3.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (8)
  • oylar (4)
  • medya (0)

8. 2 in 1 serisinden coral olanını ve limonlusunu kullandığım şampuan. şans eseri arkadaşımın evinde dandik bir şampuan olduğunu düşünerek kullandım fakat ertesi gün herkesin saçların ne güzel demesiyle farkına vardım. saçlarımı gerçekten en güzel yapan şampuan 72 tl lik aveda şampuan iken bu şampuandan da aynı etkiyi almam gerçekten mucize. saçlarım düz ve çok hacimli değil, boyasız saçlarım olduğu için benim için en önemli özelliği saçlarımı parlatması ve yumuşak ötesi yapması. indirimden 4 tl ye aldım en son bir de.

26 ocak 14:39 26 ocak 15:26

3

7. Gratis'te fiyatı 5,90 iken ve aynı zamanda 1 alana 1 bedava kampanyası ile 2 tane Mor, Kırmızı, Mavi,Yeşil,Pembe olanlarını aldım ve paraben içermemesi, kokuları güzel.

Saçlarımla pek ilgilenmiyorum hatta hiç ilgilenmiyorum ondan şampuandan pek bi beklentim yok, o yüzden değerlendirme ucuz oluşu, güzel kokması ve paraben içermemesi yönleriyle olumlu

25 ocak 00:42 29 temmuz 01:27

6. Isırgan otlusunu kullanıyorum, saçlarım bu aralar fazla uzadı bundan olduğunu düşünüyorum

7 aralık 2017 21:22


5. Bunun inci özlü olanını kullanıp memnun kalmıştım. Şu an ballı olanını kullanıyorum. O nasil güzel ve kalıcı bir koku! Bal kokusu seven varsa kesinlikle öneririm. Benim saçlarım kalın telli, kıvırcık,dipleri normal ve uçları kuru. Iki ürün de güzel nem verdi ama ballı olan bir tık daha iyi bu konuda

7 aralık 2017 12:06

4. Volume serisinin mavi olanını kullanıyorum, mineralli olan ve hayretler içinde baya memnunum.(gizlinot: swh) saçımı yumuşacık yaptı ama öyle banyodan bir iki saat sonra geçmedi diğer şampuanlar gibi, baya saçın kendisini yumuşattı. Ayrıca olmayan kimya bilgimle üzerindeki parafin ve paraben içermez yazısına bakarak daha temiz içerikli olduğuna inandım. Fiyat olarak da baya uygun daha ne yapabilir bir şampuan? Tam bir performans canavarı (gizlinot: Bizimlesin tatlım)

10 ekim 2017 23:16 13 ekim 2017 11:15

3. 3 farklı şampuanını denediğim marka.

ilk denediğim şampuan shine olive oil serisinden üzümlü (kırmızı) olandı. fiyatı uygun olduğu için alıp denedim. şampuan fazla köpürmüyor fakat güzel bir temizlik hissi veriyor. banyodayken hoş bir kokusu var fakat saçım kuruduktan sonra koku kalmıyor.

ikinci denediğim tekrar olive oil serisinden ısırganlı (yeşil) olan. saçlarımın çok yağlandığı bir dönem denemek için almıştım. fakat saçımı oldukça fazla sertleştirdi. 2 haftadan fazla kullanamadım.

diğeri ise volume serisinden mineral özlü (mavi) olan. bunu kullandıktan sonra saçlarım daha fazla dökülmeye başladı. mevsimsel olacağını düşünerek önemsemedim. fakat kardeşimin de bir süredir kullandığını ve elini saçına atınca ciddi bir tutam saçının koptuğunu görünce hemen şampuanı bir kenara kaldırdım.

üzümlü olanı beğenmiş olsam da diğer ikisinden hiç memnun kalmadım. ve kopan saçları gördüğüm için bir daha tercih edeceğim bir ürün olmayacak. muhtemelen fırça temizliğinde kullanacağım.

13 eylül 2017 23:15

2. Ucuz olması bir yana içinde parafen olmamasından dolayı üzümlü olanını aldım. Kokusu çok güzel, saçı yumuşacık yapıyor, parlatıyor. Fakat biraz saç derimi kurutmuş gibi geldi, hafif kaşıntı yaptı bende. Ama saç deriniz hassas değilse, ucuza alabileceğiniz güzel bir şampuan

27 nisan 2017 02:42


1. shine olive oil ve volume olmak üzere iki serisi bulunan şampuan markası. (yazar: tubilokko )'nun (gbkz: ukte )siymiş :)

shine olive oil serisi zeytinyağı içeriyor. volume serisi ise ikisi bir arada. etkisine gelecek olursam, shine olive oil serisinden yagli saclar icin ve normal saclar icin olanlarından kullandım. normal saç denmesine rağmen kuru saçlar için üretilmişcesine nem veriyor saçlara. ayrıca çok güzel parlatıyor. fakat saçınız yağlanmaya meyilli ise uzak durmalısınız. çünkü hızlıca yağlandırıyor.

Zeytinyağlı seriden yagli saclar icin olani (ısırganlı) ise normal saclar icin olandan doğal olarak biraz daha yavaş yağlandırıyor. ama yine de benim yağlı saçlarıma bu konuda yeterli gelmedi. bu şampuan da Parlaklik sagliyor.

ayrıca bu seri zeytin yağlı olduğu için saça çok güzel bir esneklik kazandırıyor. Kuru saclilara denemelerini tavsiye ederim.

Gelelim volume serisine. yani saç kremi ve şampuan bir arada olanlardan. Bu seriden yagli saclar icin olani aldim. yanılmıyorsam ikisi bir arada olmasına rağmen silikon içermiyor. üzerinde böyle belirtilmemiş ancak ben silikon türevlerini görmedim. ama belirtmeliyim ki kimya bilgim yok. bu şampuanda asiri bir volume soz konusu degil ancak zeytinyağlı seriye göre biraz daha dolgun ve parlak saclar sagliyor.

iki seri de parlaklık, yumuşaklık açısından gerçekten tatmin edici. saç kremine ihtiyaç duyulmuyor. paraben ve parafin içermiyorlar. ayrıca fiyatı çoook uygun. hele indirim dönemi rastlarsanız... (gizlinot: ben bir alana bir bedava ile 6 tl ye almıştım swh) saçları kuru olup, yumuşaklık isteyenler en azından indirim döneminde alıp denemeli diyorum.

ayrıca çok uzun olan bu yazım için kamudan özür diliyorum :(

8 mart 2017 20:58