4.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (264)
  • oylar (19)
  • medya (7)

264. Çok fazla övülüyor diye almıştım ancak bende çamur gibi duruyor :/

2 haziran 17:17

263. Hayatımda kullandığım en en en iyi bronastirici diyebilirim kontur olarak da kullanılabilir belki ama ben genelde stick kontur ürünleri tercih ettiğim için sadece bronzer olarak uyguluyorum açık tenliyim pigmenti çok yüksek kullanım dozajina dikkat edilmeli

25 mayıs 12:45

5

262. Yüzümde belli olan nadir bronzlaştırıcılardan. O yüzden yeri bende ayrıdır.

Hem bronzlastırıcı, hem kontur ürünü hem de far olarak kullanıyorum. Dolayısıyla bitirmesi de kolay bir ürün benim için.

Renk turuncu içermiyor anladığım kadarıyla ve baya pigmentli,koyu bir rengi var.

Dağılmasını ben de çok başarılı bulmuyorum, bazen iyi dağıtamiyorum nedense, o yüzden çamur gibi duruyor diyen süslüleri anlayabiliyorum.

Ama diğer kullandığım bronzlastırıclar (gosh bronzer-hoola-laguna) hepsi bende normal pudra gibi durduğu için bahamaya devam. 

Muadili varsa (renk benzeri daha doğrusu) mesaj kutuma da ayrıca beklerim süsüler :)

25 mayıs 12:14


4

261. Rengini oldukça beğendiğim bronzer.

Ben çok açık tenliyim makyajımı ısıtma amaçlı kullanıyorum fakat kız kardeşim esmer ve o kontür amaçlı kullanıyor. Ona daha da çok yakışıyor. Ayrıca mat renkli oluşu daha da güzel.

11 mayıs 23:45

5

260. Parıltıları olmayan mat ve başarılı bir toz bronzer. Ne zaman yeni bir bronzer alma serüvenine girişsem galip gelen, neredeyse her gün kullanmama rağmen 2. yılını deviren en bereketli makyaj ürünüm.

Aynı zamanda sıcak kahvesiyle; eyelinerlı gözlerinize derinlik vermek için rahatlıkla kullanabileceğiniz doğal görünümlü bir göz farı. Aynı ürünü hem tenime hem gözüme uyguladığımda daha doğal durduğunu düşünmemi sağlayan olmazsa olmazım. 

Edit: fondöten sonrası pudraladığım cildime sürdüğüm için çok homojen yayılıyor. Çamur gibi durumuyla karşı karşıya kalmış arkadaşlar doğrudan nemlendirici ya da fondöten üzerine uygulamayınız toz bir ürün olduğu için dağılmıyor. Umarım faydalı olmuştur. 

10 mayıs 02:36 26 mayıs 02:39

259. yine çoook sevdiğim the balm ürünü❤

hoola'ya göre daha uygun.beyaz tenliler için söylim lap diye uygulamayın dikkatli dikkatli.tavsiye ederim.bereketli bir ürün.esmerler için de biçilmiş kaftan.

19 nisan 17:18

258. balm desert'e geçmemle beraber benim için çekmeceye kaldırılacak ürün. gerçi göz makyajında kullanmaya her türlü devam ederim, o yönüyle işlevsel. evet bahama mama matlığı ve alt tonu ile kontüre daha uygun bir ürün ama açık tende bilhassa sıcak alt tonda kirli bir görüntü yaratabiliyor. fırça değiştirdim, az aldım, baya bir şey denedim kendisiyle anlaşabilmek için ama bende sürdüğüm yerde kalıp sert bir görüntü oluşturdu. balm desert daha kırmızı alt tonlu, girdilerinde de yazıldığı üzere aynı anda hem bronzer hem allık gibi uygulamak için günlük kullanıma da uygun.

18 nisan 18:51


257. Kontur olarak kullandığımda yanağımı çamur sürmüşüm gibi gösterem bronzlaştırıcı.

18 nisan 11:03

256. Harika bir crease farı, bembeyaz tenliler için bile güzel bir kontür ürünü, çok doğal bir bronzer. alalı bir buçuk yıl oluyor ve her gün kullanmama rağmen daha oyulmadı bile, sağlam kalırsa beş yılı görürüm. çok pigmentli olduğu için fırçayı dokundurmak yetiyor. ben aldığımda indirimde 27 tl idi şimdi indirimli fiyatını bilmek istemiyorum... Ama biterse yine alırım, muhtemelen gözüm başkasına kaymaz. 

18 nisan 08:49

255. Nars laguna’dan sonra çok sevdiğim kontur pudrası. Hem kalıcılığını sevdim hem de rengi bronzer olarak da kontur rengi olarak da muazzam. Sadece far olarak kullandığımda göz kapağımdan uçtu. Gramajı da öyle kolay biticek gibi görünmüyor.0

17 nisan 23:30