girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (69)
  • medya (12)

69. Sitesine girdiğimde asla çıkamıyorum, fiyatların tl üzerinde olması beni çok cezbediyor ve şu an Türkiye piyasasındaki aynı seviyede olduğu markalardan baya baya uygun fiyata ürünler. İki defa alışveriş yaptım birinde tam kargo ücreti ödedim ama %15 indirimim vardı onu kullandım . Diğerinde kargo ücretsizdi bir güne özel yine %15 indirim kullanarak 80 tl'ye money maker paletini aldım. Şu an ikisi de kargoda umuyorum ki gümrüğe takılmaz.

13 eylül 23:27

68. Eğer gümrüğe takılmazsa,yine de kargo ücretine rağmen, o instagram da satan hesaplardan ucuza geliyor .. Sarin kozmetik diye bir hesapta 210 lira şuan. * ve de evet daha önceden de türkiye'ye yolluyorlardı bir arkadaşın dediği gibi, bu yeni bi haber değil..

10 eylül 13:44

67. tarte, %15 indirim kodum var isteyene verebilirim.

*shape tape kapatıcı 91 tl.

*kod, başka indirimlerle birleştirilemez.

10 eylül 09:03 10 eylül 09:08


66. Ezgi Fındık'tan aldığım son bilgiye göre,dün videsunda bahsetti yani,1 alana 2. ürün %50 indirimliymiş Tarte'ın sitesinde,bakmadım ama öyle ise iyiymiş.Tab yine de çok pahalı ya salla gitsin :/

10 eylül 08:22

65. 2016 yılında hali hazırda türkiyeye sipariş verdiğim, kendilerine nolur gümrük deklarasyonuna makyaj fırçası yazın diye yalvardığım, kurallar gereği yazamayacaklarını belirtip, 2 tane tartelettemi gümrükte bırakmış olduğum markadir. Gümrüğe kesin takılır, risk almak isterseniz tabii ki deneyiniz.

ilgili medya:
1
10 eylül 01:31

64. 68 tl olan kargo ücretini göze alabiliyorsanız sipariş verilebilir. Şahsen benim gözüm yemedi. İki defa çark çevirdim bir umut free shipping çıkar diye tabi ki çıkmadı. Kime çıkıyor bu free shippingler allasen.

10 eylül 00:29

63. ürün deneyimlerimi de paylaşayım tam olsun. bence ütuberlara kanmadan uzak durulması gereken marka.

amazonian clay fondöten karma cildimi kupkuru yaptı. mac full coverage nc15 kullanıyorum ivory tonu bile ten rengime koyu geldi.

bb tinted primer ise kullandığım en kötü primer. "gözeneklerini işaretliyorum, bak buradalar." diye çığlık atıyor.

pro amazonian clay palette içindeki 20 renkten sadece 5'i kullanılabilecek kalitede. matlar fırça deyince patlama yaşıyor. alerjik reaksiyon yaşamadım. tek güzel tarafı çok güzel kokuyor ki neden ve ne için?

adını hatırlayamıyorum tester boyu 4in1 gibi bir maskara göndermişlerdi. sözde hipoalerjenik olmasına rağmen gözlerimi mahvetti. anneme verdim. o kirpikleri yumuşak bıraktığı için beğendi.

9 eylül 23:57 10 eylül 00:02


62. Türkiye'ye zaten gönderim yapan marka. bugün neden "gönderime başladı." diye bir hype oldu anlamadım.

markadan 2 siparişim oldu. hatta birinde ücretsiz gönderim kullanmıştım. ilk siparişim geçen sene 400tl falandı ve gümrüğe takılmadı. 2. siparişimde takıldı. hızlıca paramı iade ettiler. iade öyle 3-5 gün beklemeli falan da olmadı.

9 eylül 23:45

61. 70 lira kargo ücreti alan markadır shape tape 90 lira diye seviniyorsunuz ama bir şey değişmiyor.

ilgili medya:
1
9 eylül 23:05

60. Uzun zamandır açıp açıp saatlerce tarte'ın sitesinde dolaşırım ben. Her zaman try ve ship to turkey seçenekleri vardı zaten. Gümrüğe takılır vs diye korktuğum için hiç sipariş vermedim ama yeni bir şey değil bu. Ezgi Fındık'ın da bu bilgiyi kameramanından aldığını düşünürsek hayal kırıklığı yaşama ihtimaliniz var süslüler daha net araştırma yapın hatta markayla mailleşin derim.

9 eylül 22:23