4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (27)
  • oylar (4)
  • medya (7)

27. İndirimde bulunması zor olan, bulunduğunda da bence kesinlikle alınması gereken göz bebeğim allık paletim. Normalde allıkların tonunu çok canlı bulurum ama bu palettekiler daha soğuk alt tonlu ve yüzdeki duruşları çok güzel. Fiyat performans mükemmel. The Balm’ın bunun gibi pressli ürünlerini kaliteli buluyorum. Taşlaşma vs. kolay kolay olmuyor.  

20 temmuz 10:48

26. Geldiği günden beri balm desert kullanıyorum ve hala dibini göremedim. Buna rağmen içinde balm spring ve balm beach olduğu için indirimde almak istedim. Ben özellikle balm springi allık olarak çok doğal ve beyaz tene yakışır buldum. Far olarak da kullanılabilecek renkler. Aynı zamanda balm desert çok güzel bir ısıtma rengi. Seyahatlerde ya da çantada taşımak için güzel bir ürün olduğunu düşünüyorum. 44,90 gibi bir fiyata gayet değer bence. 

2 temmuz 14:49

25. Gratisten 60 liraya aldigim ve icinde balm springs, balm beach, balm desert renklerini bulunduran palet. Balm beach bende hic belli olmuyor bu rengi surebilmek icin iskandinav beyazi olmaniz lazim. Ama diger iki renkle harika bir uyum icerisindeyiz. Ben genellikle gunes kremi surup ustune bu paletten herhangi bir renk suruyorum. Aksama kadar dayaniyor yuzumu sildigimde pamukta goruyorum yarisini..

5 haziran 00:29 5 haziran 00:30


24. balm springs, balm beach ve balm desert ürünlerini içinde bulunduran palet. bu paleti alırken ten rengim koyu olduğu için biraz kararsız kalmıştım. balm beach allığı kullanamam gibi gelmişti fakat balm beach soğuk pembesi renk veriyor yüzüme. balm springs(gizlinot: şeftali - pembe bir rengi var) rengini pek kullanmadım hala. balm desert rengi de bronzerdansa kahve - pembe renklerde çok güzel bir allık. aynı zamanda bu paletteki renkleri far olarak kullanmak mümkün. gayet kullanışlı bir palet.

25 mayıs 21:48 25 mayıs 23:47

23. Benim gibi yanaklarındaki kızarıklıklardan bıktığı için allık kullanmaktan kaçınan ama o güzel renkleri gördükçe aklı kalanlar için çok kullanışlı bir palet.

Gramajı fazla değil bu yüzden kullanamadığım zamanlarda koca ürünü heba ediyorum hissi yaratmıyor hem de birbiriyle karıştırarak farklı renk seçeneklerine sahip olmamı sağlıyor.

Balm springs'i göz makyajını hafif tuttuğum günlerde ten makyajıma dikkat çekme günlerinde, Balm beach'i yüzüme hafif bir renk gelsin ama makyaj yaptığım belli olmasın günlerinde kullanıyorum.

Balm Desert şu an için bronzerdan ziyade geçiş bölgesi farı benim için. Hatta okula geç kaldığım çoğu günde desert ve sprinsi karıştırıp geçiş bölgesine uyguluyorum göz kapağıma da herhangi bir sıcak tonlu ışıltılı farı uygulayarak çok uğraşılmış görünen ama beş dakika bile sürmeyen bir makyaj yapmış oluyorum.

Pigmentasyonları gayet iyi, yapıları hakkında başka bir Balm allığa sahip olmadığım için karşılaştırma yapamıyorum ama yeterince yumuşak, hem ten hem göz makyajı yapmak için kullanışlı bir palet.

Tanım: The Balm'ın en son çıkan allıklarının yer aldığı üçlü palet.

22 nisan 12:23

22. indirimli fiyatını hak eden the balm paleti. Çok allık insanı olmadığım için elimde her makyaja gidebilecek birkaç allık olsun niyetiyle aldım ama balm beach yerine fratboy gibi canlı bir renk olsa daha iyi olurdu diye düşünüyorum. Yine de bu haliyle de oldukça kullanışlı.

10 nisan 22:00 10 nisan 22:26

21. renkleri ilk görüşte efsane fakat yanakta rengini tam çıkarmıyor. yinede en sevdiğim 3 renk bir arada fiyatı biraz pahalı indirimde alınsa güzel olacak bir ürün. seyahat için ideal.

10 nisan 09:31


20. Hiç almaya niyetim yoktu ama dün 60 tl olduğunu görünce almak istedim. Artık eminim ki her seyahatimde yanımda olacak bir ürün. Hem cildimde hem de göz makyajımda kullanırım. Keşke bir tane de transparan pudra olsaydı. Yeminle kutsal ihtiyaç muamelesi yapardım kendisine.

18 aralık 2017 16:41

19. Son günlerde hayatımız yalan rüzgarına döndüğü için anca bugün alabildim. Çıkacağı duyurulduğundan itibaren allık diyetine girip kendimi her indirimde durdurdum. 2 nars allığım, bir de 2 the balm paletimde 3 allığım var küçük olanlardan. Gül kurusu ve şeftali allığım yoktu ve kendimi bayağı bir süre tuttum sırf bunu alacağım diye iyi ki de öyle yapmışım. 

Öncelikle bence de renkleri tekli ambalajdakilerden bir tık değişik. Fakat benim daha da bir hoşuma gitti bu şekilde. Yapısı ve pigmentasyonu bence tekli allıklarla aynı. Sadece renkte bir değişiklik var. 

Fiyatı %40 ile 59.90 tl, indirimli fiyatı kesinlikle hak ediyor fakat 100 tl indirimsiz buna vermek yerine bir nars allık alırım. Üç renk allık tek palette bence çok kullanışlı. 

17 aralık 2017 18:55

18. paleti gördüm ve almadım. niye? elimdeki balm desert bitince yenisini almıştım, yani şu anda elimde paletteki renklerden birinin tam boyu var. balm beach diyecek olsanız, tenimde allık olarak belli bile olmuyor, malum beyaz ten allığı. e geriye kalıyor balm springs. onu da kafamda ben eledim. aslında istemiyor değildim ama balm desert varken elimde, tek balm springs için koca paleti almak pek akıllıca gelmedi. yani ben yoluma sadece balm desert ile devam edeceğim. ancak elinde hiçbiri olmayanlar için bence çok uygun, hepsi tek bir palette ve bitirmesi de haliyle daha kolay. ancak önemli bir ayrıntı var, renkleri soluk denmiş bazı girdilerde. ki bence bu önemli bir ayrıntı zira benim için balm desert eşsiz bir renk. o tonu tutturamadıktan sonra o eşsizliği de kalmayacak, crease bölgeme sırf o tonu için uyguluyorum ben onu sonuçta. yani tüm bunları hesaba katmak da gerekiyor bence.

16 aralık 2017 02:18 16 aralık 2017 02:20