the balm girls getaway trio

0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (20)
  • oylar (0)
  • medya (7)

20. Hiç almaya niyetim yoktu ama dün 60 tl olduğunu görünce almak istedim. Artık eminim ki her seyahatimde yanımda olacak bir ürün. Hem cildimde hem de göz makyajımda kullanırım. Keşke bir tane de transparan pudra olsaydı. Yeminle kutsal ihtiyaç muamelesi yapardım kendisine.

18 aralık 2017 16:41

19. Son günlerde hayatımız yalan rüzgarına döndüğü için anca bugün alabildim. Çıkacağı duyurulduğundan itibaren allık diyetine girip kendimi her indirimde durdurdum. 2 nars allığım, bir de 2 the balm paletimde 3 allığım var küçük olanlardan. Gül kurusu ve şeftali allığım yoktu ve kendimi bayağı bir süre tuttum sırf bunu alacağım diye iyi ki de öyle yapmışım. 

Öncelikle bence de renkleri tekli ambalajdakilerden bir tık değişik. Fakat benim daha da bir hoşuma gitti bu şekilde. Yapısı ve pigmentasyonu bence tekli allıklarla aynı. Sadece renkte bir değişiklik var. 

Fiyatı %40 ile 59.90 tl, indirimli fiyatı kesinlikle hak ediyor fakat 100 tl indirimsiz buna vermek yerine bir nars allık alırım. Üç renk allık tek palette bence çok kullanışlı. 

17 aralık 2017 18:55

18. paleti gördüm ve almadım. niye? elimdeki balm desert bitince yenisini almıştım, yani şu anda elimde paletteki renklerden birinin tam boyu var. balm beach diyecek olsanız, tenimde allık olarak belli bile olmuyor, malum beyaz ten allığı. e geriye kalıyor balm springs. onu da kafamda ben eledim. aslında istemiyor değildim ama balm desert varken elimde, tek balm springs için koca paleti almak pek akıllıca gelmedi. yani ben yoluma sadece balm desert ile devam edeceğim. ancak elinde hiçbiri olmayanlar için bence çok uygun, hepsi tek bir palette ve bitirmesi de haliyle daha kolay. ancak önemli bir ayrıntı var, renkleri soluk denmiş bazı girdilerde. ki bence bu önemli bir ayrıntı zira benim için balm desert eşsiz bir renk. o tonu tutturamadıktan sonra o eşsizliği de kalmayacak, crease bölgeme sırf o tonu için uyguluyorum ben onu sonuçta. yani tüm bunları hesaba katmak da gerekiyor bence.

16 aralık 2017 02:18 16 aralık 2017 02:20


17. Bende bugün indirimde kapanlardanım. Çok istiyordum ve 60 tl uygun geldi. Elimde aşırı allık ya da bronzer da yok. Üstteki süslü doğru yazmış, bana bir tık daha soluk geldi renkler. Ama yanakta bunu kim anlar deseniz kimse anlamaz. O yüzden beğendim, severenkte kullanırım. Sanırım yarında smokey olanını kaparım. :) 

15 aralık 2017 20:13

16. almak isteyenler orijinal olan allıklardan birer ikişer ton farklı olduklarını bilerek alsınlar. bugün mağazada yan yana denedim hepsini tek tek ve kesinlikle aynı değiller pigmentasyonları da bir tık düşük büyük ihtimalle sert presslenmişler (gizlinot: inthebalm of your hand paletlerin allıklarında da aynı olay var )  

şahsen tam olarak orijinallerindeki renkleri istiyorum demediğim için ve pigmentasyonun biraz az olması kolaylık sağladığı için ben beğendim ve satın aldım ama aynısı olsun diyenler için doğru bir tercih olmayacaktır.

15 aralık 2017 20:01

15. önce tam boy ürün çıkarıp, sonra küçük boyları üçlü set yapıyor ya sırf bu uyanıklığını sevmiyorum the balm'ın. önce bir bunu sür piyasaya, görelim deneyelim ürünleri seversek gidip tam boyunu alırız elbet. yok ilk etapta kocaman neredeyse 6,5 gramlık ürünü alıyorsun, sonra aynı ürünler başka set içinde tekrar satışa sunuluyor. bu şekildeki setlerin taşıma kolaylığı, tek ambalajda üç ürüne birden ulaşabilme imkanı vermesi ve tadında bitirebilecek oluşumuz cazip geliyor tabii. diğer türlü üç tam boy ürün ihtiyaçla paralel düşününce hele, aslında gereksiz tüketim yaptırmak bu bir yerde. kozmetik firmaları bir türlü kavrayamadı küçük boy ya da set içinde gelen gramajı düşük ürünlerin tüketicinin gözündeki yerini. neyse 100 lira verip tabii ki almam, indirime girerse ne ala, girmezse de kendi bilir deyip pas geçerim valla dediğim üründür benim için.

6 aralık 2017 13:49

14. 9.9 gram ürün içeren palet. bir the balm allığı normalde 5.570 gram ürün içeriyormuş.

indirimsiz almak bana da saçma geldi. indirimli haliyle o 3 allığı tek tek olarak, bu paletin indirimsiz fiyatına toplayabilir ve daha çok gramaj elde edebilirsiniz.

normalde thebalm allıklarında ürün gramajını dert etmem bitiremediğim için. ama bu tarz renkler gayet de bitirebildiğim açık renkler. fırçamla dalabiliyorum çünkü.

o yüzden 9.9 gram ürünü indirimsiz ben de alacağımı sanmıyorum. indirimde bulursam alırım. ayrıca limited edition bir ürün değil. o yüzden ilk indirimde bulamazsam dert etmem. sonraki indirimi beklerim.

kendimi 300 gram ve 500 gram paket arasındaki gramaj hesabını yapan babam gibi hissettim.

4 aralık 2017 21:22


13. Gratise gittim gördüm bu paleti. Aradım taradım 1 tane kalmış, ya da herkes 100 tlyken aldı mı ya dedim :)). Açıkcası indirime girmezse hayatta 100 tl vermem. Bi kere küçük. Ürünler orjinal boyutta değil bence.. indirimde gerçekten 3 ünü toplarım, hem kara geçmiş olurum hem gramajı fazla almış olurum diye düşündüm. Tabi indirime girmezse..

4 aralık 2017 21:10

12. ben de bu palet için sabırsızca bekleyenlerdenim, ancak o fiyat nedir öyle yahu? tamam, içindekiler güzel en azından benim için beach dışındakiler efsane ama 100 tl de olmamalıydı. henüz gratise gidemedim, elime alıp bakmam lazım ancak elinde balm desert, springs olmayan buğday tenliler için kulanışlı olabilir. ama derseniz ki ben indirimde 3'ünü de ayrı ayrı alırım o paraya, o daha mantıklı gibi. bilemedim, iyice ölçüp tartmakta fayda var sanki.

4 aralık 2017 20:42

11. gelince hemen kapmak istediğim çok cezbedici olan set, balm'ın bu şekildeki toplu ürünleri çok avantajlı oluyor. ayrıca gratis katalogunda balm'ın yılbaşı setlerinin içinde görünüyor ve yanda 59.90 dan başlayan fiyatlarla yazıyor minimum fiyatı bu demek ki.. 

edit: bugün gratise uğradığımda fiyatını sordum süslüler 99.90 tlymis bize yine hüsran...

1 aralık 2017 15:38 1 aralık 2017 18:54