4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • oylar (2)
  • medya (2)
5

15. en koyusu olan pinstripe plum rengini çok severek kullanıyorum. çok gündelik kullanabildiğimi söyleyemem elbette ancak özellikle koyu tonlarda veya gece makyajına çok yakışıyor. renginin koyu ve mor olması gözünüzü korkutmasın, pigmentasyonu yüksek ama az az kontrollü kullanınca makyaja çok hoş bir hava kattığını düşünüyorum

11 temmuz 14:56

14. iki yıl önce hot mama ile birlikte swiss dot rengini almıştım. Hot mama nın dibini gördüm , bu arkadaşta tık yok. Pigmentasyonu harika , yanlışlıkla biraz fazla gezdirdiysen fırçayı , rengi dağıt dağıtabilirsen. Kalıcılık konusunda 2-3 saat yaklaşık olarak.

Sanırım ömürlük kullanacağım ürün olacak ,çünkü ben pembe allık sevmem. kız takasa mı koysam ,bak şimdi.

13 mayıs 2016 13:09

13. 2013'te indirimsiz fiyatı 27 tl olan bu allıkların bugünkü %40 indirimli fiyatı 29.90 ($_$) (gizlinot: zalımsın dolar, bakma öyle yeşil yeşil... )

28 ekim 2015 18:18


12. the balmdan aldığım ilk allık bu seriden. swiss dot adı. esmerim ve turuncu tonlarda bir allık arıyordum rengine vuruldum aldım o ne pigmentasyon öyle. vallahi sürmeye korkuyorum.

23 ağustos 2015 20:12

11. ben de swissdot rengine sahibim ve evet yok böyle pigmentasyon. her bir zerresi rengin hakkını veriyor. fakat bu iyi bir şey mi hayır. çünkü makyajda eli bol bi insanım (gizlinot: normalde de öyleyim de) (gizlinot: konumuz bu değil) (gizlinot: swh) resmen korkuyorum kullanmaya çünkü genellikle son adımlardan biri allık benim için mahvolur özene bezene yaptığım makyaj diye ya fırçamın ucunu dokunduruyorum ya da kullanmıyorum duruyor öyle kendisi.

23 ağustos 2015 19:57

10. yağlı ve karma ciltte çok kalıcı değiller. bb krem ve glowy bitişli fondötenlerin üzerinde dağıtması da oldukça zor. ama pudra bitişli fondötenlerde rahat dağıtılabiliyor. bi de o kadar pigmentli ki ömürlük, kullan kullan bitmeyecek gibi. (gbkz: pinstripe) olanına aşığım, ölüyorum(gizlinot: swh).

3 şubat 2015 13:32

9. The balm'ın lace ve argyle hariç bütün renklerine sahip olduğum uzun süre kalıcı allık serisi. Sabah sürdüğüm allık akşam ben çıkarana kadar uçmuyor, solmuyor, yalnız Gereğinden fazla pigmentliler. Hafif elle ve iyi bir fırcayla uygulamak lazım. Toile beyaz tende tatlı duran bir pembe. houndstooth mürdüm leylak alt tonlu pembe çok hoş bir duruşu var. pinstripe maalesef bana cok koyu geldi yanaklarım morarmış gibi durdu esmer bir arkadaşıma verdim ona çok yakıştı. swiss dot bence serinin en orijinal rengi kolay kolay bulunamayacak çok güzel bir şeftali tonunda. gözüm serinin ülkemize hala gelmeyen :( argyle petal pink isimli allığında nolurdu sanki gelsen...

3 şubat 2015 12:49 25 nisan 20:24


8. (bkz: the balm instain pinstripe ) ve (bkz: the balm instain houndstooth allık )renklerine sahip olduğum seri. Kalıcılıkları ve pigmentasyonu gayet iyi. Hatta pigmentasyonu çok yoğun olduğu için biraz dikkatli kullanmak gerekiyor. yoğun pigmentli allıkları, daha doğal uygulamak için (bkz: real techniques blush brush ) idealdir.

3 şubat 2015 12:43

7. swiss dot allığına bayıldığım, fazla kaçırdığımda bile beni rahatsız etmeyen çok sevdiğim allığım. bence o şeftali renginden hiç bir markada benzeri yok. kalıcılığı güzel, ambalajı da çok şeker. daha ne olsun...

3 şubat 2015 12:13

6. pudra yapıda ve pigmentasyonları oldukça yüksek. bir miktar tozutma yapabiliyorlar, dikkatli uygulamak lazım gerçekten. aksi halde yüzünüzde kalıp gibi durabiliyorlar. seyrek kıllı bir fırça ile uygulayınca daha güzel sonuç aldım. swiss dot, benim en sevdiğim ve bence serideki en doğal renktir. çok fazla pembe renklere yanaşmıyorsanız eliniz hep şeftali rengi allıklara gidiyorsa kesinlikle öneririm.

11 aralık 2014 16:51