4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • oylar (1)
  • medya (1)

13. Öff artık gelse de alıp aldıktan 1 ay sonra aldığıma pişman olsam. Bu döngüyü tamamlamak istiyorum artık 

21 ocak 02:36

12. gördüğüm an titreme geldi, the balm'ın appetit'iyle paramı bir güzel sokağa saçmak bana yetmedi sanırım. ama hit the pan yapılır o kadar kullanışlı ve güzel görünüyor bütün renkler. hele o paketleme allahımmm yerlerde yuvarlanıyorum ksdjks

19 kasım 2017 21:07

11. Balm'ın en güzel paletlerinden biri olabilir bu. Her rengi bu kadar mı kullanışlı olur. Gerçekten benim kullanamayacağım hiç bir renk yok. Elimde sadece trimony paleti var. Bu yüzden bu paleti kesinlikle alacağım. Dış kapağındaki comic figürler benim gibi comic book sevenleri büyük ölçüde etkilemiştir kesinlikle :)

22 ekim 2017 11:16 22 ekim 2017 11:17


10. yeni farların yapısı foiled ise theBalm Appétit paletinin orta sırasındaki farlara benzeyebilir ki eğer öyle olursa süper olur, çünkü yapıları krem gibi ve çok pigmetliler.

21 ekim 2017 02:47

9. Adı bildiğim kadarıyla "foiled again" olarak duyurulan palet. Yani bu da bende bir ışıltılı farların aslında ıslak kullanıma uygun veya kuru kullanımda parmak veya eski usul sünger başlıklı far aparatlarıyla daha iyi performans sergileyen dokulu ve metaliğe dönük (gizlinot: "foiled") farlar olduğu algısı uyandırdı süslülerim.

Ben de heyecanlandım hatta galeyana bile geldim çünkü bir adet far paletim üç de teklim var far namına. Genel olarak söylenen benim için de geçerli; kullanmayacağım renk yok. Bu sebepten heyecanlandım zaten. Sonra farların foiled olduğunu öğrenince "parmağımla iki pıt pıt yapar çıkarım istersem de daha yoğun kullanırım, ohh" düşüncesi beni galeyana getirdi. Ancak derhal almayacağım çünkü ürün adında bahsettiği gibi "foiled" farlar barındırıyor ise the balm yeni bir formül ile hazırlamış olabilir bu paleti diye düşünüyorum. Zira bildiğim kadarıyla markanın bu iddiayı barındıran farları pek gelmedi ülkemize, yanılıyor da olabilirim. Benim kanaatim ürün çıkıp biraz üstüne duyum aldıktan sonra edinmek yeni formül olma ihtimalini değerlendirerek.

21 ekim 2017 02:37

8. En azından trend renkler için çabalıyorlar son paletlerinde. Ama benim aklım beach de. Ona o kadar para versem diyorum gider heati alırım... kafalar karışık. 

20 ekim 2017 15:39

7. far paletlerine karşı özel bir zaafım da yok ama alacaklı gözüyle bir baktım hardal sarısına benzeyen renk dışında beğenmedim.

bir de balm ın ınstagram hesabındaki görseli ile buradaki görsel arasında renklerinin dizilişinde fark var.

20 ekim 2017 15:15


6. Gerçekten güzel bir palet. Zaten paletin dışından bahsetmiyorum. the balm bu konusa efsane. Locked up rengi benim dikkatimi çekti. Ünşallah göründüğü gibi güzel yansımalıdır. Sürünce gri gri kalmaz. Alt sıra ilk renk çok güzel. Gramajlarını merak ettim. Meet matteler gibi koca kocama yoksa ilk meet matte gibi minnacık mı. Ayrıca vol 1 palet. Daha 2-3 çıkar gibi. O yüzden atlamam üstüne bi beklerim diye düşünüyorum. 

20 ekim 2017 15:12

5. Gercekten cok guzel renkler. O soguk pembeye bittim ozellikle. 1-2 ton disinda kullanmayacagim yok gibi. Balm farlarinin dokusunu seviyorum ama elimde de 1 palet var zaten:( ne yapsam bilemedim. Testerda tum renkleri deneyip karar verecegim ama gercekten cok kullanisli duruyor.

20 ekim 2017 11:09

4. Sadece tek bir palet kullanılarak bir sürü makyaj yapılabilir bu paletle o yüzden çok beğendim. Benim en çok en alttaki sıra dikkatimi çekti, çünkü bi makyaja başlarken (nötrleme, katlanma bölgesini belirginleştirme, ısıtma) gereken sıcak-soğuk kahveler ve bir krem rengi bulunuyor ki hepsi mat ve bence bu da neredeyse bütün makyajlar için gerekli bir sıra, bunların dışında kalan ışıltılı  renklerin de başka bir palete ya da fara gerek kalmadan kullanılmasına olanak sağlıyor. 

Kalan ışıltılı renkleri zaten anlatmıyorum hepsi özenle seçilmiş sanki. hele o ilk (2x2) 4 far bebeklerim gibi!!!  Uzun zaman sonra ilk defa bir the balm paleti geldiği gibi alacağım. Umarım diğer the balm paletleri gibi başarılıdır kalan konularda da

20 ekim 2017 08:04