sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (16)
 • oylar (1)
 • medya (5)

16. Sözlüme gösterip durduğum palet. Gerek ikimizin bitmek bilmez dc ve marvel sohbetleri olsun gerekse far konusunda seçimlerimi bilmesini istemem olsun direk işaret ediyorum kendisini.

Kendim almaya kıyamam ama belki sevgililer gününde o bana indirimden alır(gizlinot: Swh). Sonuçta hediyenin makbulu istediğin ama para vermeye kıyamayacağın şeyleri birbirine almaktır.

Neyse palete gelecek olursak, ilk dört mat renk meet matte nudes sahibi olan bir hatunun ihtiyaç duymayacağı renkler.

Orta sıradaki renkler ise çok çok güzel ve şahsına münhasır renkler efendim fakat biraz fazla simliler gibi.

En üstteki renkler de yine klasik bir simli far paletinde olabilecek renkler.

Yine de yapısı ve kalıcılığı itibariyle the balm ile yaşadığım aşkı herkes biliyor.

Bir gün Benim olacak...

Edit; Neyini bu kadar eksilediniz anlamıyorum. Sözlümün bana makyaj ürünü almasını mı kıskandınız, benim tavrımı mı yanlış buldunuz. Biz birbirimize hediye alırken daima varımızı yoğumuzu katıp birbirimizin istediği ama almaya kıyamayacağı tarzda şeyler alıyoruz. Hiç pişman olmadık bu durumdan, zaten birimizin biraz daha fazla parası varsa diğerinin açığını kapatıyor ya da ihtiyaçları alırken ortak düşünüyor ilk acil olan ihtiyacı kapatıyoruz.

29 ocak 01:22 29 ocak 17:14

15. the balm'ın en son çıkan, ilk önce ambalajına sonra da renklerine ve yapılarına vurulduğum far paleti.(gizlinot: hala arada bakıp sarılıp öpüyorum falan jskskdhs)

alt sırada 4 tane mat far olması paleti daha kullanışlı yapmış. böylece sabitleme, geçiş ve gölge için ayrıca palete gerek kalmıyor.

mat olanlar da dahil bütün farların pigmentasyonu iyi ve dökülme de yapmıyor. kalıcılığı da aynı şekilde yeterli geldi far bazı ya da kapatıcı kullanmamama rağmen.

farların birbirine karışmasında da bir sorun yaşamadım, kolayca karışıyor zorluk çıkarmıyor.

özet olarak; her şeyine bayıldığım bir palet oldu. böyle bir palet ihtiyacı olan varsa kesinlikle öneririm. indirimde 65 tl'ye almıştım ama daha sonra bir indirim daha olmuştu 50 küsür tl'ye kadar inmişti. (gizlinot: :()

ilgili medya:
4
29 ocak 01:12

14. Öff artık gelse de alıp aldıktan 1 ay sonra aldığıma pişman olsam. Bu döngüyü tamamlamak istiyorum artık 

21 ocak 2018 02:36

13. gördüğüm an titreme geldi, the balm'ın appetit'iyle paramı bir güzel sokağa saçmak bana yetmedi sanırım. ama hit the pan yapılır o kadar kullanışlı ve güzel görünüyor bütün renkler. hele o paketleme allahımmm yerlerde yuvarlanıyorum ksdjks

19 kasım 2017 21:07

12. Balm'ın en güzel paletlerinden biri olabilir bu. Her rengi bu kadar mı kullanışlı olur. Gerçekten benim kullanamayacağım hiç bir renk yok. Elimde sadece trimony paleti var. Bu yüzden bu paleti kesinlikle alacağım. Dış kapağındaki comic figürler benim gibi comic book sevenleri büyük ölçüde etkilemiştir kesinlikle :)

22 ekim 2017 11:16 22 ekim 2017 11:17

11. yeni farların yapısı foiled ise theBalm Appétit paletinin orta sırasındaki farlara benzeyebilir ki eğer öyle olursa süper olur, çünkü yapıları krem gibi ve çok pigmetliler.

21 ekim 2017 02:47

10. Adı bildiğim kadarıyla "foiled again" olarak duyurulan palet. Yani bu da bende bir ışıltılı farların aslında ıslak kullanıma uygun veya kuru kullanımda parmak veya eski usul sünger başlıklı far aparatlarıyla daha iyi performans sergileyen dokulu ve metaliğe dönük (gizlinot: "foiled") farlar olduğu algısı uyandırdı süslülerim.

Ben de heyecanlandım hatta galeyana bile geldim çünkü bir adet far paletim üç de teklim var far namına. Genel olarak söylenen benim için de geçerli; kullanmayacağım renk yok. Bu sebepten heyecanlandım zaten. Sonra farların foiled olduğunu öğrenince "parmağımla iki pıt pıt yapar çıkarım istersem de daha yoğun kullanırım, ohh" düşüncesi beni galeyana getirdi. Ancak derhal almayacağım çünkü ürün adında bahsettiği gibi "foiled" farlar barındırıyor ise the balm yeni bir formül ile hazırlamış olabilir bu paleti diye düşünüyorum. Zira bildiğim kadarıyla markanın bu iddiayı barındıran farları pek gelmedi ülkemize, yanılıyor da olabilirim. Benim kanaatim ürün çıkıp biraz üstüne duyum aldıktan sonra edinmek yeni formül olma ihtimalini değerlendirerek.

21 ekim 2017 02:37

9. En azından trend renkler için çabalıyorlar son paletlerinde. Ama benim aklım beach de. Ona o kadar para versem diyorum gider heati alırım... kafalar karışık. 

20 ekim 2017 15:39

8. far paletlerine karşı özel bir zaafım da yok ama alacaklı gözüyle bir baktım hardal sarısına benzeyen renk dışında beğenmedim.

bir de balm ın ınstagram hesabındaki görseli ile buradaki görsel arasında renklerinin dizilişinde fark var.

20 ekim 2017 15:15

7. Gerçekten güzel bir palet. Zaten paletin dışından bahsetmiyorum. the balm bu konusa efsane. Locked up rengi benim dikkatimi çekti. Ünşallah göründüğü gibi güzel yansımalıdır. Sürünce gri gri kalmaz. Alt sıra ilk renk çok güzel. Gramajlarını merak ettim. Meet matteler gibi koca kocama yoksa ilk meet matte gibi minnacık mı. Ayrıca vol 1 palet. Daha 2-3 çıkar gibi. O yüzden atlamam üstüne bi beklerim diye düşünüyorum. 

20 ekim 2017 15:12