yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • medya (0)

  1. -beyaz tenliyim ama cok zor hede hodo esmerler cok sansli (esmer olmadigi icin sukrediyor)

  -beyaz tenliyim catlayin cok guzelim

  -esmerim, bence en guzeli esmerlik, canim tenim, beyazlar cok hede hodo

  Olmak uzere 3 sekilde zuhur eden eylem. Hangi cagda yasiyoruz bilmiyorum, asla secilme sansi olmayan bir konuyla ilgili neden bu kadar konusuluyor onu da anlamiyorum. Birkac suslunun de dedigi gibi onemli olan yuz hatlaridir halbuki.

  Gelsin eksiler shsjd.

  4 aralık 2016 20:18

  2. (link: https://dm.victoriassecret.com/imagefeatures/0x0/1267500077617/vsaa-dsktp-adp-main-image-adriana.jpg adriana) esmer güzeli iken (link: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/9a/3b/65/9a3b65c368c712ca322394ee4d19d407.jpg tık) ,

  (link: http://img.hurriyet.com.tr/_np/2922/25642922.jpg doutzen bebişim) ise böyle çok güzeldir. (link: http://media.gettyimages.com/photos/model-doutzen-kroes-walks-the-runway-during-the-2014-victorias-secret-picture-id459839890?s=594x594 bir tık daha)

  şimdi bu kadınların ikisi de ten renklerinden bağımsız güzel. çünkü bu kadınların kaşı gözü her yeri güzel. konu ten renginden çok uzakta

  5 aralık 2016 09:30

  3. başlığı çok beğendim.

  bunu söylemek için geldim. (gizlinot: sgahsg )

  Bence diğer seçim şansı olmayan fiziksel özellikleriyle övünmekten bir farkı yok.

  ama başlık gerçekten çok hoş. baya güzel problemsiz bir cilt kadar güzel.

  5 aralık 2016 09:38


  4. Oo güzel başlık alırım bir dal. Burada beyaz tenliligiyle övünenler aslında ırkıyla övünüyor. Türkiye pek çok genetik mirası içinde barındırıyor, hepimizin de güzel ve çirkin yanları var ama hepimiz özeliz hepimiz çok değerliyiz. Ne kadar güzel olduğumuzu anlatmak için değil kaynaşmak fikir alışverişi yapmak ve güzel vakit geçirmek için buradayız. Ben şahsen kimsenin ten rengine övgüsünü okumak istemiyorum, bana ne be! ürün tavsiyeleri varsa buyursun uygun başlığa yazsın herkes. Birbirimize faydamız dokunsun.

  5 aralık 2016 14:28

  5. Kucuk insan isi. Ovunecegi baska bir seyi yok demek ki melanin pigmentiyle ovunuyor zaar

  5 aralık 2016 14:35

  6. boyuyla, kilosuyla vb fiziksel özelliğiyle ego mastürbasyonu yapmaktan farkı yoktur.ve fakat girdiler bilgilendirme amaçlı olup içinde beyaz tenliyim boyum 175 gibi bilgiler barındırıyorsa ve sen bunu banane senin boyundan diye eksiliyorsan senin anlama kapasitende sorun var şartlanmışsın,önyargılısın. diyor ki bence ten rengi önemli değil önemli olan yüz hatları. (bkz: yüz hatlarıyla ego mastürbasyonu yapmak )

  5 aralık 2016 14:35 5 aralık 2016 14:41

  7. ırkçılığa davetiye çıkarmaktır başka bir açıklaması yok bana göre. devamı üstün ırk ya da saf ırk şeklinde mi gelecek yani tehlikeli sular bunlar.

  kaldı ki ten rengi ego tatmini yapılacak bir konu değil zaten, eğer oraya girersek (gbkz: beyaz adamın üstünlüğü)ne kadar gider yoksa bu konu.

  5 aralık 2016 15:32


  8. beyaz ten başlığında yazdığımı eksileyenler olunca açıkçası kadının kadını yaftaladığı dünyada bizim savunmalarımız gittikçe zorlaşacak gibi. eksileyenler beyaz teni asalet sayanlar galiba. ne bileyim, böyle düşünmek bile bana komik geliyor yani. ten rengi niye özellikle seçilmiş acaba, bence bu kafayla düz saç asil kıvırcık saç çok rererö diye diyebilirler yarın öbür gün.

  tekrar söylüyorum.

  saç rengi, göz rengi, ten rengi,

  kaş biçimi, yüz şekli, meme büyüklüğü, bel inceliği falan güzellik veya başka herhangi bir şeyin belirleyici unsuru olamazlar.

  fiziksel özellikler gurur duyulacak veya utanılacak bir yöne sahip değillerdir.

  çünkü onları siz seçmediniz, siz belirlemediniz ve bu kafayla iyi ki de seçmemişsiniz, herkes aklınca en güzelini seçmeye çalışsaydı kendine dünyada güzellik diye bir kavram bile kalmazdı, herkes birbirinin aynısı olurdu.

  insanlar sadece kendi yarattıkları şeylerle gurur duyabilirler veya pişman olabilirler, utanabilirler.

  karakter, kişilik, eğitim, ahlak, insanlık, kariyer, merhamet, sağduyu gibi özelliklerle.

  nicelikle değil nitelikle yani.

  5 aralık 2016 18:05

  9. Nadir bulunan seyler her zaman kiymete biner. Ulkemizde de beyaz ten sari sac renkli goz nadir oldugundan buna sahip insanlarin parmakla gösterilmesi (gizlinot: aleyna tilki stayla) bir sure sonra bu kisilerde göt kalkmasina sebep olabilir. Belki kuzey ulkelerinde de soyle diyaloglar geciyordur: "bu fondotenin en koyu rengi bile açık geldi"

  6 aralık 2016 10:45