girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (77)
  • medya (12)

77. Sevdiceğim sağolsun, sayesinde Kanada'dan temin edebiliyorum.

Tarteist Pro Amazonian Clay Palet muhteşem! Pigmentasyonu,renkler falan harika.

Tarteist Pro Glow Highlight & Contour Kit - Henüz yeni aldım. Şöyle bir dokundum da fena değil gibi geldi. En azından kullanılabilir tonlar içeriyor.

Tarte Amazonian Clay Allık - Sephora Kanada doğum günü hediyesi vermişti. Çok pigmentli gelmedi bana.

edit: dislike neden anlamadım :)

16 ekim 00:52 17 ekim 03:04

76. Ben de tartelette in bloom paleti var. Mis gibi çikolata kokuyor shape tape kapatıcım bitmek üzere ama Türkiye’ye gönderim kaldırılmış anlaşılan artık sadece resimlerine bakarız.

15 ekim 21:26

75. ilk ve tek siparişim gümrükten geri döndüğünden bir daha sipariş etmedim ama ürünlerin geri gönderildiğine dair mail atar atmaz direkt para iadesi aldım, set onlara henüz ulaşmamıştı bile, hızları için çok takdir ettim. keşke makyaj malzemelerime kavuşsaydım daha güzel olurdu, dolar da bu kadar saçmalamamıştı aldığım zaman pff. adamlar da bıkmıştır sürekli gümrüğe takılıyor, bu ülkeye gönderemiyoruz diye artık gönderim yapmıyorlardır.

15 ekim 10:47


74. artık türkiye'ye gönderim yapmıyor. geçici bir heves olarak gördü bizi :( 

14 ekim 15:54

73. Ne oldu ya alışveriş yapmasam bile bakıyodum bi umut bu dolar kurunda ilaç gibi bi internet sitesiydi kim kapattı seni :( açılır mı acep bilen var mıdır

11 ekim 15:54

72. isteyen varsa %15 indirim kodu > 7BFVHJXFZR86 (büyük harflerle)

1 ekim 16:07

71. Uzaktan uzağa ürünlerine bakarak iç geçirdiğim marka.

Ig butiğinde ürün boyunun küçük olmasının da gazına gelerek sizzle far paletini sordum 295 TL dediler. Tati' nin de dediği gibi sonuçta bu benim ev ya da araba kredim ya da faturam değil. Haliyle bu parayı bir far paletine veremem. Keşke kur daha makul bir fiyatta olsa.

İnsan uzaktan içli içli bakıyor işte.

30 eylül 18:11


70. Bayılarak baktığım ama sanırım asla kullanmak nasip olmayacak marka. Bugün itibariyle iki siparişimin de geri gönderildiğini öğrendim. Tarte’da sitesinden Türkiye lokasyonunu kapatmış zaten. 

25 eylül 14:21 25 eylül 14:21

69. Sitesine girdiğimde asla çıkamıyorum, fiyatların tl üzerinde olması beni çok cezbediyor ve şu an Türkiye piyasasındaki aynı seviyede olduğu markalardan baya baya uygun fiyata ürünler. İki defa alışveriş yaptım birinde tam kargo ücreti ödedim ama %15 indirimim vardı onu kullandım . Diğerinde kargo ücretsizdi bir güne özel yine %15 indirim kullanarak 80 tl'ye money maker paletini aldım. Şu an ikisi de kargoda umuyorum ki gümrüğe takılmaz.

13 eylül 23:27

68. Eğer gümrüğe takılmazsa,yine de kargo ücretine rağmen, o instagram da satan hesaplardan ucuza geliyor .. Sarin kozmetik diye bir hesapta 210 lira şuan. * ve de evet daha önceden de türkiye'ye yolluyorlardı bir arkadaşın dediği gibi, bu yeni bi haber değil..

10 eylül 13:44