yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (37)
  • medya (0)

  37. lazer epilasyon sonrasında artan durumdur.

  21 eylül 2018 15:38

  36. Terleme konusunda ne yaptıysam çare bulamamıştım ta ki DRİCLOR kullanana kadar.Ne deodorant kullandıysam tamam kokuyu kesiyor ki zaten koku öyle olmuyordu sıkıntım kesinlikle o ıslak görüntüydü.driclor bunu kesti baya memnun kaldım

  21 eylül 2018 00:45 21 eylül 2018 18:47

  35. vücudumun yaptığım her türlü aktiviteye karşı verdiği gözeneklerden su ve toksin atma yöntemi. midem bulandığında, bağırsak sorunu yaşadığımda, stres yaptığımda, heyecanlandığımdA..

  En çok da sporla dengesini sağlayamıyorum. İşe gitmeden önce uyanmayı ya da iş çıkışı yorulmayı göze alıyorum ama Sırf terlememek için spora gitmek istemiyorum. yaptığım sporun hakkını veriyormuşsun gibi hissettiriyor ancak saçlarımın asitli, yağlı, toksinli bir sıvıya değdiğini düşünmeyi sevmiyorum.

  Sporda dahi miss kokmak isteyenler için önerim tabi ki de Emotion roll-on. terlememi engellemiyor ancak roll on sürdüğüm bölgeler misler gibi kokuyor. 

  20 eylül 2018 22:25

  34. Evet hayatınızı kurtaracak, sizi zor durumlardan kurtaracak ve bu sorunu unutturacak hatta evdeki tüm deodorantlarınızı attıracak sırrı vereceğim . Ben artık yazları insanlardan utanıyordum ne kadar sprey sıksamda, deodorant kullansam da terliyordum ve kendim de rahatsız oluyordum . Arkadaşlarla buluşucam mesela onların yanına giderken zaten terlemiş leş bir hale dönüşüyordum ve tüm tadım kaçıyordu. Ben bu ıslaklıktan da nefret ederim kokuyu geçtim . Neyse youtuba da bir video izledim bu kanal merve özkaynak, sebi bebi, duygu özaslan vs gibi tek amacı reklam olan güvenilmez bir kanal değil. Kendi halinde bir kanal ama takipçisi durumu da fena değil. Watsons da satılan bir üründen bahsetti. Eşinin çok terlediğini ve bu ürün sayesinde bu sorundan kurtulduklarını falan anlattı. Ben watsons ı sevmesem de almak zorundaydım ve kanala da güvendiğim ve evdeki spreyler işe yaramadığı için aldım. Ve kullandığımda inanamadım . Ne kadar övsem az. Sayfalarca yazsam az. Ürünün kokusu yok . Teri anında kesiyor. Terleseniz bile koku olmuyor. Akrabalar arasında ürünü meşhur ettim . Düğünümüz vardı herkes benden bu ürünü istedi ne kadar güzel ürün olduğundan vs bahsetti herkeste işe yaradı yani. Ürünün adı: Hidro Fugal . Böyle bir sorununuz varsa direk düşünmeden alın . Özel gününüzde aşırı sıcakta vs hayat kurtarıyor . Boş ürünlere para vermekten kurtuldum tavsiye ederim .

  19 eylül 2018 17:49 19 eylül 2018 18:07

  33. bir diyetisyenden öğrendiğim bilgiyi paylaşmak istiyorum. vücutta d vitamini ve/veya magnezyum eksikliği olduğunda terleme oluyormuş. d vitamini aynı zamanda kilo verememenin de bir nedeni.

  18 eylül 2018 18:04

  32. Sık duş almasına rağmen çocukluğumdan beri çok terleyen biri olarak, deotak active roll on kullandığımda ASLA ve ASLA terlediğimi hissetmiyorum.

  22 ağustos 2016 20:30 ed.26 ağustos 2016 16:24

  31. bazı insanların hiç sıkıntı yaşamadığı, benim gibi bazı tombullarınsa süper gücü olan vücut ifrazatı.

  22 ağustos 2016 10:45

  30. Yakında yüzüme mendil yapıştırıp gezmeme sebep olacak sempatik sinir aktivitesi. Çok sıcak bir ortama mı girdim, hemen bıyık ve burun bölgem terlemeye başlıyor ve karşımda biri varsa bu terleme fazlasıyla rahatsız edici olabiliyor Makyaj yapmak filan hak getire zaten.

  22 ağustos 2016 08:08

  29. vücudun ısısını düşürmek için otomatikman yaptığı sağlıklı bir eylem. fazlası için bir şey söylemem ama terlemenin az olması zararlı ve tehlikeli bir şey. mesela ben normal insanların götünden ter akıtan aktivitelerde azcık koltuk altından terler ve bunu matah bir şey sanırdım. suratım kollarım boynum kıpkırmızı olup, cayır cayır yanarken nasıl böyle havalara girmişim bilmiyorum.

  keşke birazcık daha fazla terlesem.

  9 ağustos 2016 16:34

  28. Özellikle alnımın terlemesi beni şu yaz sıcağında inanılmaz rahatsız ediyor. Saç diplerimden aşağıya şıpır şıpır terliyorum. İşin kötüsü, normalde terleyip farkında olmayan babamı hiç anlamazdım. Bence burası serin ya derdi ama alnından fışkırırdı terler.(gizlinot: swh) ben de öyleymişim meğer. Geçen akşam gayet rahat otururken yanımdaki bana kağıt mendil uzattı, niçin dercesine bakınca terlerini silersin dedi.(gizlinot: swh) vucüt ısım normale dönünce ben de farketmeyebiliyormuşum meğer.

  Yeri geldiğinde insanın kendisinden tiksinmesine bile yol açabilen, vücudun doğal ve gerekli bir reaksiyonu.

  9 ağustos 2016 16:18