yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (162)
  • oylar (52)
  • medya (8)

  162. kesinlikle yapısı ve rengi değişmiş üründür. daha önce de bir süslünün yazıp paylaştığı görseldeki gibi, ilk çıktığında var olan renk mükemmel soğuk alt tonlu bir bronzer iken yeni aldığım desert kızıla yakın kahve tonunda, bronzer olarak da allık olarak da kullanamadığım bir ürün haline gelmiş. sebebi neydi ki.

  18 şubat 15:05

  161. Her mevsim, her yoğunlukta uygulanabilecek kızıl kahve renge sahip ten ürünü. Her makyaja ve her giyime uyabilecek risksiz ama bir o kadar da şık görünen bir tona sahip. Birini bitirip ikincisine geçebildiğim nadir ten ürünlerinden biri olarak en yakın indirimde üçüncü pakete geçmem çok olası görünüyor.

  30 ocak 00:52

  5

  160. Kesinlikle kızıllığı baskın olan bir ürün. Asla kötü değil, ben de zaten allık olarak kullanmak için almıştım dolayısıyla severek kullanıyorum ama kahverengi bir ürün arıyorum diyenler desertte aradığını bulamayabilir.

  Bunun haricinde yüzüme çok güzel bir canlılık katıyor, güzel bir boyut katıyor yüzüme. Hafiften dokunduruyorum yüzümün çehresi birden değişiyor.

  Ve son olarak ben de birçok girdide yazıldığı gibi far olarak kullanmaya bayılıyorum. Hatta yüzümde durduğundan daha bile güzel duruyor gözlerimde. Tek başına da güzel duruyor üstüne sarımsı ışıltılı far değdirince de uyumlu oluyor. Sonuç olarak etinden sütünden bolca yararlanabileceğiniz bir allık.

  24 ocak 13:12


  159. Yaklaşık bir 5 yıl önce almama ve neredeyse her gün kullanmama rağmen hala dibini göremediğim evladiyelik ürün. Bronzer da oluur, allık da oluur. Çok geçmişte kaldı sanki ama bittiği an yenilerim herhalde. 

  21 ocak 20:30

  5

  158. Çok sevdiğim bir bronzer. Dibini gördüm. Rengi çok hoş hem allık hem bronzer olarak kullanmaya uygun. Kontür için bence fazla turuncu.

  Gözlerimde katlanma bölgesine sürmeyi de çok seviyorum güzel dağılıyor.

  2 ekim 2019 16:58

  5

  157. Kendisini aldığımdan beri bir türlü kullanmamıştım. Bronzer insanı değilim çünkü aslında. Ve hangi bronzerı denesem tüp patlamış görüntüsü elde ettiğim için temkinli yaklaşıyordum. Ama bu yaz bir hafta kadar vücuduma kullandığım güneş kremini unutunca suratım hariç her yerim bronzlaştı. Yüzüm en fazla bir ton koyulaşmıştır ama yine de vucuduma göre baya açık kaldı. Bronzlaşmak girdisinde de yazdığım gibi 3 dakikada bronzlaşmak gibi bir özelliğim var. 

  Neyse bugün dışarı çıkarken süreyim dedim çünkü kötü duruyordu suratımla vücudum. Gerçekten korka korka sürdüm kendisini. Ama hiç öyle korktuğum gibi olmadı. Hatta beğendimde aslında.

  Kendisinin yapısı yumuşak. Pigmentli bir ürün. O yüzden fırçayı dokundurmak yetti. Kalıcığının da çok yerinde olduğunu düşünüyorum. Benim gibi bronzerlara mesafeli duranlara tavsiye ederim. 

  20 ağustos 2019 01:11

  156. gecen yıl büyuk heveslerle almama rağmen bir kere kullanip elmacık kemiklerimdeki minik lekeleri daha görünür yaptığını düşündüğüm icin bir kenara attigim allık. büyük hata yapmışım. son zamanlarda püre beauty cc krem üzerinde kullanıp bayılıyorum duruşuna. güneş kremi üstüne tek başına kullandığımda bile oldukça özenilmiş bir görünüm kazandırdığını düşünüyorum. beyaz ten üzerinde kirli durmayan nadir ürünlerden. far yerine kullandığım bile oldu çok hafif çok fresh bir görünüm verdi. almak isteyene kesinlikle tavsiye edebilirim. nitekim ben şu an bayılıyorum kendisine.

  17 temmuz 2019 21:14


  155. Allık ve aynı zamanda bronzer olarak kullanılabilen, sarı alt tonlu kişilere çok yakışacak bereketli bir the balm ürünüdür kendisi. Bir senedir her gün kullanıyorum henüz dibindeki alüminyum kısım görünmedi bile. Alınız aldırtınız efendim.

  7 haziran 2019 23:54 7 haziran 2019 23:59

  5

  154. O kadar güzel bir tonu var ki, iki kere kırıldı presledim kullanmaya devam, ki ben çok az makyaj ürünü bitirebilen biriyim, ilk aldığımda allık ve far olarak kullanıyordum ama pigmentli bir ürün olduğu için fırçaya çok almamakta kontrollü uygulamakta fayda var, şimdi sadece far olarak kullanıyorum çok az kaldığı için, bahama mamadan kesinlikle daha çok sevdim bronzer olarak fakat tabii kontür ürünü değil bence de allık/far demek daha doğru...

  29 mayıs 2019 11:32

  153. ilk çıktığında araştırmadan kontür için aldığım bronzer. ancak tabiki de kontür için yüzüme asla olmadığını görüp bronzer olarak kullanmaya devam ettim. makyaj yapmaya üşendiğim zamanlarda da far olarak bir tek bunu sürüp üzerine maskara sürüyorum ve evden çıkıyorum. içinde ışıltı barındırıyor. 

  edit:ölü link

  28 mayıs 2019 19:45 28 mayıs 2019 19:47