yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  boron nitride, polyethylene, isoeicosane, caprylic/capric triglyceride, silica, polyisobutene, ptfe, synthetic wax, dimethicone, sodium dehydroacetate, mica, titanium dioxide, carmine, iron oxides

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (545)
  • oylar (171)
  • medya (17)
  4

  545. İlk kez bir allık bitirmek üzereyim.Aydınlık görünüm vermesini ve hafif şeftali yansımasını çok seviyorum

  10 kasım 13:16

  544. beyaz tende çok güzel görünen ancak esmer tene çok yakıştıramadığım allık. içinde altın ışıltıları olması ve şöyle bir yürüyüp gelmişsiniz de kızarmışsınız rengi vermesi beni tavlayan özellikleri oldu. gratis indiriminden mini boyunu 19 liraya almıştım, bir sonraki indirimde normal boyunu almayı düşünüyorum.

  9 kasım 16:48

  543. Gratis indiriminden övgüler sonucu aldığım zaman internetteki görseller ve mağazadaki tester ile fark oldugunu hemen görmüştüm. Eski yorumlarda bazı kullanıcılar disko topuna dönüyoruz gibi yorumlar yapmışlardı ama benim aldığım yeni versiyonda ışıltı olmaması bende hayal kırıklığı yaratmıştı. Çünkü benim sarı alt tonlu, açık buğday tenimde biraz altın ışıltı güzel duruyor. Kesinlikle eskisi daha güzelmiş, bence içindeki altın ışıltıyı azaltmışlar o yüzden daha pembe duruyor. Benim gibi pembe allık hiç sevmeyen şeftali tonlarına tapanlar için hiç iyi olmamış. Iyi ki  diyorum en küçük boyunu almışım,renk eskiye dönmez ise bir daha almayı düşünmüyorum. Ancak hafif altın ışıltılı bir allık ile karıştırarak, pembeliği biraz kırıp da kullanabiliyorum.

  23 ekim 15:40 23 ekim 17:36

  542. Her iki formülasyonunu da kullandığım allık. (gizlinot: Evet eskisine göre gözle görülür fark var) yeni halini daha çok beğeniyorum. Eskisi şeftali tonluyken şuan pembemsi olmasını daha çok sevdim. Fiyatlarındaki uçurum fark içimi cız ettiriyor. (gizlinot: İlkinin tam boy halini 20 tl ye almıştım :() 

  22 ekim 00:47

  5

  541. Altın simler barındıran, yüze sürünce kesinlikle simli durmayan ve aydınlık canlı bir görünüm veren henüz yeni almışken indirimde ikincisini yedeklediğim allık. Biraz tozutuyor ama yanaklarıma verdiği hafif sürdüğümde ki hoş pembelik için göz ardı edebileceğim bir sorun. Ben indirimde aldım ikisini de 100₺ bence çok

  21 ekim 21:41

  4

  540. elimdeki mini boy nars-orgasm allığın bitmesi üzerine geçtiğimiz hafta yine bu allığın mini boyunu 20 tlye satın aldım. öncelikle bu renkleri çok seviyorum, elimde yine dupe kabul edilen sleek rose gold allık da var ama diğer girdilerden görüğüm üzere hot mama'nın yapısı ve rengi değişmiş. şu anki haliyle nars'a dupe olacağını düşünmüyorum. bana kalırsa dupe olmasına da gerek yok çünkü kendi rengi çok güzel. pembeliği baskın şeftali renginde ve içinde altın rengi ışıltıları var. allıkları kolay kolay bitiremediğimiz düşünülürse 20 tlye ufak boyu alınabilir.

  21 ekim 16:16

  539. Gratisin indiriminde yakaladığım bir ürün. Nars orgasm ürününe muadil olarak kullanılabilir. Yalnız çok beyaz tenliyseniz fırçanızı hafifçe dokundurmanız yeterli yoksa yüzünüzde çok kırmızı bir formda durabilir

  20 ekim 21:22

  3

  538. Gratiste %70 indirimdeyken aldığım allık. Rengi çok güzel gerçekten, dağıtması kolay. tüm allıklarımı far gibi de kullandığım için bunu da kullanıyorum ve güzel oluyor. Ancak simli olduğu için çok hafif makyaja sardığım bu zamanlarda çok fazla elim gitmiyor açıkcası. Daha yoğun makyajlarımda veya bronzlştıktan sonra sadece kapatıcı ve bu allığı sürdüğüm makyajlarımda kullanıyorum (böyle bile makyaj makyaj duruyor) . Kendini fazlasıyda gösteren bir ürün. %70 gibi bir indirimde mantıklı ancak normal fiyatıyla benim için vazgeçilmez olmacak bir allık oldu. Yoğun allık kullananların seveceğine eminim.

  Edit: rengin değiştiğini yazmış diğer süslüler. Benim aldığım yeni olan renk

  ilgili medya:
  1
  20 ekim 13:04 20 ekim 22:34

  2

  537. Aldığımda reklamlara kapılmıştım. Bozulmadan dibini gördüm kenarlarını da ıslatıp eyeliner(evet güzel duruyor) olarak kullanmıştım. O zaman için bu renk allık sadece Nars 

  Orgasm da vardı ve bence yumuşacıktı kolay dağılıyordu ve içinde sim yoktu. Elim kullandığım dönemde başka bir allığa gitmemişti. Ancak şuanda ki yapısı ve rengi değişmiş fiyatı hak etmediği doruk noktarala ulaşmış durumda. İndirimde de alınmasını anlamsız buluyorum çünkü bu renk allık her markada var.

  12 ekim 22:49

  536. Güneşten kızarmış efekti veren pembemsi şeftalimsi bir allık. İçerisindeki altın yansımalar oldukça sağlıklı gösteriyor.

  16 eylül 20:38