4.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (249)
  • oylar (6)
  • medya (7)

249. Bir tane bitirip ikinciye gectigim bronzer. Beyaz tenliyim ve bende kesinlikle çamur gibi durmuyor. Azar azar sürüp yoğunluğunu artırınca gayet de güzel duran bir bronzer. Yazanlar olmuş, mükemmel bir geçiş farı. Katlanma bölgesinde harika duruyor.

18 mart 23:13

248. in the balm of your hand palet içinde de olan cok cok severek kullandıgım bronzer.Beyaz tenliyim,kirli göründüğü söylenmiş ama iyi dağıtıldıgında cok hoş bir durusu var ve kontür için gercekten cok basarılı.

14 mart 23:52

247. Buğday ve daha esmer tenliler için Soğuk tonlu ideal bir bronzlaştırıcı. açık beyaz kişilere pek uygun bulmuyorum. Lakin elimde ki bahamanın son kullanma tarihi geçmesine rağmen toz ürün diye kullanmaya devam ediyordum. Bugün dikkatimi çekti üzeri beyaz benekler olmuş. Küf gibi emin değilim. Görsellere ekledim. Üzerini biraz temizledim ama alttan da benekler çıkıyor. Sizce nedir bu? Bir bilen aydınlatırsa sevinirim. 

ilgili medya:
1
13 mart 13:35


3

246. Sonunda kardeşime vererek elden çıkardığım bronzer. Ben bu kontür uygulamaları popüler olduğunda, sırf heves ettiğim için almıştım. Ama sonra farkettim ki ne benim yüzüm kontüre uygun, ne de bunun rengi bana uygun. Suratım zaten ince uzun, yanaklarım çökük, alnım da çenem de dar. Nereme süreyim ben şimdi bunu. Rengiyse bana çok koyu geldi, bronzer olarak da kullanamadım. Far olarak kullansam, o kadar büyük fara ne gerek var. Geriye de bir şey kalmadı. Dolapta durması rahatsız ediyordu, verdim rahatladım. Body shopun honey bronzerına geçtim, gayey memnunum. 

24 şubat 22:27

245. Kontorllü uygulandığında ve dağıtıldığında oldukça güzel kontür yapmanızı sağlayan pudra.

Bittikçe alıyorum efendim.

24 şubat 20:36

244. kabında korkunç koyu gözükmesine rağmen aslında piyasadaki çoğu pahalı ve popüler bronzerdan daha doğal bir sonuç verir, soğuk alt tonlu bir rengi olduğu için. mesela nars laguna ve bahama mama'nın yanyana (link: http://3.bp.blogspot.com/-XpFh1DGwQAc/Ve1AdJVRFWI/AAAAAAAAACs/p3LksoLQQaA/s1600/11988490_954631091260048_5797985614348977871_n.jpg swatchları), laguna ne kadar sıcak durmuş.

ah the balm ah, şunun iki tık açık tonlusunu ama aynı soğuklukta bir benzerini yapaydın da ihya edeydin ya beyaz-buğday tenli kadınları...

24 şubat 20:24

243. Küçük fırçayla kontürde yapıyorum büyük fırçayla bronzer olarakta uyguluyorum. Yapısı mat, soğuk tonlu ve simsiz olduğu için iki kullanıma da uygun ama kontür yaparken az az alıp iyi dağıtmalısınız. Dağıtması kolay ve uzun süredir kullanmama rağmen ne azaldı ne taşlaştı. İyi ki almışım. Bitince belki highend bir ürün denerim (chanelin krem bronzerını ya da nars lagunayı) ama drugstoreda bahama mamadan başka favorim yok.

24 şubat 16:09


242. 4 sene önce ilk kez bronzlaştırıcı alacağım zaman bir arkadaşımın önerisiyle bahama mama'yı aldım. O günden sonra da çok severek kullandım. Kontur işlemimi hep bu ürünle yaptım. Aslında bu kadar pahalanmasaydı yeniden alacaktım fakat çok uzun süredir kullandığım için (3 adet bitirdim) daha uygun fiyatlı bir ürüne şans vermek istedim. Benim makyajımda en sevdiğim kısım kontur uygulamak. En sevdiğim ürünler de kontur ve bronzlaştırıcı ürünler. Balm'ın bu pudrasının pigmentasyonu çok güzel. Cildime fondoten sürmüyorum, nemlendirdikten sonra direk kontur uygulaması yapıyorum, buna rağmen gün boyunca asla uçup gitmiyor. Kalıcılığını çok seviyorum. Hafif hafif uygulayıp rengini de arttırabiliyorum. Bana göre şans verilebilecek ürünler arasında. :)

3 şubat 20:20

241. Geçen gratis indiriminde nihayet aldığim bir bronzlaştırma şeysi. Hep gözüm takılıyordu, merak ediyordum ama gerek görmedim şimdiye kadar. Belki de allık kullandığım için. Bunu ilk alanların torunu oldu ben daha yeni alıyorum.(gizlinot: Swh) neyse real techniques sculpting brush ile beraber güzel bir ikili oldular. En büyük artısı mat olması, yüzde ışıltılı şeyler çok kötü görünüyor günlük hayatta. Abartmadan iyice dağıtarak uygularsanız çamur gibi falan durmuyor. Fırçanın ucuyla alıp yuvarlayarak değil de düz bir şekilde dağıtarak uyguluyorum. Beyaz tenlilerin çekinmesi gereken bir durum yok. Rengi zaten tam benim hoşuma giden şekilde soğuk bir kahve. Beğendim.

3 şubat 16:19 3 şubat 16:28

240. bu ürün bronzlaştırıcı veya kontür olarak çok uygun değil bence yaa.Ama esmer tende elmacık belirginleştirmek ve far olarak aşırı aşırı beğeniyorum.Ve evladiyelik kullan kullan bitmiyor.

19 ocak 23:33