yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (144)
  • oylar (24)
  • medya (2)
  5

  144. benim gibi yüzü leke içinde olan birini mutlu etmeyecek üründür. sırf merakımdan almıştım bu ürünü, ciltte bıraktığı his ve sürümü gerçekten çok güzel. cilde bakım yapıyor gibi bir havası var. kapatıcılık 10 üzerinden -2 falan. bu yüzden yollarımızı ayırdık.

  9 ekim 11:29 9 ekim 11:30

  143. Rengi durdukça maalesef koyulaşıyor bitiremeden attığım bir ürün oldu. 

  21 temmuz 18:04

  142. Günlük kullanılabilecek bir renkli nemlendirici. Spf 30 özelliğinin olması nedeniyle bahar ve yaz aylarında daha çok tercih edilebilir. Seviyorum.

  15 mayıs 23:51

  141. beni hayal kırıklığına uğratan ten ürünü. medium rengini almıştım, belki de yanlış renk seçimidir, nedense bana çok koyu geldi. ürün ince yapılı günlük bir ürün, bu anlamda beklentimi karşılıyor. fakat bir süre sonra parlama yapması, oksitlenmesi gibi problemleri var. elimdeki bitince bir daha almayacağım.

  2 mayıs 08:08

  140. Günlük makyajımda light clair rengini kullandığım renkli nemlendirici. Kapatıcılığı az, fakat bende bıraktığı “my skin but better” hissini seviyorum. Girdilerde oksitlenme sorunu olduğundan bahsedilmiş. Küçük bir parça alıp cildime hemen dağıttığımda oksitlenme sorunu yaşamıyorum. Ama dağıtmak için biraz beklettiğimde grileşiyor. Bu yüzden kullanıldığı zaman hızlı olmak gerekiyor.

  2 nisan 14:04

  5

  139. 2 yıldır düzenli kullandığım renkli nemlendirici. Üstelik cildimde bir sürü kırmızı sivilce lekesi bulunuyor. Bendeki rengi light clair ama bu renkten bir açık ton daha varmış onu bulamadım o olsa daha iyi olurdu. Sürümü çok güzel yumuşacık bir krem. Günlük hayatta çok sık kullanıyorum ve içinde bolca bulunan bir ürün. bir yıldan fazla gidiyor bu sık kullanıma rağmen. Zaten tamamen örtücülük aramıyorum. bunu sürdükten sonra sivilce izlerime kapatıcı uyguluyorum bazen sadece sürüp çıkıyorum. Çevremde birkaç kişi yüzüme sürdüğüm zaman cildimin sağlıklı ve parlak gözüktüğünü söyledi. Benim cildim çok kuru ama yağlı cildi olanlar bu ürünü sevemeyebilir. Kapağının kenarında hep kurumuş az miktar ürün oluyor.

  2 sene önce aldım ilk. geçen yıl bitince indirimde yenisini aldım ve gördüm ki gramajı azaltılmıştı ve her zaman olduğu gibi fiyatı artmıştı.

  31 mart 09:36 31 mart 10:01

  138. Ben bunu hafif bir cilt renklendirme umudu ile almıştım. İndirim dönemiydi sanırım fazla renk seçeneği kalmamıştı gidip medium rengini almışım. Kendi ten rengime göre koyu kalmıştı, yazın olur diye düşündüm ama olmadı. Sanırım kaldıkça daha da bir koyulaşıyor parçalanıyor değişik bir hal alıyor. Böyle yüzümde iki üç koyu ton fondoten varken yüzüme su değdirip bırakmışım gibi oluyor.

  30 mart 17:04

  137. uzun bir süredir fondöten kullanmıyorum cildimi çok yorduğu için. bir ara mac'in lightful c skin tintini kullandım ve çok memnun kaldım ama fiyatına göre performansı düşük geldi bitince yenisini almadım. bu ürünü de macten önce almama rağmen elim gitmemişti hiç ama tek çare olunca kullanmaya karar verdim. biraz sivilcelenme yapıyor mu? şunu fark ettim ki eğer böyle ne olursa olsun nemlendirilmiş veya primer kullanılmış bir cildin üstüne sürerseniz yapmıyor. cildiniz çok sağlıklı da duruyor. lorealin yeni çıkan renkli nemlendiricisi gibi dağıtması imkansız değil ve sadece "your skin but better" imajı veriyor. cildinizdeki "kusurları" kapatma gibi bir hevesiniz varsa onu asla yapmıyor ama ben zaten cildimdeki kusurları çok seviyorum ve beni insani gösterdiğini düşünüyorum. o yüzden az kapatıcılığını da çok sevdim.

  28 kasım 2018 14:35

  4

  136. Ece Targıtın önerisiyle aldım bu bb kremi. Gayet memnunun ikinci kutuya geçtim. Hafif bir bb krem. Elle ve süngerle uygulamaya uygun. Fırçaya hiç uygun değil.Fakat miktarına dikkat etmek gerekiyor çok aldığınızda yaymak çok uzun sürüyor. Hafif bir örtücülüğü var, içinde güneş koruması da var. Yüzümdeki renk eşitsizlikleri için kullanıyorum. Bir süre sonra oksitlendiğine dair yorumlar okudum. Bende öyle bir durum olmadı. Fakat kapağını uzun süre açık bırakmamak gerekiyor. Ürünü her açtığımda alırken bir miktar koyu renk geliyor kapağından. Bu da oksitlendiğini gösteriyor. Yüzümde böyle bir şey olmadı. Kardeşlerim de bu ürünü kullanıyor onlar da memnun. Gratis indiriminde alınabilecek bir ürün.

  14 eylül 2018 08:08

  135. hem sivilcelenmeye neden oluyor, hem oksitleniyor, hem de dağıtması oldukça zor. bence kullanışlı bir ürün değil ve parasını hak etmiyor. renk skalası da oldukça dar.

  7 ağustos 2018 16:55