yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (35)
  • medya (10)

  1. Bunun yerine bir seyahat bileti, kişisel bir hediye ya da siradanligin içinde birkaç cümle tercihim. Sacma ve gereksiz buluyorum. Hoş ben şatafatlı evlenme tekliflerini hatta evliliği de benimsemiyorum. İflah olmaz bir yay burcu olduğumu söylemiştim.

  7 eylül 2014 12:30

  2. (link: https://www.pinterest.com/pin/330451691378533721/ budur)

  7 eylül 2014 12:37 23 temmuz 2015 07:17

  3. Bu gidisle kendim alip kendim takacagim girmesinler havaya diye de kendimi teselli edecegim yuzuk (gizlinot: sag eller havaya )

  7 eylül 2014 13:23

  4. kadınların azla yetinme anlayışında zirvedir. sadece tek taş, bi dene ama yükte hafif pahada ağır olması candır az malın gözü değiliz haniii.

  7 eylül 2014 13:33

  5. kesinlikle budur. (link: http://emeraldcutengagementrings1.com/beyonce-wedding-ring/ )

  7 eylül 2014 14:04

  6. kadınların tektaş takıntısının altında yatan sebep avrupa yakası selin'dir. yaşı yetenler hatırlayacaktır, avrupa yakası'ndan önce tektaş bu kadar popüler, olmazsa olmaz değildi. ne zaman ki selin çıkıp cem'in aslı'ya aldığı tektaş yüzükten sonra "tektaşsız evlenmem tektaş da tektaş!" dedi, kızlar arasında algı tamamen değişti. sevgilinin kadına verdiği değer tektaşla ölçüldü, "şu kadarcık pırlanta kadar" sevmek düşüncesi topluma benimsetildi. tektaş yetmedi, tria oldu dün bugün yarın dendi. kadın önce ekranlara sonra parmaklarına iç geçirerek baktı. erkekler tektip yüzüklerle tektipleşmiş aşklarını "ispatladı". kadın ne kadar büyük ne kadar parlak taşa sahipse o kadar çok seviliyordu. yüzüğündeki üçüncü taş hep sevileceği anlamına geliyordu...

  tektaşın ülkemizde bu kadar yaygınlaşıp onu "olmazsa olmaz" hale getiren en önemli unsur medyadır, reklamlardır. ha, reklamlardaki o albeniye gösterişe kapılan bizler bir de tabi.

  7 eylül 2014 14:09 7 eylül 2014 14:26

  7. nişanlım tarafından aldatıldığımı öğrendiğimde "ulan bunu satsak kaç para eder ki şimdi bu?" diye düşünmeden tüm kuulluğumla denize fırlatmak istediğim. (gizlinot: şaka şaka)(gizlinot: gül gibi kızım)(gizlinot: aldatmasın beni)

  7 eylül 2014 14:22

  8. sevmediğim, beğenemediğimdir. 1. si bu kadar özel bir şeyi parmağımda benzerlerinden zirilyon tanesinin zirilyon tane kızın elinde olması beni soğutuyor bu yüzükten. diyeceksiniz ki alyans da öyle değil mi yahu. evet öyle ancak alyans ın geleneksel ve sembolik bir yanı var ancak tek taşın gelenekselliği olmadığı gibi sembolik olarak da parayı ve karat hesaplarını çağrıştırıyor (siz her ne kadar bunun derdinde olmasanız da çağrışım işte, ya da algıda seçicilik her neyse)

  2. yahu bu ne zaman moda oldu, bir de alyansın üstüne kombin yaparak üst üste takmıyorlar mı tam oluyor.görsel olarak da güzel bulmuyorum metal bir çerçeve üstünde büyük, bağımsız, üste doğru sivrilmiş bir taş, bir tasarım hatası gibi geliyor gözüme :d.D

  3. ben zevklerimde eski kafalı- klasik bir insanım. anneanne ayakkabıları giyer, kırmızı rujsuz dışarı çıkmaz, nerede 60 lar 70 leri andıran kıyafetler var (güzel-çirkin) üstümde taşırım. böyle taş devri zevkli bir kıza tek taş yakışmaz yahu. benim zevkim yine o eski incecik altın sarısı zarif alyanslarda, ve bu tarz yüzüklerde.

  ** yalnız alan olur alır getirir o ayrı, ne yapayım fırlatayım mı kafasına, ne yaparım aklına girerim sevgilimin satarım, yerine zevkime göre ucuz bir yüzük alır üstünü de çatır çatır birlikte yerim yahuu :D:D yaağğzzıııkk çünkü gül gibi tek taşa :D:D

  7 eylül 2014 15:53 7 eylül 2014 15:54

  9. sosyal platformda illa ki fotoğrafı paylaşılır evlilik teklifi almış kız tarafından. yeni moda bu oldu: tek taşlı fotoğraf.

  şahsen ben olsam, onun yerine başka bir hediyeye hayır demezdim, bu hediye bir kutu dolusu çikolata bile olabilir. ama erkek kişisi hatıra da olmasını istiyorsa, tek taş haricinde, aldığı hatıra olabilecek herhangi bir şey de kabulümdür. (gizlinot: swh)

  7 eylül 2014 16:05 7 eylül 2014 16:06

  10. benimse o tiffany & co yeşilini görünce bile kalbim çarpıyor, tek taşımı da kendim aldım (küpe olarak) hiçbir mana yüklemeksizin, estetik olarak, birçok lüks objenin hissettirdiği gibi sahip olunduğu andan itibaren hissettirdiklerini o ambalajdan başlayan deneyimi seviyorum. kimsenin onayına ihtiyaç yok. pırlanta olduğunu belki de sadece siz bilirsiniz, bununla toplumsal onay bekleyenler, müstakbel kocasının cüzdan kapasitesini ölçenler için hayat epey zor olsa gerek, neme lazım her ikramiyede kocasına çaktırmadan gidip caratını büyütenler filan gördüm be sözlük. :o

  7 eylül 2014 18:21

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar