girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • medya (0)

6. gone girl’ü anımsatan türk dizisi.

1 nisan 22:09

5. Yan odada annem seyrederken kulağıma geliyor. Derin'in kocasının sevgilisi hakkında söylediği "hesap sormadım çünkü evlenirken kocam bana söz verdi, o kadın değil" sözünü takdir ettim. Bu tür durumlarda herşeyin kadına patlamasına sinir oluyorum çünkü. "Kadın şeytan, erkek zavallı kandırılmış. "

1 nisan 21:48

4. Uzun uzun izlemedim ama annem izlerken bakındım biraz.

İlk bölüm güzeldi ama isimden kaybetmiş. İsimden dolayı kaçırılma işinin derinin planı olduğunu bilerek izledik, başka bir isimle çıksa gerçekler ortaya çıkınca bir “vaay” çektirirdi. 5 bölümlük ömrü var, sonra her türk dizisi gibi saçmalamaya başlar bence.

25 mart 22:32


3. gone girl tadında başlamış my dangerous wife isimli Japon dizisinin yasal uyarlaması olan dizi.

Ben beğendim ki bahsettiğim gone girl filmini de baya severim. Bir kere değişik bir konu hep evde oturan sümsük kadın izlemekten fenalık gelmişti malum. Umarım bozmaz. Ayrıca Mustafa Üstündağ'ı yeniden izleyebilmek de en büyük artısı. Bundan sonra takip ederim.

25 mart 22:22

2. Derin hanım ne yapıyorsunuz

Bazı sahneleri aşırı saçma gelse de beğendiğim dizidir 

25 mart 22:08

1. 25 martta başlayacak show’un yeni dizisi. arkadaşlar gone girl filmi dizi oluyor :)) evet evet :))

ben bu olayı hiç anlamıyorum ya. neredeyse herkesin izlediği çok etkileyici bir film bu yani kült dediklerimizden. filmin o efsaneliği türk televizyon dizilerinin ağdalı yapısının bakışmaların arasında kaybolacak diye çok üzülüyorum. 

onun dışında gonca vuslateri gibi bir efsane oynayacak esas kızımızı. arada denk gelirsem hey maşallah goncaya der kapatırım(link: https://youtu.be/ri35B9cXEPo ilk bölüm fragman)

13 mart 09:31 13 mart 09:45