yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (41)
  • medya (1)

  41. Hoş giyinirler, hoş gözükürler, anlamlı flörtöz bakışları sizi çeker. Komik sayılabilirler, çok romantik davranabilirler. Çekici olmayı iyi bilirler, gizli bir egoları vardır. Babamdan ve hayatıma girmiş bir terazi burcu erkeğinden yola çıkarak söylüyorum bunları. Güzellikten, estetikten hoşlanırlar. Ama bence bu burcun mensubu erkekler kişiye değil aşka aşıktır. Ben de bir terazi burcu olarak bu durumu anlayabiliyorum. Onların sevdikleri şey çoğu zaman insanlar değil, insanların yaşattıkları hislerdir. Fazlaca sosyallerdir. Ancak bütün bu ilgi, flört vs. yeni bir heyecan bulana kadar devam eder. Bütün o muhteşem enerjiyi alarak yeni hedeflerine doğru salına salına giderler. Uzun bir ilişkiyi başarabilirseniz mutlu olabilirsiniz ama çok da ciddiye almamak gerek bu kişileri.

  17 temmuz 15:50

  40. Kesinlikle bencil ve narsistler.

  22 mayıs 00:10

  39. merhaba ben terazi burcu erkeği. seni güldürürüm, gezdiririm, eğlendiririm, ama bunlardan anlam çıkartma, tamam mı? güzel giyinir, kendime ait bir tarz yaratır, en seksi parfümleri sürerim, ama seninle ilgilendiğimi düşünme sakın. aslında kimseyle ilgilenmem, ulaşılmazları oynamayı pek severim, buna rağmen siz hep benimle ilgilenin, olur mu? ayrıca zaten sevgili hayatı yaşıyor olmamıza rağmen hadi sevgili olalım dersen olmaz, çünkü bn öyle şylri hç ypmm.s

  merhaba ben terazi erkeği, seni çileden çıkartayım mı?

  höfff.

  25 aralık 2018 23:22

  38. Babamdır . Dünyanın en net insanıdır. Sahiplenici, kıskanç bir baba beklemeyin. aksine nereye kimle gideceğini eve kacta döneceğini bildir yeter modundadir. Etek mi giydim annem " kısa olmuş git onu değiştir" derken babam " yakışmış ama rengi seni açmamış" der .d

  istediğin kadar hata yap yeter ki bana dürüst ol mantigindadir. Daima dürüst olmamızı onemser.

  Estetik anlayışı yüksek, ince zevklere sahiptir. Babam gidip eve vazo, biblo, çerçeve alır . Aynasının önünde annemin 1 parfümü varken babamın 4 parfüm, 2 deodeorant ve 1 kremi vardır. Şampuanı, duş jeli özeldir .d

  Temiz ve fresh görüntüye önem verir. Kaliteli sever.

  Değişik kültür ve tatlara çok açıktır, gezmek ve yeni şeyler öğrenmek için can atar.

  Daraldığı yerde durmaz sıvışır. Gergin ortam sevmez, bu ortamda varlığını korumak,yumruğunu masaya vurmak için durmayı göze almaz basar gider.

  Ses yükselterek tartışmaktan hoşlanmaz hatta bu durum sizi uyuz edebilir.

  Kibar ve zarif davranışa önem verdiği icin siz pek çok kadına asıldığını düşünürken o aslında kadınlara olması gerektiği gibi davrandığını düşünür.

  Çevresi geniş ancak gerçek dost sayısı azdır.

  Oldukça da sosyaldir. Babannemin babam için tanımı "bilmediği 5 vakit namaz ona da vakti yok" .d

  objektif bakış acısı gelişmiştir. Olaylara tarafsız yaklaşarak sonunda zararli çıkacak olsa bile hak edene hakkını verir.

  NOT : aşırı alıngandır.

  25 aralık 2018 22:54 26 aralık 2018 18:51

  37. dobradır, tembeldir, komiktir, rahatına düşkündür, esprilidir, temizdir, romantiktir. genelde evcimen olurlar. bazı anlar olur ki silah zoruyla dışarı çıkarırsınız.

  25 aralık 2018 17:46

  36. Dişil enerjileri yüksek beyler içerir.

  25 aralık 2018 01:22

  35. ne kadar kendi ayaklarimiz uzerinde dursak da biz kadinlar erkeklerin koruyup kollamasindan hoslaniriz, sahiplenilmek isteriz. o gun sacimiz yagli diye bizden soguyan erkeklerden istemeyiz. 

  terazi burcu gelgitleri olan bir burctur. cabucak soguyabilir. takilmak icin guzel ama ciddi bir iliski icin uzak durulmasi gereken burctur.

  25 aralık 2018 01:14

  34. asiri flortoz ve bir o kadar dengesiz davranan erkek burcu. Sozleri asiri balon davranislari tutarsiz. Sizi basta simartir, deger verdigini gosterir ama ilgisi kayana kadar. Ve ilgisi asiri hizli degisir. Cunku kararsiz ve ilgi asigi. Bir anda keser her seyi anlamazsiniz, anlamaya da calismayin hic.

  4 ekim 2018 03:14

  33. evett, ben bence bu konunun uzmanı gibi bir şey oldum. öncelikle erkek arkadaşım terazı burcu erkeği. yaklaşık 3 yıla yakın bir ilişkimiz var, allah bozmasın. en yakın kız arkadaşım da terazi burcu.ve ikisi neredeyse aynı davranışları sergiliyor benim gözümde.maddeler halinde açıklayacak olursam şu şekilde; 

  -bence espri anlayışları çok geniş, kendileri ile dalga geçebiliyorlar.

  -onlara karşı bir espri ya da bir eleştiri de bulunurken dikkatli olmak gerekiyor özellikle erkek çok alınabiliyor.

  -kendilerine özen gösteriyorlar bence bu hayatta özellikle kendi sevgilim için söyleyebileceğim şey şu ki, saçları en önemli varlığı. gerçek anlamda en önemli varlığı.

  -ben ikizler burcuyum. kötü düşünmem, hep pozitifimdir. ama sevgilim öyle değil hep kötü düşünür.

  -hicbir şeyden memnun olmazlar. en küçük bir olumsuzluk tüm günü, tüm olayı mahveder.

  -önemli bir şeye karar verirken çok düşünürler, çok kararsızlardır. 

  -istedikleri bir şey olana kadar o olayı takıntılı bir şekilde düşünürler. hayatımda böyle takıntılı bir insan tanımadım. stresten başı çatlıyor.

  -taktıkları konular için sürekleri size soru sorarlar, sizi de bunaltırlar.

  edit: erkek arkadaşım kötü düşünmesini şöyle açıklıyor: kendini en kötü sonuca hazırlıyormuş.

  18 ağustos 2018 20:44 18 ağustos 2018 20:47

  32. Kendime bu kadar katlanamıyorken  (terazi burcu kadını olarak) bunu düşünemiyorum bile. Yine de genelleme olduğunu unutmayalım. 

  18 ağustos 2018 16:09 18 ağustos 2018 16:10