yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25)
  • medya (1)

  25. herkese aşık olup, en çok kendini seven karakter. ama arkadaş olarak iyi kesinlikle

  31 mart 22:23

  24. başak burcu olduğunu düşündüğüm how I met your mother karakteri. her şeyi detaylı incelemesi, kararsızlığı (ilişki konusu da dahil olmak üzere), takıntıları ve her gördüğü kadına aşık olması ile beni kendinden soğutmuştur. annenizle nasıl tanıştım dedi dedi robine olan aşkını anlattı. daha fazla konuşamayacağım...

  31 mart 20:29

  23. kesin infp'dir bu... aynı anlamsız romantizm, toz pembecilik.

  31 mart 19:29

  22. eyy ted mosby, sen bir kocaman bir drama queensin. barney gibi yaşarken marshalla dönüşmek istiyorsun. arada kalmışsın, ne istediğin belli değil. dizinin sonunda da gördük. hayatımın aşkını arıyorum diye diye nice kadının hayatını yedin. tü senin sıfatına

  30 mart 23:24

  21. bu aralar izleyecek hiçbir şey kalmayınca tekrardan how i met your mother'a sardım.ben ted'i sevmekle sevmemek arasında gidip gelenlerdenim ya.yalnız şey huyu bana aşırı itici geliyor, ted bana sürekli aşkı arayan romantik bir karakter gibi gelmiyor bana göre tam duygusal kaşarlardan kaba tabirle.dizi süresince o kadar çok aşık oldu ki hangisine gerçekti hangisini en çok sevdi hangisi onun için en iyisiydi bilemiyorsun.çünkü istisnasız tanıştığı her kadını kafasında idaelleştiriyor ve evet son süslünün dediği gibi bu uğurda gurursuzlaşıyor.

  bana bu tip erkekler her zaman daha sahte geliyor çünkü yaptığı güzel jestler romantik şeyler ilan-ı aşklar daha öncesinde onlarca kadına yapılmış.tabi bu yine kafasında idaelleştirdiği kadınlar, bizim romantik ted idealleştiremediği bir kadın gördüğünde gayet kaba da davranabiliyor.yani bana göre sahte romantik sahte iyi bir karakter.gerçek romantik marshall'dır.

  29 mart 23:52

  20. gerçekten tam bir loser ve ayran gönüllüdür.O yüzden ilişkilerinde kaybeder çünkü daha ikinci günüde başlar ben seni seviyorum,sensiz yapamam türküsüne.üstüne ne kadar gidersen o kadar kaçar karşı taraf ,doğal olarak ilişkilerinde terk edilir.Ama dizi boyunca hiç bir konuda istikrar göstermese de robin e olan sevgisinin gerçek olduğunu düşünüyorum.Ted için robin aslında herkesin hayatında en az bir kere başına gelmiş biriydi.şimdi Biriyle inişli çıkışlı bir ilişki yaşarsın yada daha ilişki olmadan yollarınız ayrılır ve ondan sonra hayatına giren herkesi onunla karşılaştırmaya başlarsın,minicik şeyler o olsa böyle yapardı demene neden olur, içten içe unutmak istersen hatta bazen yoluna devam ettiğini düşünür sevinirsin çünkü ne onunla olur ne onsuz. ama bir gün belki bir hareketi,belki çok alakasız bir yerde karşına çıkması,belki bir lafı yada ondan aldığın herhangi bir haber tekrar herşeyi başa sarar. diğer birlikte olduğun insanlarda iyidir güzeldir ama o o dur ve fark edersin aslında tek istediğin o dur.Ted için robinin bu olduğunu düşünüyorum ama robin için ted bu kadar derin bir anlam taşımıyor bence.o yüzden dizinin sonunda genelin aksine ben birleşmelerine sevindim ted için sadece 9 sezon boyunca ne kadar çok kadın hayatına girerse girsin hep arkada bir yerde robin vardı aslında.Bu arada ted in yengeç burcu olduğunu düşünüyorum.

