yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  5.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (16)
  • oylar (7)
  • medya (2)

  16. pigmenti fazla ve uzun süre giden bir kaş farı. ben medium brown rengini kullanıyorum. eyeliner fırçası ile hem istediğim gibi dolduruyorum hem de doğal duruyor. akma silinme de yapmadı. önceden wetn wild kaş farı paletini kullanıyordum sanırım bundan sonra the balm ile yoluma devam edeceğim

  13 şubat 16:29

  5

  15. bende dark brown rengi olan kaş farıdır. paketlemesi balm'ın bildiğimiz sevimli paketlemelerinden. mıknatıslı paketi ve aynalı oluşu kendisini çok pratik ve seyahate götürülebilir yapıyor. rengi benim kaşlarımdan biraz açık ama kaş uçlarıma sürüp fırça ile dağıttığımda çok güzel dağılıyor. indirimde kaçırmayın derim.

  4 ekim 2019 12:05

  5

  14. Geçen sene gratisin tek bir ürüne yaptığı indirimlerden birinde kaptığım, yeni çukurlaşan bereketli ve güzel ürün. Kaşımın rengiyle uyumu tam oldu, gün içinde de gayet kalıcı. Elimin ayarını biraz kaçırırsam arap bacıya dönüyorum ama kullanmasını bir iki denemeden sonra öğrendim(gizlinot: Çok şükür swh) biterse de tekrar alacağım bir kaş farı. 

  17 mart 2019 10:48


  13. bende dark brown rengi var. pigmenti diğer the balm ürünlerinde olduğu gibi çok iyi. fırçamın ucuyla değdirdiğimde bile bütün kaşımı doldurabiliyorum. f/p oranı çok yüksek özellikle indirim dönemlerinde kaçırılmaması gereken bir ürün.

  11 nisan 2018 20:17 11 nisan 2018 20:17

  12. blonde rengine sahip olduğum kaş farı. uzun zamandır her gün sürmeme rağmen dibi anca açılmaya başladı, indirimde alındığında kesinlikle çok karlı bir ürün.rengi de kaşlarıma tam uyuyor bittikçe alacağım<3

  4 mart 2018 01:00 4 mart 2018 01:02

  5

  11. Miniminnacık kutusu ile her yere götürebildiğim ve severek kullandığım bir ürün. Çoğu günler sadece kaşlarımı boyarım makyaj namına, okula yetişmem gereken günlerde , zamanım olmadığında çantama rahatça atabiliyorum, mıknatıslı olması ve minik bir aynasının olması büyük avantaj. Dark brown rengini kullanıyorum, doğal bir duruşu var. Üzerine şeffaf bir kaş jeli geçtim mi, perfecto!

  23 şubat 2018 17:23

  10. son dönemlerde kaşlarım dökülmeye başlamıştı ve aralarında boşluklar başkalarının da farkedeceği kadar artmıştı. gratisten 43 tl'ye aldım. Kaşınıza sürmeden önce kaşınıza krem ya da faz uygulamanız gerekmektedir. ben tatlı badem yağı kullanıyorum. tatlı badem yağını kullandıktan sonra ince bir fırçayla kaşınıza sürdüğünüzde gerçekten çok doğal duruyor. hiç bir akma yaşamadım. ayrıca çok doğal göründüğü için kimse kaşımı boyadığımı farketmedi. İnce bir fırçayla kullanmanızı tavsiye ederim. ayrıca far olmasına rağmen her hangi bir dökülme ya da çantanızın sağına soluna bulaşması gibi bir durum olmuyor çünkü bu ürün kendi içerinde dah dağılmıyor.

  8 şubat 2018 23:49


  9. işte budur dediğim kar farı. arkadaşlar ben son aylarda çok kötü hatalar yaptım kaş ürün alışverişlerimde. süslü'deki yorumlara bakmadan alayım çok güzele benziyor diye son zamanların en gereksiz ürünlerini seçmeler mi, hah işte bunu söylüyolardı galiba ya diye yanlış ürün mü almalar mı ne ararsanız var... makyaj gözümde birkaç ürünlük başarısız kaş ürünleri mezarlığı oluştu resmen.

  gratis indiriminde üzerine atladığım bu farın dark brown'ını da aslında yorum okumadan aldım. ben ki kaşlarımı ne zaman doldurmaya uğraşsam 'bu ne yeaaaa korkunç olduuuuuu' diye anında silmeye çalışan ve şimdiye kadar asla kaşları doldurulmuş makyajlı haliyle dışarı çıkmamış bir insanken, bugün bu farı eklipsin açılı kaş doldurma fırçasıyla kaşlarımın aralarına sürmeye başladım ve 'ta daaa' !! sihirli bir şekilde taşlar (ya da kaşlar :-)) yerine oturdu.

  dünya için aşırı ama aşırı derecede küçük ama benim için büyük bir adım. umarım bu entry'imle benimle aynı dertten muzdarip birine ulaşır ve onun da acılarını dindiririm.

  17 aralık 2016 18:45 17 aralık 2016 19:14

  8. Resmen her şeyimdir. En açık rengini hem kaşlarımı doldurmak hem far hem de köntür için kullanıyorum ve inanılmaz memnumun.kalıcılıgı gayet iyi bende akşama kadar durdu özellikle beyaz tenliyseniz kontür için bi bakım derim

  29 ağustos 2016 11:30

  7. Aylardır blonde rengini kontür uygulamasında kullanıyorum.Beyaz tenliler kesinlikle bir denesin diyorum çünkü tam gölge rengi veriyor ve çok doğal duruyor far olduğu içinse kalıcılığı gayet iyi.Yüzümde herhangi sivilcilenme yapmadı.Açılı allık fırçasıyla hafifçe geçiyorum ve ta taam doğal bir kontür uygulaması;)

  29 ağustos 2016 04:51