yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (29)
  • oylar (11)
  • medya (3)

  29. İndirimdeyken aldığım ve sevdiğim maskara. Kirpikleri uzatması ve yoğunlatırması kararında ayrıca birbirinede yapıştırmıyor o da güzel. Kıvırması için birşey söyleyemeyeceğim çünkü benim dümdüz kirpiklerim ne yaparsam yapayım yer çekimine yenik düşüyorlar sadece bu maskaraya özel değil bu durum. Bu maskara benim için riske girmek istemediğim zamanlarda hızlı şekilde uygulayabileceğim günlük güzel bir maskara. Ama daha uygun fiyata bundan daha iyi maskaralar bulunamaz mı, tabiki bulunur.

  27 şubat 03:55

  28. bunu geçen yıl almstim baya da kullandim çok begenmistim ama ne zaman maskara

  almaya gitsem indirimde olmuyordu o yüzden başka deneyeyim mantığı ile loreal maybelline pastel farmasi mac aldim bi turlu bunu alamadim .d geçen gün indirimeydi bu seferdw maskara çok diye alamadim . çok pismanim cok .d

  24 şubat 22:34

  27. kirpiklerim sıktır fakat pek uzun değiller, bu maskara tek tek ayırıp güzelce uzatıyor. ki bir rimelde en canımı sıkan şey topaklanması ve kirpikleri birbirine yapıştırmasıdır. bu yönden kesinlikle favori maskaralarımdan. lakin fiyatların uçmasyla indirimde bile pek uygun fiyatlı değil, muadilleri elbette vardır.

  13 şubat 23:19

  26. Daha önce nerelerdeydin demek istiyorum... Hafta sonu Gratis'te testerını görünce deneyeyim dedim. Kirpiklerimi çok güzel uzattı, dökülme yapmadı. Too Faced Better Than Sex'e avuçla para vermiş ve pandaya dönmüş biri olarak diyorum ki, bundan sonra drugstore da favorimsin:)

  23 ocak 10:44

  1

  25. Bu maskarayı bir tek ben mi süremiyorum her defasında gözüme sokuyorum :))

  22 kasım 2018 07:15

  24. Çok uzun olmamakla beraber kıvrık kirpiklerim var bu maskara da kirpiklerimi gayet uzatıyor o yüzden ben memnunum. Tek tek ayırması benim için büyük bir artı çünkü kirpiklerdeki birbirine yapışmış görüntüyü sevmiyorum ayrıca alt kirpiklere uygulaması da kolay oluyor

  7 ekim 2018 13:51 7 ekim 2018 13:52

  5

  23. Yılbaşı indiriminde 25 lira gibi fiyata almıştım. Şaka gibi değil mi :) nerde o günler... neyse maskaraya gelirsek; lens kullanıyorum. Gözlerim bu nedenle çok sulanıyor. Her sulandığında gözümü yaktı. Böyle bir sorununuz varsa uzak durabilirsiniz. Maskaranın performansı bu etken dışında güzel; gün içinde dökülme yapmadı bende. Uzatıp dolgunlaştırması da güzel çok çabuk kurumayan bir maskara; bu nedenle uzun süre kullanabiliyorsunuz. Alır mıyım bir daha? