the balm girls getaway trio

0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (17)
  • oylar (0)
  • medya (4)

17. önce tam boy ürün çıkarıp, sonra küçük boyları üçlü set yapıyor ya sırf bu uyanıklığını sevmiyorum the balm'ın. önce bir bunu sür piyasaya, görelim deneyelim ürünleri seversek gidip tam boyunu alırız elbet. yok ilk etapta kocaman neredeyse 6,5 gramlık ürünü alıyorsun, sonra aynı ürünler başka set içinde tekrar satışa sunuluyor. bu şekildeki setlerin taşıma kolaylığı, tek ambalajda üç ürüne birden ulaşabilme imkanı vermesi ve tadında bitirebilecek oluşumuz cazip geliyor tabii. diğer türlü üç tam boy ürün ihtiyaçla paralel düşününce hele, aslında gereksiz tüketim yaptırmak bu bir yerde. kozmetik firmaları bir türlü kavrayamadı küçük boy ya da set içinde gelen gramajı düşük ürünlerin tüketicinin gözündeki yerini. neyse 100 lira verip tabii ki almam, indirime girerse ne ala, girmezse de kendi bilir deyip pas geçerim valla dediğim üründür benim için.

6 aralık 13:49

16. 9.9 gram ürün içeren palet. bir the balm allığı normalde 5.570 gram ürün içeriyormuş.

indirimsiz almak bana da saçma geldi. indirimli haliyle o 3 allığı tek tek olarak, bu paletin indirimsiz fiyatına toplayabilir ve daha çok gramaj elde edebilirsiniz.

normalde thebalm allıklarında ürün gramajını dert etmem bitiremediğim için. ama bu tarz renkler gayet de bitirebildiğim açık renkler. fırçamla dalabiliyorum çünkü.

o yüzden 9.9 gram ürünü indirimsiz ben de alacağımı sanmıyorum. indirimde bulursam alırım. ayrıca limited edition bir ürün değil. o yüzden ilk indirimde bulamazsam dert etmem. sonraki indirimi beklerim.

kendimi 300 gram ve 500 gram paket arasındaki gramaj hesabını yapan babam gibi hissettim.

4 aralık 21:22

15. Gratise gittim gördüm bu paleti. Aradım taradım 1 tane kalmış, ya da herkes 100 tlyken aldı mı ya dedim :)). Açıkcası indirime girmezse hayatta 100 tl vermem. Bi kere küçük. Ürünler orjinal boyutta değil bence.. indirimde gerçekten 3 ünü toplarım, hem kara geçmiş olurum hem gramajı fazla almış olurum diye düşündüm. Tabi indirime girmezse..

4 aralık 21:10

14. ben de bu palet için sabırsızca bekleyenlerdenim, ancak o fiyat nedir öyle yahu? tamam, içindekiler güzel en azından benim için beach dışındakiler efsane ama 100 tl de olmamalıydı. henüz gratise gidemedim, elime alıp bakmam lazım ancak elinde balm desert, springs olmayan buğday tenliler için kulanışlı olabilir. ama derseniz ki ben indirimde 3'ünü de ayrı ayrı alırım o paraya, o daha mantıklı gibi. bilemedim, iyice ölçüp tartmakta fayda var sanki.

4 aralık 20:42


13. gelince hemen kapmak istediğim çok cezbedici olan set, balm'ın bu şekildeki toplu ürünleri çok avantajlı oluyor. ayrıca gratis katalogunda balm'ın yılbaşı setlerinin içinde görünüyor ve yanda 59.90 dan başlayan fiyatlarla yazıyor minimum fiyatı bu demek ki.. 

edit: bugün gratise uğradığımda fiyatını sordum süslüler 99.90 tlymis bize yine hüsran...

1 aralık 15:38 - 1 aralık 18:54

12. Elimdeki Balm desert ile gosh rose whisper'ın dibini sıyırmaktayım. Bence ben bu paleti almayı hakettim <3 (gizlinot: Çünkü neden olmasındı swh)

1 aralık 12:00

11. Sırf bunu almak için allık diyetine girmiştim yaşasın beee

1 aralık 11:45

10. Yılbaşına özel setler arasında gratis aralık kataloğunda yer almış kızlar.gelmiş<3

1 aralık 11:27

9. ben de 2 allığı var. keşke olmasaymış bunu alsaymışım. üzüldüm valla. bence balm in en iyi formülde allıklarını barındırıyo. ve kalıcı bu allıklar da. high end ürünlerden bir farkı da yok. indirimde kessin alırdım.

15 eylül 16:17

8. Uzun süre sonra ilk defa bir ürüne heyecanlandım. Ama keşke balm beach yerine aydınlatıcı olsaymış.

15 eylül 15:40