4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • oylar (1)
  • medya (3)

12. Öff artık gelse de alıp aldıktan 1 ay sonra aldığıma pişman olsam. Bu döngüyü tamamlamak istiyorum artık 

21 ocak 02:36

11. gördüğüm an titreme geldi, the balm'ın appetit'iyle paramı bir güzel sokağa saçmak bana yetmedi sanırım. ama hit the pan yapılır o kadar kullanışlı ve güzel görünüyor bütün renkler. hele o paketleme allahımmm yerlerde yuvarlanıyorum ksdjks

19 kasım 2017 21:07

10. yeni farların yapısı foiled ise theBalm Appétit paletinin orta sırasındaki farlara benzeyebilir ki eğer öyle olursa süper olur, çünkü yapıları krem gibi ve çok pigmetliler.

21 ekim 2017 02:47


9. Adı bildiğim kadarıyla "foiled again" olarak duyurulan palet. Yani bu da bende bir ışıltılı farların aslında ıslak kullanıma uygun veya kuru kullanımda parmak veya eski usul sünger başlıklı far aparatlarıyla daha iyi performans sergileyen dokulu ve metaliğe dönük (gizlinot: "foiled") farlar olduğu algısı uyandırdı süslülerim.

Ben de heyecanlandım hatta galeyana bile geldim çünkü bir adet far paletim üç de teklim var far namına. Genel olarak söylenen benim için de geçerli; kullanmayacağım renk yok. Bu sebepten heyecanlandım zaten. Sonra farların foiled olduğunu öğrenince "parmağımla iki pıt pıt yapar çıkarım istersem de daha yoğun kullanırım, ohh" düşüncesi beni galeyana getirdi. Ancak derhal almayacağım çünkü ürün adında bahsettiği gibi "foiled" farlar barındırıyor ise the balm yeni bir formül ile hazırlamış olabilir bu paleti diye düşünüyorum. Zira bildiğim kadarıyla markanın bu iddiayı barındıran farları pek gelmedi ülkemize, yanılıyor da olabilirim. Benim kanaatim ürün çıkıp biraz üstüne duyum aldıktan sonra edinmek yeni formül olma ihtimalini değerlendirerek.

21 ekim 2017 02:37

8. En azından trend renkler için çabalıyorlar son paletlerinde. Ama benim aklım beach de. Ona o kadar para versem diyorum gider heati alırım... kafalar karışık. 

20 ekim 2017 15:39

7. far paletlerine karşı özel bir zaafım da yok ama alacaklı gözüyle bir baktım hardal sarısına benzeyen renk dışında beğenmedim.

bir de balm ın ınstagram hesabındaki görseli ile buradaki görsel arasında renklerinin dizilişinde fark var.

20 ekim 2017 15:15

6. Gercekten cok guzel renkler. O soguk pembeye bittim ozellikle. 1-2 ton disinda kullanmayacagim yok gibi. Balm farlarinin dokusunu seviyorum ama elimde de 1 palet var zaten:( ne yapsam bilemedim. Testerda tum renkleri deneyip karar verecegim ama gercekten cok kullanisli duruyor.

20 ekim 2017 11:09


5. Sadece tek bir palet kullanılarak bir sürü makyaj yapılabilir bu paletle o yüzden çok beğendim. Benim en çok en alttaki sıra dikkatimi çekti, çünkü bi makyaja başlarken (nötrleme, katlanma bölgesini belirginleştirme, ısıtma) gereken sıcak-soğuk kahveler ve bir krem rengi bulunuyor ki hepsi mat ve bence bu da neredeyse bütün makyajlar için gerekli bir sıra, bunların dışında kalan ışıltılı  renklerin de başka bir palete ya da fara gerek kalmadan kullanılmasına olanak sağlıyor. 

Kalan ışıltılı renkleri zaten anlatmıyorum hepsi özenle seçilmiş sanki. hele o ilk (2x2) 4 far bebeklerim gibi!!!  Uzun zaman sonra ilk defa bir the balm paleti geldiği gibi alacağım. Umarım diğer the balm paletleri gibi başarılıdır kalan konularda da

20 ekim 2017 08:04

4. Soğuk renkleri kendime yakıştırmasam da bu palet geldiği gibi alırım. Nasıl güzel ve özenilmiş renkler öyle hepsi başlı başına muazzam son çıkan nude beach paletini de beğenmiştim ama o bile bunun yanında sönük kalır

20 ekim 2017 03:06

3. Elimde çok far birikmese, artık sadece aradığım renkleri tekli ya da refill alacağım demesem kesin alacağım bir palet olurdu. İçinde bakır dışında kullanmayacağım renk göremiyorum. Sonunda sıcak paletlere alternatif olmuş, farklı göz makyajları çıkarılabilir, aralarında uyumlu, çeşit çeşit kombinasyon yapılabilir renkler var içinde.

19 ekim 2017 23:43