sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (26)
  • oylar (6)
  • medya (7)

  26. geçtiğimiz mart ayında gratis indiriminde 60 tl'ye satın aldığım the balm'ın üçlü bronzer/allık kiti. bu ürünü alma sebebim  allık çok seven biri olarak daha önce denemediğim renkler içerdiğinden denemek istememdi. aldığım günden beri neredeyse her gün bu kitten bir renk mutlaka kullanıyorum. the balm'ın toz ürünlerinin kalıcılığını çok beğeniyorum bu üründe de kalıcılık muazzam, 8-9 saat sonunda bile yüzümde allığımı görebiliyorum. yorumlarda balm beach renginin esmerlerde çok belli olmadığının söylendiğini gördüm ama esmer biri olarak durumun bende böyle olmadığını söyleyebilirim, üç renk de gayet kendini belli eden, güzel allıklar. diğer ikisine muadil çok renk olduğunu düşünüyorum ama balm desert rengini bittiğinde mutlaka tekrar satın alacağım.

  26 ekim 2018 20:53

  25. İndirimde bulunması zor olan, bulunduğunda da bence kesinlikle alınması gereken göz bebeğim allık paletim. Normalde allıkların tonunu çok canlı bulurum ama bu palettekiler daha soğuk alt tonlu ve yüzdeki duruşları çok güzel. Fiyat performans mükemmel. The Balm’ın bunun gibi pressli ürünlerini kaliteli buluyorum. Taşlaşma vs. kolay kolay olmuyor.  

  20 temmuz 2018 10:48

  24. Geldiği günden beri balm desert kullanıyorum ve hala dibini göremedim. Buna rağmen içinde balm spring ve balm beach olduğu için indirimde almak istedim. Ben özellikle balm springi allık olarak çok doğal ve beyaz tene yakışır buldum. Far olarak da kullanılabilecek renkler. Aynı zamanda balm desert çok güzel bir ısıtma rengi. Seyahatlerde ya da çantada taşımak için güzel bir ürün olduğunu düşünüyorum. 44,90 gibi bir fiyata gayet değer bence. 

  2 temmuz 2018 14:49

  23. Gratisten 60 liraya aldigim ve icinde balm springs, balm beach, balm desert renklerini bulunduran palet. Balm beach bende hic belli olmuyor bu rengi surebilmek icin iskandinav beyazi olmaniz lazim. Ama diger iki renkle harika bir uyum icerisindeyiz. Ben genellikle gunes kremi surup ustune bu paletten herhangi bir renk suruyorum. Aksama kadar dayaniyor yuzumu sildigimde pamukta goruyorum yarisini..

  5 haziran 2018 00:29 5 haziran 2018 00:30

  5

  22. indirimde 60tl'ye aldığım allık&bronzer paleti. daha önce hiçbirinin tekli versiyonunu kullanmadığım için pigment ve renk karşılaştırması yapamayacağım. çok fazla allık kullanan bir insan değilim o yüzden bir ürün olsun tüm allık ihtiyacımı karşılasın diye düşündüm ve aldım.

  desert şahsen benim tenime biraz koyu kaçıyor ama mükemmel bir geçiş rengi. bazen gözüme sadece bunu sürdüğüm bile oluyor. arada da fırçaya çok almamak kaydıyla yanaklarıma az az geçiyorum. bu palette ilk çukur oluşturduğum renk oldu kendisi.

  beach tam benlik bir allık. beyaz tenimi güzelce ısıtıyor. gözümde çok bir renk vermiyor o yüzden gözüme kullanamıyorum ama genelde allık olarak hep beach'i kullanıyorum.

  spring'e ise elimin gitmediğini fark ettim. sebebi ise sanırım pembemsi allıkları kendime yakıştıramam. yine de bir türlü bitirmeyi düşünüyorum far olarak falan. hatta yeniden bir şans verip yazın allık olarak tekrar deneyeceğim.

  sanırım elimdeki bu palet bittiğinde beach ve desert'ı tekli olarak alırım. çünkü içinde kullanmadığım bir şey olan ürüne para vermek istemiyorum. yine de çok kullanışlı bir palet. özellikle seyahatlerde hep yanımda bulunduruyorum. ekstra allık far vs almaya gerek olmuyor.

