yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.1
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (343)
  • oylar (104)
  • medya (8)

  343. Aylarca kullandığım ama 1 gram azalmadığını iddia ettiğim bronzerım asjfdsklsd ne bereketli ürünmüş be dedirtti bana. Sebebini anlayamadığım şekilde benim yüzümde eşit dağılmıyor. Fırça değiştirip yine şans vereceğim ona çünkü kullanan arkadaşlarımda öyle durmuyo asla.

  25 mayıs 02:55

  2

  342. İlk bronzlaştırıcımdı, tabi ben oldukça beyaz tenliyim az az kullanıp yüzü hafif ısıtmaya çalışıyordum. İlk zamanlar sevdiğimi hatırlıyorum ama sonra ne olduysa oldu rengi çok kirli gelmeye başladı, yüzümde dağıtabilmek için hunharca uğraşıyordum, allığımla falan da kolayca karışmıyordu, dayanamayıp bobbi brown bronzing powder aldım ve o kadar zaman boşuna uğraşmışım. Belki de ben balm ı uygulamayı beceremedim ama bobbi brown ı o kadar kolay dağıtıp tatlı tatlı uyguluyorum ki artık başka bişey kullanamam. Aradaki fiyat farkını ise, indirim döneminde alıp uzunca bir süre kullanabileceksiniz kızlar böyle düşünün, diyerek göz ardı ediyorum.

  4 mayıs 22:20

  341. Beyaz tenliyim ve turunculuk barındırmadığı için bayılarak kullanıyorum. Bence çamur gibi durması nasıl bir fırçayla kullanacağınıza bağlı. Açılı bir fırçayla kontur olarak istediğim sonucu almamı sağlıyor. 

  Mini boyunu 20₺'ye almıştım. Zaten allık/bronzer bitiremediğim için bence mini boy daha mantıklı. 

  4 mayıs 16:29


  5

  340. Üstteki süslüye ben de katılıyorum. Sadece sosyal medyada degil çevremde de benden koyu fondöten kullanıp "tenime çok koyu geldi yeaa" diyenler olduğu için almaya çekindiğim bir üründü. Yazın gratisin günlük indirimlerinde mini boyunu 20 liraya aldım, makyaj yaptığım her gün hem yanaklarıma hem gözlerime kullandım çukurlaşma bile olmadı. Kullanmayı bilmek, fırçayı löp diye yüze yapıştırmamak önemli. for your beautynin büyük bir fırçasıyla alıp bir kez kabına vurarak atıp sonra fırçayı elime bastırıyorum ve gerçekten doğal bir şekilde renk katıyor. allıklarla da güzel karışırıyor. gözdeki duruşuda çok güzel ve kalıcı.

  4 mayıs 12:58

  4

  339. herkes çamur gibi duruyor falan demiş. hayır arkadaşlar kullanmasını bilmek lazım. mesela çok tok kıllı bir fırça yerine daha seyrek kıllı bir fırçayla kullanılırsa daha doğal bir efekt veririr, ürün oldukça pigmentli o yüzden fırçaya azar azar alıp uygulamak lazım ve uygulandığı gibi de dağıtmak lazım çünkü dağıtması zor bir ürün ve kat kat uyguladıktan sonta dağıtılmaya çalışılırsa dendiği gibi çamur gibi durur. yani seyrek kıllı bir kontür fırçasıyla çok hafifçe ürüne dokundurup yüzünüze güzelce dağıtırsanız çook güzel oluyor. ben biraz da genel olarak kontür yaptığım yerle elmacık kemikleri daha sıcak tonlu bir bronzerla birleştirmeyi seviyorum öyle de güzel oluyor.

  p.s.: bende gayet beyaz tenliyim yani bu anlattıklarım hep siz, beyaz tenli olup çamur gibi duruyor diyenler için :D

  4 mayıs 12:38

  5

  338. Simsiz ve mat olması sebebiyle severek kullandığım bronzer.

  Açık tenli olduğum için acaba çamur gibi durur mu korkusuyla elimi fazlasıyla korkak alıştırırarak kullanıyorum. kesik uçlu fırçayla tam bir kontür uygulaması yapabiliyorum ayrıca açılı fırçalarla özellikle yazın tam bir bronz görüntü oluşturabiliyorum. Kalıcılığı gayet başarılı uçma, dağılma gibi sorunlar yaşamadım. Makyajımda bütünlük istediğimde göz kapaklarıma da derinlik verme amaçlı kullanıyorum o yönden de başarılı. Mini boyu bile uzun ömürlü o yüzden bittikçe alacağım kesinlikle.

  10 şubat 16:33

  4

  337. 7 yıldır kullandığım, esmer ve buğday tenlilere daha iyi gideceğini düşündüğüm bronzer. Soğuk bir kahve tonuna sahip. Bu yüzden kontür olarak kullanmak için daha uygun diye düşünüyorum.

  En son aldığım kutu skt'si geçmesine rağmen hala bitmemişti, ve son zamanlarda sivilce yapmaya da başlayınca çöpe attım. Gratis indiriminden seyahat boyunu 20 tlye aldım. Lakin bunda da ne zaman kullansam cildim sivilce yapmaya başladı. Ya içeriğinde bir değişiklik var ya da benim cildim hassasiyet göstermeye başladı. Yine de kopamadım elim hep buna gidiyor. O kadar başarılı bir ürün yani. F/p:  9/10

  7 ocak 18:56


  336. Bronzer aşığı biri olarak söylüyorum, bugüne kadar çokça bronzer denedim ama bahama mama kadar doğal duran ve tozutmayan bi bronzerım olmamıştı. Sleek markasının ikili paletindeki bronzer yapı olarak bahama mamaya benziyor ancak buğday tenli olduğum için bahama mama daha güzel oturuyor bende.

  31 aralık 2019 00:21 2 ocak 19:06

  335. makyaja ilk başladığım zamanlar (gizlinot: 2012) aldığım ilk bronzerdı. o zamanlar aşırı severdim, elimde bir tane bronzer olduğu içinde sıyıra sıyıra bitirmiştim kendisini. sonra yeni şeyler deniyeyim diye bir daha satın almadım. aradan geçti 7 sene mini boyu çıkınca aa dedim dönelim kürkçü dükkanına. maalesef rengini değiştirmişler. bu ürün asla bu kadar sıcak renkli değil. şuan belki eski halini bilmeyen neresi sıcak bu rengin diyebilir ancak ilk versiyonu baya baya küllü kahve rengindeydi. anti orange bronzerlerı çıkarınca bunun rengini biraz sıcaklaştırdılar sanırım. ben hiç memnun kalmadım.

  10 aralık 2019 19:22

  334. Simsiz, mat bronzlaştırıcı. Bronzer arayışıma yıllar önce kendisi sayesinde son verdim. Üstüne ne bronzlaştırıcılar geldi geçti yeri asla değişmedi. İndirimde oldukça uyguna alınabilir.

  25 kasım 2019 09:12