4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (24)
  • oylar ()
  • medya (3)
4

24. Önceden Max Factor X'in False Lash Effect black brown rengindeki maskarasını kullanıyordum. Saçımı sarıdan siyaha boyadıktan sonra siyah maskara arayışına girdim. Mad Lash'i indirimde gördüm, the Balm ürünlerini hep sevmişimdir(kapatıcısı dışında) bu yüzden güvenip aldım. 1 aydır kullanıyorum ve gayet memnunum. Yeteri kadar siyah, kirpikleri birbirine yapıştırıp ayrı ayrı yapmıyor; lens takmama rağmen gözümle alakalı bir probleme de neden olmadı. Çok fazla dışarı çıkmadığımdan kalıcılık ve akma hakkında bir yorum yapamayacağım. 

27 ağustos 19:25

23. Gerçekten bu nasıl bir tesadüf? Ne zaman bu maskarayı sürsem gün içerisinde ağlıyorum.. Evet, gerçekten çok ilginç bir tesadüf :D (ağlanacak halime gülüyorum) Bu nedenle de suya dayanıklı performansını çok iyi anladım artık, suya hiç dayanıklı değil. Zaten böyle bir vaadi de yok.

Ancak performans açısından başarılı bir maskara, kirpiklerimi tek tek ayırıyor ve hacim veriyor.

Vallahi süreceğim diye ödüm kopuyor, her seferinde de olmaz ki yahu..

27 ağustos 00:35

22. The balm Cheater a göre daha iyi hacim veriyor. Ama sürekli alacağım bir maskara değildir.

26 ağustos 19:34


21. Yıllarca severek kullandığım maskaram çok güzel ayırır uzatır hacim verir ama gözden çıkarken veya gözünüzün sulandığında gözünüzü yakar lens kullandığım için haliyle sürekli sulanan gözlerimi yaktığı oluyor maskarayı temizlemesi kolay asla topaklanma ve dökülme yapmaz 

ilgili medya:
1
26 ağustos 00:59

20. orta boydaki kirpiklerimi güzelce tek tek ayıran ve kıvırıp birazda uzatan ama gün sonunda pandaya çevirecek kadar dökülen, bitsin diye kullandığım, bir türlü yıldızımızın barışmadığı maskara. kullandığım günlerde sürekli aynaya bakarak göz altlarımı silmeden rahat edemiyorum bu yüzden bir daha almayı düşünmüyorum.

14 ağustos 18:52

19. Kirpikleri tek tek ayıran ve kıvıran bir maskara. Siyahlık bakımından iyi olsa da hacim konusunda pek iyi değil. Günlük olarak kullanılabilir; fakat yoğun kirpikler seviyorsanız pek sevmezsiniz. 

1 temmuz 20:16

18. Kıvrık ama kısa kirpiklerim var, uzun süredir en sevdiğim maskara bu. Uzatıyor, daha da kıvırıyor, doğal bir şekilde hacmini arttırıyor, uzatıyor. Maskara çok kişisel bir şey ama benim kirpiklerimle en iyi anlaşanı bu.

1 temmuz 03:47 2 temmuz 09:07


17. süslüde okuduğum yorumlar sayesinde edindiğim maskaralardan kendileri. aslında çok iyi anlaşacak gibiydik. kirpiklerimi kaldırdı,kıvırdı tek tek ayırdı.akma kokma da yapmadı. lens kullandığım için dökülme yapan rimeller benim için cinnet sebebi olabiliyor. kısaca benim rimelde aradığım tüm özellikler mevcut. ama dramatik kirpiklerden hoşlanan, yüksek hacim beklentisi olanları memnun etmeyecektir.

ne yazık ki 2. aydan sonra kurumaya başlaması, dolayısıyla yarattığı etkininde bununla birlikte azalması yollarımızın ayrılmasına sebep oldu. acaba o aldığım ürüne mi has, yoksa gerçekten mi çok hızlı kuruyor merak ediyorum doğrusu

14 mayıs 19:26

16. çok sevemediğim maskaradır. nedenine gelecek olursak,

* aslında çok büyük beklentilerle aldım ama yeni açılan bir maskara nasıl topaklanabilir anlayamıyorum. kirpiklerimin arasında hep yuvarlak maskara kalıntıları oluyor sürdüğümde. fırçasını kıvrık tutuşunu, kolay çıkmasını sevmiştim ama her gün maskara sürdükten sonra o topakları temizleyecek vaktim yok malesef. bu nedenle bir daha satın almayacağım. lash sensation ile yola devam.

13 mayıs 19:58

15. Gratis indiriminden tester'ına bile bakmadan sırf maskara ihtiyacım olduğu için almıştım. Kıvırmasını sevdim, takma kirpik gibi oldu biraz. Ama dün sürdükten sonra düzeltme yaparken sanırım fazla kaçırmışım, yaklaşık 3 saat sonra aynaya baktığımda siyah siyah topaklanmaların yüzüme düştüğünü fark ettim. Ama seviyorum kendisini.

Edit:1 ay gibi kısa bir sürede kurudu, eski verimi alamıyorum, bir daha bu maskarayı almayı düşünmüyorum.

5 mart 14:03 18 nisan 12:07