sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
3.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (24)
 • oylar (7)
 • medya (5)

24. renklerin görünüşüne ve paletin tasarımına aldanıp aldığım, beni hayal kırıklığına uğratan far bazı. turuncu-kızıl chris p. bacon dışında pigmentasyonlar rezalet, farlar far bazıyla kullanılınca bile asla palette durduğu gibi görünmüyor. ikinci sıradaki tate r. tots ve chris p. bacon dışında doğru düzgün kullanabildiğim bir renk yok. zaten onların da kalıcılığı çok az. sol alt köşedeki rengi de highlighter niyetine kullanıyorum bazen ama özellikle alt sıradaki koyu renkler kömür gibi duruyor, göz kapağına yayılmıyor bile.

the balm ürünlerini genellikle severim ama bu paleti asla tavsiye etmiyorum.

5 şubat 16:04 5 şubat 16:07

23. İçindeki bakır rengi far haricinde fazla bir numarası olmayan, şahsi zevkime uymadığı için alt sırasındaki üç farı da hiç kullanamadığım, diğer farların da benzerlerini elimde bulundurduğum için bir takas yoluyla elden çıkarmış bulunduğum palet. Kullanabildiğim süre için yorum yapmam gerekirse; farların Tozutması orta seviyede, pigmentasyonları ise bence iyiydi.

paletin geneli risksiz renkler taşıdığından ve kullanımı hem kombin yapmak hem de tüm farları tek başına sür çık yapabilmek bakımından kolay olduğu için makyaja yeni başlayanlara ya da elinde benzer tonlarda hiç paleti olmayanlara tavsiye edebileceğim bir far paletidir.

İçindeki bakır rengin gözde duruşu da biraz çiğ olduğu için paleti sadece bu far için almak isteyenlere, çok daha iyi bakırları bulabilmeleri açısından "sleek sunset" paleti tavsiye edebilirim. Bu arada isim olarak bilmesem de nyx'in tekli farlarında da gözde güzel duracak bakır tonları bulunmakta olduğunu söyleyebilirim.

22 eylül 2018 18:06 22 eylül 2018 18:15

22. Bugün gördüm gratist'e 60 tl ye düşmüş. İçinde en bayıldığım renk kalp panında olandı adını hatırlamıyorum. Onun için de tutup bu paleti almam. Muadil rengi i heart make up 24k palette mevcut. Üstelik bu paletteki renkler çok çok daha güzel. Onun fiyatı da indirimsiz 60 tl. Watsons harici bir yerde satılıyorsa almalı.

23 ağustos 2018 18:34

21. Haftasonu indirim galeyanına gelip satın aldım. Daha önce trimony paletin pigmentasyonundan memnun olduğum için ne kadar kötü olabilir ki diye düşünmüştüm fakat içerisindeki simli-ışıltılı farların kalıcılığı yok. Far bazı kullanmama rağmen birkaç saat içinde gözkapağından uçuyor. The balm’dan ilk hayalkırıklığım...

24 temmuz 2018 21:45

20. Almak istediğim far paleti. O kadar fazla paletim oldu ki kendimi tutuyorum almamak için. Sonra da amaan bir fazla olsa ne olacak sanki al gitsin diyorum.. kendi içimde verdiğim bir savaştır kendisi. Evet hep o turuncumsu renk yüzünden :/

22 ocak 2018 17:11

19. harika bir palet. henüz orta sırayı kullandım ve performansından çok memnunum

21 ocak 2018 18:55

3

18. Sadece kalp şeklindeki turuncu simli farı için aldığım palet, renkler inanılmaz pigmentli ve diğer the balm farları kadar tozutmuyor. 

27 eylül 2017 17:21

17. ne akla hizmet aldığımı anlayamadığım palet. bir de entry girmişim önceden "ay çok güzel bayıldım kalp kalp" diye. 67 lira vermişim bi de. yuh.

artık renkli göz makyajı sevmediğim, sadece krem ve kahve tonlarını kullandığım için paletle bakışıyoruz evde. bir kere bile dışarıya çıkarken kullanmadım, çok yazık. duygusal boşluk, sen nelere kadirsin. inşallah kullanacak heves gelir ne diyeyim.

27 eylül 2017 01:08

16. korkunç bir palet. kayda değer tek rengi yanar dönerli turuncusu, onunla da birbirimizi epey sevdik yalan yok, fakat yine de paleti aldığıma bin pişmanım. totalde 9 renk var ve bu 9 renk birbirini tamamlamıyor/desteklemiyor. ray sinbread aralarında en başarısız bulduğum renk, sıcak bir kahverengi. pigmentasyonunu ve rengini hiç mi hiç beğenmedim, ne katlanma bölgesine sürülür ne de başka bir amaçla surata kondurulur. gül kurusu tate r. tots, morlu rocky road icecream ve favorim chris p. bacon palette en sevdiğim üç renk oldu. en alttaki simli üçlünün pigmentasyonları da kötü, ancak bu koyu bir renk olduğu için en çok alfred o'pasta'da anlaşılıyor. hal apeño poppers'ın da rengini yine hiç mi hiç beğenmedim, sapsarı, ne alakası var şimdi bunun diğer farlarla? artie chokedip ortalama bir gri. ilk sıradaki üçlünün de pigmentasyonlarına iyi diyemeyeceğim.

önerim şudur ki almayın da paranız cebinizde kalsın süslüler.

25 haziran 2017 03:50

15. the balm ın meşhur far paletlerinden son çıkan paleti. ben renklerine vurulup aldım ama diğer the balm paletlerden daha fazla tozutuyor. farların yapısı da çok yumuşak değil, kalıcılığı ise güzel, ben altına put a lid on it bazı da sürünce sabah işe giderken sürdüğüm far akşama kadar gözümde kalmıştı. orta sıradaki renklerini özellikle çok seviyorum.

8 haziran 2017 16:55