  29 mart 13:46 29 mart 13:48

  19. 7x12'de tam bir dosttur. robin'e desteği, derdini bilmemesine rağmen mutlu etme çabası...

  28 mart 14:53

  18. Fazla mızmız fazla ukala fazla detaycı ve kendini romantik zannediyor aslında drama queen.. 

  biraz kinlenmiş gibi göründüm ama uzak durduğum erkek katagorisinde, lütfen bu çocuğa efendi erkek demeyelim nitekim bakınız bu dizide bir adet marshall var. 

  23 mart 17:55

  17. Ted mosby Karakterine bakınca ilk gördüğümüz şey bir efendi erkek aslında. Kendisi de bunu sık sık dile getirir(gizlinot: I'm a nice guy), neden bir türlü evlenemediğini arkadaşlarına sorup dururdu. Gerçekten sözlükteki efendi erkek tanımına da uyardı. Serinin sonlarına doğru romantikliğini kaybetse(gizlinot: Kızın birisi yemeğin parasını ödedi diye diğer her yönüne bayıldığı kızdan üstün görmesi gibi) de kendisi romantik, çok iyi bir işi ve mükemmel bir arkadaş grubu olan(gizlinot: Bonus!!!), sadık, düzgün karakterli, eli yüzü düzgün bir insandı. Bunlar kendisini evlenilecek erkek olarak görmesi için ona iyi nedenler veriyordu. Kendini her zaman haklı çıkarma isteği, insanların hatalarını düzeltmesi ise onu seven biri için göz ardı edilebilecek birkaç kötü özelliğiydi.

  Ancak kendisi berbat bir insandı. İlk görüşte aşık olduğu Robin ile mutlu olmalarının mümkün olmadığı ayan beyan ortada olan bir şeydi aslında. Karakter olarak o kadar zıt ki bu ikisi, ben bir yastıkla bu ikisinin birlikte olduğundan daha mutlu olurum öyle diyeyim. İlk günden seni seviyorum diyen bir adam ile daha önce kimseye sevgisini sözlü ifade etmeyen bir kadın ancak bir sezon kadar ite kaka ilişkilerini sürdürdüler ve beklenen sona uyarak ayrıldılar. Bundan sonra ted Robin için bir arkadaştan daha ötesi olmadı hiçbir zaman. Kendisi mükemmel erkeğini barney'de bulmuştu ve asla geriye dönüp ted'e bakma ihtiyacı hissetmedi. Ted ise her ilişkisini Robin ile kıyaslandı, Stella, Victoria, Zoey ve diğer tüm kadınlar hep ted'in robin'i başka bedenlerde aramasıydı. Asla mutlu oldu diyemeyiz çünkü Robin değildi hiçbiri.

  Ted'in mother ile olan ilişkisi sanki birbirini tamamlayan iki ruh'un sonunda birbirini bulması gibiydi. İkisi de geçmişlerinde kalan büyük aşktan umudu kesince tanıştılar ve birbirleri ile mutluluğu yakalayıp mükemmel bir hayat arkadaşı oldular. Ted her zamanki evlilik ve çocuk isteklerine sonunda kavuşmuş ve bunları istemeyen Robin büyük bir yükten kurtulmuştu. Tracy öldükten sonra elbette Robin ile tekrar bir araya geldi çünkü (link: http://tedmosbyisajerk.com Ted Mosby is a jerk) ve çocuk yapma işinden yırttığı için ted'e dönen Robin de hiç masum değil. Finalde senaristler işi mahvetti ama beni de erkeklerden soğuttu. Bu karakterden çıkardığım tek şey bir erkeğin ilk aşkı değilsen git başka erkek bul, çünkü o erkek seni asla ilk aşkını sevdiği kadar sevmeyecek ve sen öldükten sonra ilk aşkına geri dönecek. Sağ olun senaristler, her şeyi ve o güzelim robin-barney aşkını mahvettiğiniz için.

  23 mart 15:08

  16. (bkz: boğa burcu erkeği)

  (gizlinot: bunu yapmasam olmazdı ama öyle gerçekten)

  23 mart 11:53