yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (347)
  • oylar (99)
  • medya (8)
  2

  347. tenim buğday olduğu için rengi bende güzel, soğuk tonlu bir kontür rengi gibi durdu. 10 saat makyajla dursam da tamamen silinmedi.

  ancak 1 ay kullandıktan sonra pigmenti hiç gelmemeye başladı. 2 haftada bir kuru peçeteyle üstündeki katmanı silip, tekrar pigmentini geri getirmeye çalışıyordum. bu kadar beğenilen üründen bu performansı görünce gerçekten şaşırdım. 

  rengi, kalıcılığı güzel olsa da bir daha almam. belki çok karşılaşılan bir durum değildir ama size hangi seri geleceğini bilemezsiniz. bu yüzden tavsiye etmiyorum.  

  11 şubat 14:29

  5

  346. Simsiz ve mat olması sebebiyle severek kullandığım bronzer.

  Açık tenli olduğum için acaba çamur gibi durur mu korkusuyla elimi fazlasıyla korkak alıştırırarak kullanıyorum. kesik uçlu fırçayla tam bir kontür uygulaması yapabiliyorum ayrıca açılı fırçalarla özellikle yazın tam bir bronz görüntü oluşturabiliyorum. Kalıcılığı gayet başarılı uçma, dağılma gibi sorunlar yaşamadım. Makyajımda bütünlük istediğimde göz kapaklarıma da derinlik verme amaçlı kullanıyorum o yönden de başarılı. Mini boyu bile uzun ömürlü o yüzden bittikçe alacağım kesinlikle.

  10 şubat 16:33

  4

  345. 7 yıldır kullandığım, esmer ve buğday tenlilere daha iyi gideceğini düşündüğüm bronzer. Soğuk bir kahve tonuna sahip. Bu yüzden kontür olarak kullanmak için daha uygun diye düşünüyorum.

  En son aldığım kutu skt'si geçmesine rağmen hala bitmemişti, ve son zamanlarda sivilce yapmaya da başlayınca çöpe attım. Gratis indiriminden seyahat boyunu 20 tlye aldım. Lakin bunda da ne zaman kullansam cildim sivilce yapmaya başladı. Ya içeriğinde bir değişiklik var ya da benim cildim hassasiyet göstermeye başladı. Yine de kopamadım elim hep buna gidiyor. O kadar başarılı bir ürün yani. F/p:  9/10

  7 ocak 18:56


  344. Bronzer aşığı biri olarak söylüyorum, bugüne kadar çokça bronzer denedim ama bahama mama kadar doğal duran ve tozutmayan bi bronzerım olmamıştı. Sleek markasının ikili paletindeki bronzer yapı olarak bahama mamaya benziyor ancak buğday tenli olduğum için bahama mama daha güzel oturuyor bende.

  31 aralık 2019 00:21 2 ocak 19:06

  343. makyaja ilk başladığım zamanlar (gizlinot: 2012) aldığım ilk bronzerdı. o zamanlar aşırı severdim, elimde bir tane bronzer olduğu içinde sıyıra sıyıra bitirmiştim kendisini. sonra yeni şeyler deniyeyim diye bir daha satın almadım. aradan geçti 7 sene mini boyu çıkınca aa dedim dönelim kürkçü dükkanına. maalesef rengini değiştirmişler. bu ürün asla bu kadar sıcak renkli değil. şuan belki eski halini bilmeyen neresi sıcak bu rengin diyebilir ancak ilk versiyonu baya baya küllü kahve rengindeydi. anti orange bronzerlerı çıkarınca bunun rengini biraz sıcaklaştırdılar sanırım. ben hiç memnun kalmadım.

  10 aralık 2019 19:22

  342. Simsiz, mat bronzlaştırıcı. Bronzer arayışıma yıllar önce kendisi sayesinde son verdim. Üstüne ne bronzlaştırıcılar geldi geçti yeri asla değişmedi. İndirimde oldukça uyguna alınabilir.

  25 kasım 2019 09:12

  5

  341. Gayette kızıllık barındırıyor adı üzerinde "bronzer" kendisi kontür paleti değil. Ancak sıcak alttonlu tenimde o sıcak kahvesini kontür için yıllardır kullanırım elimde alıştı sanırım kimse cilt makyajı yaptığımı anlamaz ama sağlıklı bir görüntü verir bu ürün bana. Sürmediğimde yüzüm solgun, nötr ve boyutsuz görünüyor. 42 bedene çıktığım dönemlerde dahi bana elmacık kemiği yapan biricik dostumdu kendisi; 6 yılda ikinci paketimde de panı gördüm hadi bakalım. 

  23 ekim 2019 02:37


  5

  340. Bunu bana 4 yıl once ablam vermişti, o zamanlar genciz tabii bebeksi cilte boca edip çıkardık. günlerden bir gün ortası açıldı (2 yıl önce), biz de kullanmayı öğrendik tabii, daha minnoş kullanmaya başladık derken yine de ortası açık ürün her gün kullanmama rağmen aynı duruyor, bitsin bir daha alırım muhakkak. benim elim onun yogun rengini dengeli kullanmaya alıştı, iyi dağıtabiliyorum artık. kontrollü sürdükten sonra renginin sorunlu bir renk olduğunu düşünmüyorum.

  22 ekim 2019 00:45

  5

  339. Yoğun makyaj yapmadığım için sık kullanamadığım hafif sürmeyi beceremediğim ama soğuk alt tonuna bayıldığım bronzer. İndirimde kaçırmamalı

  21 ekim 2019 21:42

  5

  338. Burdan takasla elime geçmişti bu ürün, o günden beri ben severek kullanıyorum. Normalde beyaz tenliyim, yaz sonrası hala çok hafif bronzlugum duruyor ama takaslarken acaba çamur gibi durur mu koyu gelir mi diye baya tereddüt etmiştim. Hem bu nedenle Hem de kullandigim fırça sayesinde güzel bir kontür yapabiliyorum bununla. Wet n wild'ın açılı kontür fırçasını almıştım, fırça çok ürün toplamadigindan mı pigmentasyonu orta olduğundan mi bilmiyorum ben iki kere üzerinden geçiyorum ve güzel bir sonuç veriyor. Sanırım dağıtımı biraz zor, ama turuncu olmayışı benim için en önemli özelliği. Tenimdeki duruşunu beğeniyorum bu nedenle :)

  20 ekim 2019 10:11