yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  boron nitride, polyethylene, isoeicosane, caprylic/capric triglyceride, silica, polyisobutene, ptfe, synthetic wax, dimethicone, sodium dehydroacetate, mica, titanium dioxide, carmine, iron oxides

  4.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (556)
  • oylar (208)
  • medya (18)

  556. eski halini 4-5 yıl önce alıp bitirmiştim. parıltısı, rengi çok güzeldi. son zamanlarda yine aşermeye başladım bu allığı ama rengi, parıltısı çok değişmiş. eski hali nars orgasma çok benziyordu

  12 mayıs 12:41

  4

  555. İlk versiyonuna sahiptim.sonra meşhur nars orgasmı aldım ve bir daha da elim gitmeyince başkasına verdim.Nars orgasm ile karşılaştırdığımda hot mama baya şeftali, nars pembe kalıyordu.Işıltısı aynı da olsa ana rengi tamamen farklıydı.Sanırım rengi değişmiş ve şeftali tonu yerine pembeye çevirmişler.Sevenleri için kötü fakat yeni hali daha çok orgasma benzetilmiş gibi duruyor.

  27 nisan 01:16

  554. Dağılımı rahat olan ve rengi abes durmayan harika ürün. Uzun süredir kullanıyorum çabuk bitmiyor

  26 nisan 16:52


  5

  553. eskiye nazaran makyajı aşırı derecede azaltmama rağmen allık kullanmaya yeni yeni başladım, bikaç aydır deneme-yanılma yöntemiyle en son yolum bu allıkla kesişti. genelde kullandığım tüm allıklarda gözüme fazla geldiği için korka korka sürüyorum. bunda öyle bi sorun olmadı, rahatlıkla uygulayabildim, çok rahat dağıldı. o korktuğum zamk gibi yapışma olayı olmadı. rengi de çok tatlı inanılmaz doğal duruyor, pigmenti yoğun olmadığı ve kolay dağıldığı için istediğiniz gibi yoğunlaştırabiliyosunuz. kısacası çok sevdim, dendiği kadar var. 

  26 nisan 14:08

  552. en sevdiğim allıklarımdan bi tanesidir.yazın bronz tende de çok yakıştırıyorum. dibini gördüğüm ilk allığım. far olarakta kullanmayı çok seviyorum

  20 nisan 21:12 28 nisan 00:48

  551. yüze anlam veren, güzelliğe güzellik kattığını düşünüğüm, allıkların şahı. pigmentasyonu yoğun, şakaklara yaz-kış sürülebilecek doğal da bir ton. artık pek çok yerde mini/seyahat boyu da satılıyor. 2-3 hafta kadar önce, mini boyunu 50 tl gibi bir fiyata almıştım. pembe, abartılmadığı sürece kimseyi heidi yapmayacak bir tona sahip. içinde minik sedefler- ışıltılar var. çok fazla ışıkta belli olan cinsten. ama nasıl desem, o ışıltı hem var hem yok gibi. öyle de kararında yani. sürdüğümde, cildim kesinlikle daha sağlıklı gözüküyor. kapak tasarımı ve özellikle mini boyunun tatlışlığına da ayrı bi vuruldum.

  19 mart 16:11 4 nisan 00:41

  5

  550. Gratis indirimi ile 50 TL'ye sahip olduğum ışıltılı ve pembe allık. Öncelikle ben bu ürünü bir şeftali renk beklentisi ile almıştım fakat büyük bir hayal kırıklığına uğradığımı söylemeliyim çünkü firma rengini değiştirmiş. Altın yansıma ve şeftali ton azaltılmış ve baskın bir pembe tonu gelmiş yerine. Eski rengi almayı çok isterdim ama geç kalmışım.

  Allık yine de güzel. Elmacık kemiklerime aydınlatıcı sürer gibi allık sürmeyi seviyorum ben. Yüzüm hali hazırda yuvarlak olduğu için elmacık kemiklerine sürmek daha iyi oluyor benim için. Yanaklara sürersem yüz şeklim daha baskın hale geliyor ve ben bu görüntüden hoşlanmıyorum.

  Bir allıktan beklentileri fazlasıyla karşılayacak nitelikte bir ürün fakat dediğim gibi renk değişimi keşke olmasaymış.

  7 mart 00:53


  5

  549. En çok kullandığım canım allığım.içinde altın ışıltılar var.kalıcılığından memnunum.yazın bronzlaştıktan sonra sürmeyi daha çok sevsem de kışın da kullanıyorum.ilk popüler olduğu zamandan beri kullanıyorum hala dibi görünmedi epey bereketli.(gizlinot: Allığı da bol kullanırım pessspembe yanaklara bayılıyorum ama bitmiyor işte) gözenek probleminiz varsa bu sorunu daha çok belli edebilir bu arada.

  1 mart 19:01

  5

  548. bu kadar popüler olmasına hiç şaşırmadığım efsane ürün. sıcak bir pembe-mercan ve içinde ince bir altın ışıltı var, zaten kaç kez tanımlanmıştır bu renk. kullanımına gelince cildi çabasızca canlı göstermesine bayılıyorum. müthiş kalıcı, makyajımı saatlerce silmeye fırsat bulamadığım yoğun bir günün sonunda yüzüm onun sayesinde hâlâ hayattaymışım gibi görünüyordu. (gizlinot: swh) bu kadar hakkını vermezdim bu allığın, her zaman tam bir mürdüm hayranıydım. şimdi bu allığa düştüm. far olarak da harika duruyor. ayrıca doğal aydınlatıcı efekti seviyorsanız bunu sürdüğünüzde aydınlatıcıya ihtiyacınız olmuyor. tabii aydınlatıcım folyo gibi görünsün diyorsanız size yetmez.

  1 mart 10:19

  547. Bu aralar çok kullandığım pembemsi şeftali altın yansımaları olan allık. Kalıcılığı benim cildimde 6 saat civarı. Yanaklarımdan hafif şakaklarıma doğru uyguluyorum. Burnumun üzerinden geçmeyi de seviyorum(gizlinot: Güneşte yanmış gibi olan görüntüyü seviyorum). bu allığı kullandığımda aydınlatıcı kullanmıyorum çünkü yansımlarını yeterli buluyorum. Zaten pek aydınlatıcı görüntüsünü de sevmiyorum. 

  23 şubat 19:21