4.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (145)
  • oylar ()
  • medya (6)

145. İnanılmaz güzel bir şey. İkincisini aldım. Ben allık olarak kullanıyorum. Buğday tenliyim. Çok hoş duruyor gerçekten.

12 ekim 01:41

144. kendisi physicians formula sexy boosterdan sonra bitirdiğim 2. bronzer olacak yakında. kenarlarda kalan az ürünü presledim, birkaç haftalık ömrü kaldı. öncelikle bereketli bir ürün, 2 senedir kullanıyorum. yazın nc 40larda kışın da nc25lerde sarı alt tonlu tenimde duruşunu beğeniyorum, hatta bazen allık gibi de kullanıyorum. özellikle iyice bronzken elmacık kemiklerim ve burnuma uyguladığımda güneşten yanmış gibi duruyor. kalıcı, aşırı tozutmayan ve kolay dağıtılan bir yapısı var. normalde kullandığım ürünlerden biraz daha kızılımsı olmasına rağmen sevdim, kurtarıcı bir ürün. bitince denemek istediğim başka bronzerlara yöneleceğim ama bir gün tekrar alabilirim.

11 ekim 16:00

143. Buğday tenli ve sarı alt tonluyum.

-rengi gerçekten değişik eşsiz bir tona sahip

-kontür ürünü olarak kullanabileceğini düşünmüyorum

-içerisinde minik ışıltılar olduğunu buradan okudum ışıltılar belli olmuyor

-yüzüm yuvarlaktır elmacık kemiklerim belirgin değil fakat bu ürün elmacık kemiklerimi belirginleştirdi

-duruşu çok doğal asla ciltte sırıtmıyor güneşten yanmışsınız gibi görünüyor

-dağıtılması oldukça kolay ben real techniques markasının pudra fırçasıyla uyguladım gayet kolay dağıldı

-fırçayla ürünü alırken ürünün üstü toz toz oluyor

-pigmentasyonu gayet iyi

19 eylül 12:39


142. şahsım için yorum yapmam gerekirse; the balm'ın çıkarmış olduğu en iyi ve en muadilsiz, özgün üründür. benim gibi açık buğday tenliyseniz kontür rengi olarak da kullanmanızı tavsiye edebileceğim, yamalanmayan, parçalanmayan, yüzde tüp patlamış etkisi vermeyen ve tam tersi çok doğal duran, pigmenti tam ayarında güzel bir bronzer/allıktır.

içerisinde çok hafif ışıltı var ama kontür işlemi için kullanmanıza engel değil, iyi dağıtıldığında neredeyse mat görüntü veren çok işlevli bir ürün; tek başına allık, bronzer, kontür ve hatta katlanma bölgesi için geçiş rengi olarak da kullanılabiliyor.

her güzelin bir kusuru var ki gramajı diğer the balm ürünlerine göre biraz az ve son zamlardan sonra asla "uygun fiyatlı" denebilecek ürünler arasında sayılmıyor kendileri. yine de tek bir ürünüm olsun, çok işlevli olsun derseniz kesinlikle tavsiye ederim.

13 eylül 11:14

4

141. Benim canım bronzerım, diğer bronzerlar fazla turuncu olduğu için bir indirimde bu güzel ablamıza şans vermiştim. Benim gibi kırmızı yanaklı biriyseniz ve elinizde hiç allık yoksa (bkz:ben) geniş ve yumuşak kıllı bir fırçayla sunkiss efekti yakalayabilirsiniz ben biraz geni sürüyorum hem allık hem bronzer, diğerleri gibi ne çok turuncu ne çamur gibi. Sür çık ürünü. Yalnız sanki kaplı komedonlar gibi pütürcüğe neden oluyor olabilir. Tabi ürüne suç atmak istemiyorum benim cildim şu aralar bir garip.

6 eylül 01:37

140. Herkesin aksine bahama mama'nın daha iyi olduğunu düşünüyorum ve açık tenliler için mac harmony allığın muadili olabilir çünkü bende aynı etkiyi veriyor (renk&dağılım vs)

24 ağustos 01:08

139. Çok severek kullandığım the balm ürünü. Ben bu ürünü kontür için kullanmıyorum öncelikle, bronzer olarak geniş bir fırça ile uyguluyorum. Pigmenti iyi. Fırçaya az az alarak kontrollü uygulamak en iyisi. Katlanma bölgesine far olarak da kullanıyorum ordaki performansından da çok memnunum.

23 ağustos 19:41


138. bana göre en iyi the balm ürünü.

kontüre uygun değil fakat harika bir bronzer. daha kızıl/mor bir renk. pigmentasyonu muazzam. çok güzel dağılıyor. yapay durmuyor. kolay bitmiyor. üçüncü paketimi kullanıyorum. indirim dönemlerinde nispeten uygun fiyatlı.

23 ağustos 19:35

137. ilk aldığımda ayıla bayıla kullanıyordum hayatımın ürünüydü. bronzer olarak başka bir şeye elim gitmiyordu herkese öneriyordum. şimdi ne oldu bilmiyorum sürünce çok fazla kızıllaşıp düzgün dağılmamaya başladı ki kullandığım fırçalar da eskisinden daha kaliteli. Allık olarak kullanayım dedim al yanaklı oldum. hatta frat boy sürmüş gibi göründüm sinirim bozuldu açıkçası. Ya bahama mama ya da pf butter bronzer alacağım sanırım. yarı yolda bırakılmış hissediyorum...

23 ağustos 19:00 23 ağustos 19:00

136. far olarak kullanarak dibini gördüğüm the balm’ın en sevdiğim ürünlerinden biri. hem güzel bir bronzer hem de katlanma bölgesinde harika bir geçiş rengi. balm desert + maskara günlük göz makyajı için iyi bir alternatif oluyor. sık kullanmama rağmen uzun süredir bitmedi bu nedenle indirimdeyken fiyatını hakediyor bence

16 ağustos 19:44