sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (102)
 • oylar (28)
 • medya (5)

102. sahip olduğum ilk paletlerden biridir.

farların kombinlenemeyişi açısından başlangıç için kötü bir palet olduğunu düşünüyorum. bu paletin en sevdiğim yanı huan ying ve dobrodosli adlı iki allığıdır, iki allıkta da panı gördüm. farlardan tervetuloa ve bienvenido haricinde diğerlerine pek elim gitmese de allıkları için bu palet yanında taşımaya değer, yine de alınmaya değeceğini düşünmüyorum.

22 ocak 00:35

5

101. Seyahatlerde tek yanıma aldığım ürün desem. Özellikle içindeki şeftali tonlu allığı tek satmalarını istiyorum.

18 aralık 2018 16:35

5

100. the balm voyage vol. 2 paleti benim ilk paletimdir.makyaja başladığım ilk zamanlarda elimden düşüremezdim.farları biraz tozutuyor ama renklerine herkes bayılacaktır.aydınlatıcısı mary lou ya benziyor ama daha pigmentli.

4 kasım 2018 12:58

99. The Balm'dan aldığım ilk paletim ve ihtiyacım olan bütün her şeyin mevcut olması pratiklik sağlıyor. Haliyle elimden hiç düşmedi aldığımdan beri. Aralarından beğendiklerim farlardan Benvenuto ve Tervetuloa. Hiç sıkılmadan sonsuza dek kullanabilirim. İlk bronzer pudram da bu palet sayesinde oldu onu da beğendim fazlasıyla çünkü soğuk ve kontür yapmak için elverişli. Lip and Cheek kısmının kapağının ayrı olması güzel hijyenik açıdan.

16 ekim 2018 15:44

98. ışıltılı pembesi (benvenuto) ışıltılı moru (valkommen) ve şampanya rengi (bienvenue) çok güzel. ayrıca aydınlatıcısı bronzerı ve allıkları çok kullanılabilir renkler, özellikle aydınlatıcısı gözün iç kısımlarında çok güzel parlıyor. rujlarını hiç kullanmıyorum. bronzer soğuk tonlu olduğundan kontür olarak da güzel duruyor. koyu pembe allığına bayılıyorum. genel olarak güzel bir palet. ama o ışıltılı siyah farı koymak kimin fikriydi allahınızın aşkına ışıltılı siyah ney lan!?

9 ekim 2018 22:25

5

97. Palet 9 far, 1 aydınlatıcı, 1 bronzer, 2 allık ve 2 ruj/krem allıktan oluşuyor. İç kapağında yer alan ayna oldukça büyük ve kullanışlı. Uçakta dahi rahat rahat makyajımı yaptığı bilirim. Balm Jovi gibi seyahat paleti kategorisinden, konsept olarak tasarım, resim ve isimler) ciddi ciddi tatil/seyahat paleti. Ben paleti yere düşürdüğümden içindeki allıklardan birini kırdım. Presleme imkanım da o sırada olmadığından allık direk çöp oldu. Allığın yeri boş kalmasın diye yarım kalan rujlarımı erittim ve o bölmeye doldurdum. Diğer bölmelerdeki ürünler de bittiğinde yine rujlarla destekliyorum bu sayede hepsi bi palette elimi altında olmuş oluyor. Bu palette en sevdiğim renklere gelince bienvenido, welkom, bienvenue. Farklı renkleri denemek ve renkli makyaj yapmak isteyenlere önerilir.

17 eylül 2018 18:54 18 eylül 2018 19:24

96. 9 farklı farının renkleri pek uyumlu olmasa da her seferinde güzel makyajlar ortaya çıkardığım tam da adına uygun seyahat paletimdir. kendisi gerçeken kullanışlı bir palettir öyle ki içerisinde 9 far 2 allık 2 ruj 1 highliter 1 bronzer bulundurur. highliterinin alt tonu buğday tenli olan bana tam uymustur. allıklardan seftali alt tonlusunu daha çok kullanıyorum.rujlara pek elim gitmiyor açıkçası.Farlarının bir baz ile desteklenmesi daha iyi olacaktır. indirimdeyken 70 liraya almıştım.

8 eylül 2018 17:41

95. 2 yıldır kullanıyorum. Alttaki krem yapıdaki iki ürün çok çabuk bozulduğu için kazıdım. Adı huan ying olan allığını çok severek kullanıyorum.Bronzerı küllü ve kontür için yaratılmış.Aynı zamanda bronzerı katlanma bölgesinde geçiş sağlamak ve hafif gölgelendirmeler yapmak için kullanılabiliyor.Farlarından wilkommen walkommen tervetuola ve welcome en sık kullandıklarım doğal bir göz makyajı için bu 4 rengi kullanıyorum.aydınlatıcısını biraz fazla sarı buluyorum ama iş görüyor,yeni bir aydınlatıcı alma gereği duymadım 

4 eylül 2018 11:41

5

94. Çok işlevli;ışıltılı tonlardan mat tonlu farlardan tutun da,aydınlatıcısı,bronzerı,krem allıklarına kadar her şeyi bulunduran far paleti.

Far renkleri hem günlük hem gece kullanılabilecek çok güzel renklere sahip. Zaten the balm far konusunda çok başarılı;pigmentleri çok güzel ve dağılma yapmıyor.

Seyahat için çok pratik,2 fırça ve rimelle birlikte atın çantaya gitsin. Bu far paleti sayesinde başka hiçbir şeye ihtiyacınız yok

30 temmuz 2018 14:47

5

93. The balm paletlerim arasında en severek kullandığım ve dışarı çıkarkende çantamdan ayırmadığım canım paletim. 9 tane far arasından bir rengide mi sevmez insan . Ama yok işte hepsini seviyorum dağılması çok güzel . Hem gece hemde gündüz renklerine sahip bir palet. Aydınlatıcısı bence biraz mary louyu andırıyor. Bronzer bana biraz koyu geliyor o yüzden açık tenli bayanların alırken bakıp denemesini öneririm . Allıklara ise hiç sözüm yok mükemmel. Özellikle seyahatler için de kurtarıcı. The balm buna benzer paletler çıkarsa hep alırım sanırım. 

27 temmuz 2018 23:37