  30 mayıs 2018 18:01

  21. balm springs, balm beach ve balm desert ürünlerini içinde bulunduran palet. bu paleti alırken ten rengim koyu olduğu için biraz kararsız kalmıştım. balm beach allığı kullanamam gibi gelmişti fakat balm beach soğuk pembesi renk veriyor yüzüme. balm springs(gizlinot: şeftali - pembe bir rengi var) rengini pek kullanmadım hala. balm desert rengi de bronzerdansa kahve - pembe renklerde çok güzel bir allık. aynı zamanda bu paletteki renkleri far olarak kullanmak mümkün. gayet kullanışlı bir palet.

  25 mayıs 2018 21:48 25 mayıs 2018 23:47

  20. Benim gibi yanaklarındaki kızarıklıklardan bıktığı için allık kullanmaktan kaçınan ama o güzel renkleri gördükçe aklı kalanlar için çok kullanışlı bir palet.

  Gramajı fazla değil bu yüzden kullanamadığım zamanlarda koca ürünü heba ediyorum hissi yaratmıyor hem de birbiriyle karıştırarak farklı renk seçeneklerine sahip olmamı sağlıyor.

  Balm springs'i göz makyajını hafif tuttuğum günlerde ten makyajıma dikkat çekme günlerinde, Balm beach'i yüzüme hafif bir renk gelsin ama makyaj yaptığım belli olmasın günlerinde kullanıyorum.

  Balm Desert şu an için bronzerdan ziyade geçiş bölgesi farı benim için. Hatta okula geç kaldığım çoğu günde desert ve sprinsi karıştırıp geçiş bölgesine uyguluyorum göz kapağıma da herhangi bir sıcak tonlu ışıltılı farı uygulayarak çok uğraşılmış görünen ama beş dakika bile sürmeyen bir makyaj yapmış oluyorum.

  Pigmentasyonları gayet iyi, yapıları hakkında başka bir Balm allığa sahip olmadığım için karşılaştırma yapamıyorum ama yeterince yumuşak, hem ten hem göz makyajı yapmak için kullanışlı bir palet.

  Tanım: The Balm'ın en son çıkan allıklarının yer aldığı üçlü palet.

  22 nisan 2018 12:23

  19. indirimli fiyatını hak eden the balm paleti. Çok allık insanı olmadığım için elimde her makyaja gidebilecek birkaç allık olsun niyetiyle aldım ama balm beach yerine fratboy gibi canlı bir renk olsa daha iyi olurdu diye düşünüyorum. Yine de bu haliyle de oldukça kullanışlı.

  10 nisan 2018 22:00 10 nisan 2018 22:26

  18. renkleri ilk görüşte efsane fakat yanakta rengini tam çıkarmıyor. yinede en sevdiğim 3 renk bir arada fiyatı biraz pahalı indirimde alınsa güzel olacak bir ürün. seyahat için ideal.

  10 nisan 2018 09:31

  17. Son günlerde hayatımız yalan rüzgarına döndüğü için anca bugün alabildim. Çıkacağı duyurulduğundan itibaren allık diyetine girip kendimi her indirimde durdurdum. 2 nars allığım, bir de 2 the balm paletimde 3 allığım var küçük olanlardan. Gül kurusu ve şeftali allığım yoktu ve kendimi bayağı bir süre tuttum sırf bunu alacağım diye iyi ki de öyle yapmışım. 

  Öncelikle bence de renkleri tekli ambalajdakilerden bir tık değişik. Fakat benim daha da bir hoşuma gitti bu şekilde. Yapısı ve pigmentasyonu bence tekli allıklarla aynı. Sadece renkte bir değişiklik var. 

  Fiyatı %40 ile 59.90 tl, indirimli fiyatı kesinlikle hak ediyor fakat 100 tl indirimsiz buna vermek yerine bir nars allık alırım. Üç renk allık tek palette bence çok kullanışlı. 

  17 aralık 2017 18:55