girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (23)
  • medya (2)

23. the balm’ın plastik fırçalı ambalajı çok tatlı olan maskarası.

kirpiklerim uzun ama çok düz, öyle ki kirpik kıvırıcı dahi çok bi fark yaratmıyor. balm’ın ürünleri de bana her zaman çok cazip gelmiştir gerek (çoğu ürünlerinde) paraben kullanmamaları olsun, gerek hayvan deneyi yapmamaları ile. loreal ve maybelline maskaralarına ise gözlerimde alerjik reaksiyona neden olduğundan uzak duruyorum.

indirimde 20 lira civarı bir fiyata aldım ve çok beğendim süslüler. tam bir no make-up maskarası. kirpiklerimi çok güzel kıvırdı ama bunu fazla hacim vermeden çok doğal bir şekilde yaptı. ayrıca gözlerimde hiçbir yanma, yaşartma veya kızarıklık yapmadı. 🙂

20 mayıs 17:17

22. süslüde okuduğum yorumlar sayesinde edindiğim maskaralardan kendileri. aslında çok iyi anlaşacak gibiydik. kirpiklerimi kaldırdı,kıvırdı tek tek ayırdı.akma kokma da yapmadı. lens kullandığım için dökülme yapan rimeller benim için cinnet sebebi olabiliyor. kısaca benim rimelde aradığım tüm özellikler mevcut. ama dramatik kirpiklerden hoşlanan, yüksek hacim beklentisi olanları memnun etmeyecektir.

ne yazık ki 2. aydan sonra kurumaya başlaması, dolayısıyla yarattığı etkininde bununla birlikte azalması yollarımızın ayrılmasına sebep oldu. acaba o aldığım ürüne mi has, yoksa gerçekten mi çok hızlı kuruyor merak ediyorum doğrusu

14 mayıs 19:26

21. çok sevemediğim maskaradır. nedenine gelecek olursak,

* aslında çok büyük beklentilerle aldım ama yeni açılan bir maskara nasıl topaklanabilir anlayamıyorum. kirpiklerimin arasında hep yuvarlak maskara kalıntıları oluyor sürdüğümde. fırçasını kıvrık tutuşunu, kolay çıkmasını sevmiştim ama her gün maskara sürdükten sonra o topakları temizleyecek vaktim yok malesef. bu nedenle bir daha satın almayacağım. lash sensation ile yola devam.

13 mayıs 19:58


20. Gratis indiriminden tester'ına bile bakmadan sırf maskara ihtiyacım olduğu için almıştım. Kıvırmasını sevdim, takma kirpik gibi oldu biraz. Ama dün sürdükten sonra düzeltme yaparken sanırım fazla kaçırmışım, yaklaşık 3 saat sonra aynaya baktığımda siyah siyah topaklanmaların yüzüme düştüğünü fark ettim. Ama seviyorum kendisini.

Edit:1 ay gibi kısa bir sürede kurudu, eski verimi alamıyorum, bir daha bu maskarayı almayı düşünmüyorum.

5 mart 14:03 18 nisan 12:07

19. Benim kirpiklerimde tek tek ayırması ve uzatması gayet iyi olan, kıvrıklıkta da sıfır olmayan, lens kullanımımda sıkıntı yaratmayan, ağırlık yapmayan, kirpikleri sertleştirmeyen, günlük hayatta akmayan güzel bir maskara. 

10 şubat 12:59

18. kirpikleri tek seferde fırçanın kıvrımlı şekli sebebiyle çok güzel kıvıran maskara. uzun süredir kullanıyorum ve bana hiç problem çıkarmadı. bitince tekrar alırım dediğim ürünlerden biri.

19 kasım 2017 20:27

17. gratis kart indirimli fiyatı 48 tl gibi bir şey. bugün aldım ve çok beğendim. maskaradan beklentiniz öncelikle kıvırmaysa fazlasıyla tatmin eder diye düşünüyorum. yeni günlük maskaram olacak muhtemelen.

9 kasım 2017 14:16


16. bu ara nedense hiç maskara beğenemiyorum, en hızlı maskara değiştirdiğim dönemdeyim maalesef. bunu da gratis indiriminden aldım, nasıl olduysa indirimden bir şey aldım, ve bunu da sevemedim. benim kirpiklerim hem uzunluk hem de hacimde ortadadır, yani ne çok kısa ne çok uzun, ne çok düz ne çok kalkık. bunu sürdüğümde maalesef hiçbir fark göremedim, ne kaldırdı ne uzattı ne de siyahlık verdi. arkadaşım denemek istiyordu diye ona verdim ben de.

21 eylül 2017 21:16

15. the balm markasına ait plastik fırçalı bir maskara. birkaç aydır kullanıyorum, ilk açtığım zaman kıvamı daha iyiydi açıkçası, kurudukça bir miktar performansı düştü. fırçasını benefit'in roller lash maskarasının fırçasına çok benzetiyorum, ama bence etki olarak aynı değiller. roller lash'in kıvırma etkisi daha iyi. bu maskaranın gün içinde akmaması, göz çevresine dökülme yapmaması, kirpikleri birbirine yapıştırmaması gibi özelliklerini beğendim, belki bir gün yine alırım ama bitirdiğim zaman koşarak gidip alacağım bir maskara değil. plastik fırça sevenler indirimde alırlarsa pişman olmazlar derim ama sonra alıp pişman olursanız karışmam (gizlinot: swh) maskara beğenme işi gerçekten çok kişisel bir şey. benim yorumlarım bu şekilde.

21 eylül 2017 20:33

14. İndirimden gayet makul fiyata alınabilecek bir maskara. Tek tek ayırdı ve uzattı, dolgunlaştırdı. Kısacası bir maskaradan istenen her şeyi sağladı, siyahlığı da gayet yerinde, kesinlikle öneririm.

21 eylül 2017 00:43