yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (346)
  • oylar (107)
  • medya (8)

  346. Bronzer kullanmaya heves edip aldığım ilk ve tek bronzerım. Zaten dağıtmayı beceremediğim için bikaç sefer dışında elim de gitmedi sürmeye. Ama far olarak muazzammm tek kelimeyle. Tam aradığım geçiş rengi kendisi, ömrünü far olarak tamamlayacak galiba.

  18 haziran 01:48

  345. ıssız adaya düşsem yanıma alacağım bronzerdır kendisi

  real techniques - blush brushla kullanıldığında harikalar yaratılır

  16 haziran 00:14

  3

  344. sahip olduğum ilk ve tek bronzer. 2 sene önce almıştım ve suratıma her sürdüğümde suratımda çamur gibi durdu.1 sene ürünle savaştım. sonra bıraktım. geçenlerde deneyeyim dedim az alıp kesik uçlu bir fırçayla güzelce dağıttıktan sonra güzel duruyormuş yapısında bozulma vs olmadı.bunu bitirene kadar farklı arayışlara girmem ama bitince pf murumuru bronzerını denemek isterim 

  7 haziran 01:31


  343. Sim içermeyen sıcak tonlu bir bronzer. Açık tenli iseniz renk olarak koyu gelebilir, bunun yerine daha soft renklerle geçiş yapmak daha doğal duracaktır.

  Bu 2. ürünüm. İlki daha soğuk renkli geldi, yaklaşık 1 sene önce aldığım son üründe rengin daha sıcak tona kaydığını gördüm. Dağıtılmasında da performans olarak düşüş gözlemledim. Bu nedenle 3. yü almayı düşünmüyorum.

  4 haziran 16:19

  342. Aylarca kullandığım ama 1 gram azalmadığını iddia ettiğim bronzerım asjfdsklsd ne bereketli ürünmüş be dedirtti bana. Sebebini anlayamadığım şekilde benim yüzümde eşit dağılmıyor. Fırça değiştirip yine şans vereceğim ona çünkü kullanan arkadaşlarımda öyle durmuyo asla.

  25 mayıs 02:55

  2

  341. İlk bronzlaştırıcımdı, tabi ben oldukça beyaz tenliyim az az kullanıp yüzü hafif ısıtmaya çalışıyordum. İlk zamanlar sevdiğimi hatırlıyorum ama sonra ne olduysa oldu rengi çok kirli gelmeye başladı, yüzümde dağıtabilmek için hunharca uğraşıyordum, allığımla falan da kolayca karışmıyordu, dayanamayıp bobbi brown bronzing powder aldım ve o kadar zaman boşuna uğraşmışım. Belki de ben balm ı uygulamayı beceremedim ama bobbi brown ı o kadar kolay dağıtıp tatlı tatlı uyguluyorum ki artık başka bişey kullanamam. Aradaki fiyat farkını ise, indirim döneminde alıp uzunca bir süre kullanabileceksiniz kızlar böyle düşünün, diyerek göz ardı ediyorum.

  4 mayıs 22:20

  340. Beyaz tenliyim ve turunculuk barındırmadığı için bayılarak kullanıyorum. Bence çamur gibi durması nasıl bir fırçayla kullanacağınıza bağlı. Açılı bir fırçayla kontur olarak istediğim sonucu almamı sağlıyor. 

  Mini boyunu 20₺'ye almıştım. Zaten allık/bronzer bitiremediğim için bence mini boy daha mantıklı. 

  4 mayıs 16:29


  339. 3 yıl önce aldığım ve hala severek kullandığım bronzerdir kendisi. aklınıza gelebilecek her amaçla kullandım katlanma bölgeme, bronzer olarak, biraz daha yoğun uygulayıp kontür ürünü olarak, bazen anneme kas fari olarak vs. ortasından açılmaya başlayınca kırıp tekrar pressledim hala kullanıyorum. çoğu yorumun aksine bence doğru fırçayla hafif bir uygulama yapıldığı zaman asla çamur gibi durmuyor. biterse tekrar alırım

  4 mayıs 13:48

  5

  338. Üstteki süslüye ben de katılıyorum. Sadece sosyal medyada degil çevremde de benden koyu fondöten kullanıp "tenime çok koyu geldi yeaa" diyenler olduğu için almaya çekindiğim bir üründü. Yazın gratisin günlük indirimlerinde mini boyunu 20 liraya aldım, makyaj yaptığım her gün hem yanaklarıma hem gözlerime kullandım çukurlaşma bile olmadı. Kullanmayı bilmek, fırçayı löp diye yüze yapıştırmamak önemli. for your beautynin büyük bir fırçasıyla alıp bir kez kabına vurarak atıp sonra fırçayı elime bastırıyorum ve gerçekten doğal bir şekilde renk katıyor. allıklarla da güzel karışırıyor. gözdeki duruşuda çok güzel ve kalıcı.

  4 mayıs 12:58

  4

  337. herkes çamur gibi duruyor falan demiş. hayır arkadaşlar kullanmasını bilmek lazım. mesela çok tok kıllı bir fırça yerine daha seyrek kıllı bir fırçayla kullanılırsa daha doğal bir efekt veririr, ürün oldukça pigmentli o yüzden fırçaya azar azar alıp uygulamak lazım ve uygulandığı gibi de dağıtmak lazım çünkü dağıtması zor bir ürün ve kat kat uyguladıktan sonta dağıtılmaya çalışılırsa dendiği gibi çamur gibi durur. yani seyrek kıllı bir kontür fırçasıyla çok hafifçe ürüne dokundurup yüzünüze güzelce dağıtırsanız çook güzel oluyor. ben biraz da genel olarak kontür yaptığım yerle elmacık kemikleri daha sıcak tonlu bir bronzerla birleştirmeyi seviyorum öyle de güzel oluyor.

  p.s.: bende gayet beyaz tenliyim yani bu anlattıklarım hep siz, beyaz tenli olup çamur gibi duruyor diyenler için :D

  4 mayıs 12:38