. Sana güvenmişler, çocuklarına verecek ismi söylemişler. Yeme içme, hemmen tüm Türkiye'ye yetiştir.

Seda Sayan'a sırrınızı vermeyin bence :)

22 mart 13:50


82. Baba olacağını evseksisinden öğrendiğim şarkıcı. Gece gece on dakika kahkaha attım yatakta. Sen nasıl bir adamsın. Bu nasıl bir taklit yeteneğidir kdlflgşg

10 şubat 11:43

81. acilen botoksu bırakmalısın hayatımın en büyük aşklarından biri.

ölürüm sana klibini izle ve kendine gel. tarkansın sen! botoksa ne gerek var? bırak kırışsın her yerin. tarkansın sen! tarkan. aptallık etme!

10 şubat 01:39

80. Sosyal medyada baba olacağını açıkladığı o kaydın parodileri dolaşıyor ve hepsine feci kahkaha atıyorum. Allah iyiliğini versin tarkan, niye fısıldıyorsun kuzum

10 şubat 01:34

79. akşam akşam üç harfliler adamın içine kaçmış gibi, o gözleri belirtip belirtip bakma ,sesi zaten korku filmi seslendirmesi gibi olmuş içim ürktü,seksi mi olduğunu zannediyor böyle anlamadım.

sevinmiştim şimdi ürktüm nkjfkfhkjgkjbgk :)

junior tarkan :)

10 şubat 01:29


78. Belgeseli bile seksi ses tonuyla seslendiren adam bu, tam kendisine uygun bir video çekmiş. (gizlinot: Swh) bu arada tarkan eşcinsel değil, biseksüel veya panseksüel ve queer olarak kendini tanımlayan biri bildiğim kadarıyla. Açıklamaları hep bu yöndeydi.

9 şubat 20:42

77. Ya bir şey diyeceğim, hayırlı olsun, allah analı babalı büyütsün tarkancığım da ... O video biraz korkunç olmamış mı ? O gözler ne allahım sen koru, müjdeliyor musun tehtit mi ediyorsun belli değil onlar nasıl psikopat haller :(

9 şubat 20:08

76. üfff şu halil söyletmez'i bir kaşık suda boğasım var. Bir şeyden de prim kasmayıver seviyesiz. Bu kadar boş olmamalı insan.

Adam orda mutluluğunu gözleri dolu dolu paylaşıyor sevdikleriyle, sen anca ota boka maydonoz ol, dalga geç. Vinedan beri zaten uyuzdum, cumali ceberle uyuzlukta Doruğa ulaştığını düşünüyordum, yanılmışım. 

Tarkan'ın instagramda paylaştığı videoyu görünce içim çiçeklendi.  Çünkü baba olacağı için ne kadar mutlu olduğu belli.sesinden gülüşünden, ne diyeceğini bilememezliğinden, çakmak çakmak gözlerinden. 

Halil söyletmez'in seviyesiz kitlesiyle saçma sapan bir instagram akımına kurban gitmemesini diliyorum. 

9 şubat 16:55