sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
3.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (27)
 • oylar (6)
 • medya (3)

27. Daha önce nerelerdeydin demek istiyorum... Hafta sonu Gratis'te testerını görünce deneyeyim dedim. Kirpiklerimi çok güzel uzattı, dökülme yapmadı. Too Faced Better Than Sex'e avuçla para vermiş ve pandaya dönmüş biri olarak diyorum ki, bundan sonra drugstore da favorimsin:)

23 ocak 10:44

1

26. Bu maskarayı bir tek ben mi süremiyorum her defasında gözüme sokuyorum :))

22 kasım 2018 07:15

25. Çok uzun olmamakla beraber kıvrık kirpiklerim var bu maskara da kirpiklerimi gayet uzatıyor o yüzden ben memnunum. Tek tek ayırması benim için büyük bir artı çünkü kirpiklerdeki birbirine yapışmış görüntüyü sevmiyorum ayrıca alt kirpiklere uygulaması da kolay oluyor

7 ekim 2018 13:51 7 ekim 2018 13:52

5

24. Yılbaşı indiriminde 25 lira gibi fiyata almıştım. Şaka gibi değil mi :) nerde o günler... neyse maskaraya gelirsek; lens kullanıyorum. Gözlerim bu nedenle çok sulanıyor. Her sulandığında gözümü yaktı. Böyle bir sorununuz varsa uzak durabilirsiniz. Maskaranın performansı bu etken dışında güzel; gün içinde dökülme yapmadı bende. Uzatıp dolgunlaştırması da güzel çok çabuk kurumayan bir maskara; bu nedenle uzun süre kullanabiliyorsunuz. Alır mıyım bir daha? Almam; almışken tükettiğim bitirdim.

7 ekim 2018 00:14

23. hayatımın rimelinin peşinde koşarken istediğim her şeyi bana vereceğine inanarak aldığım maskara. Fırçasının benefit roller lash ile neredeyse tamamen aynı olması ve yorumlara bakınca hiç düşünmeden ilk indirimde aldım. beklediğimi çok bulamadım.

kirpiklerim; gür ve aşırı düz.

beklentilerim; uzatsın, kıvrık tutsun ve belirginleştirecek kadar volum versin.

mad lashte beğendiğim özellikler:

*kirpikleri çok güzel kavrıyor. fırçası baya güzel özellikle son tarafta kalan kirpiklerin hepsi kavrayıp boyadığı için göze daha çekik efekti veriyor.

*siyahlığını çok beğendim. normalde maskaralarda siyahlığa takılmam ama eyeliner ile kullanınca keskin duruyor o görüntü hoşuma gitti.

*herkes akmasından şikayet etmiş ama bir kere unutup maskarayla uyumuş olmama rağmen bile(gizlinot: çok extreme bir geceydi ) bende akmadı.

beğenmediğim özellikler:

*kıvrık tutma konusunda çok başarılı değil. evet, kirpiklerim dümdüz olmuyor kalkık duruyor ama %50 başarılı diyebilirim. tabii benim kirpiklerimde (gizlinot: hatta vücudumdaki diğer bütün tüylerde) anormal bir düzlük problemi var sizinki normalse veya çok kıvrık kirpiklerden hoşlanmıyorsanız sizi memnun edecektir.

*kirpiklere volume veriyor ama güzel bir volume değil. ben kalınlaşmış o kirpik görüntüsünü seviyorum ama uca doğru incelmeli. örümcek bacağı efekti olunca bence çok kötü duruyor. bu maskarayı da biraz üst üste geçince volume veriyor ama kirpiklerin uçları da kalınlaşıyor o kötü görüntü olmasın diye az sürüyorum böylece volume adına bir şey kazanmıyorum.

*ilk defa bir maskarada kirpiklerimin kurumadığına şahit oluyorum galiba. maskarayı sürdükten sonra kirpikleriniz bir şekil alır ya işte öyle kalmıyor bir sağa bir sola oynuyorlar. bu ama belki yeni kullanmaya başladığım için oluyor olabilir maskara hafif kuruduktan sonra bu sorun düzelirse eğer editlerim.

sonuç olarak aldığıma çok pişman değilim kullanıyorum ama bir daha alacağım bir maskara değil. bence bu maskarayı uzun ve kıvrılma problemi çok yaşamayan kirpiklere sahipseniz çok seversiniz. bütün kirpikleri kavrayıp uzatıp, simsiyah yapacağı için baya güzel durur sizde.

6 ekim 2018 19:53

22. Gerçekten bu nasıl bir tesadüf? Ne zaman bu maskarayı sürsem gün içerisinde ağlıyorum.. Evet, gerçekten çok ilginç bir tesadüf :D (ağlanacak halime gülüyorum) Bu nedenle de suya dayanıklı performansını çok iyi anladım artık, suya hiç dayanıklı değil. Zaten böyle bir vaadi de yok.

Ancak performans açısından başarılı bir maskara, kirpiklerimi tek tek ayırıyor ve hacim veriyor.

Vallahi süreceğim diye ödüm kopuyor, her seferinde de olmaz ki yahu..

27 ağustos 2018 00:35

5

21. Yıllarca severek kullandığım maskaram çok güzel ayırır uzatır hacim verir ama gözden çıkarken veya gözünüzün sulandığında gözünüzü yakar lens kullandığım için haliyle sürekli sulanan gözlerimi yaktığı oluyor maskarayı temizlemesi kolay asla topaklanma ve dökülme yapmaz 

ilgili medya:
1
26 ağustos 2018 00:59

20. orta boydaki kirpiklerimi güzelce tek tek ayıran ve kıvırıp birazda uzatan ama gün sonunda pandaya çevirecek kadar dökülen, bitsin diye kullandığım, bir türlü yıldızımızın barışmadığı maskara. kullandığım günlerde sürekli aynaya bakarak göz altlarımı silmeden rahat edemiyorum bu yüzden bir daha almayı düşünmüyorum.

14 ağustos 2018 18:52

19. Kirpikleri tek tek ayıran ve kıvıran bir maskara. Siyahlık bakımından iyi olsa da hacim konusunda pek iyi değil. Günlük olarak kullanılabilir; fakat yoğun kirpikler seviyorsanız pek sevmezsiniz. 

1 temmuz 2018 20:16

18. Kıvrık ama kısa kirpiklerim var, uzun süredir en sevdiğim maskara bu. Uzatıyor, daha da kıvırıyor, doğal bir şekilde hacmini arttırıyor, uzatıyor. Maskara çok kişisel bir şey ama benim kirpiklerimle en iyi anlaşanı bu.

1 temmuz 2018 03:47 2 temmuz 2018 09:07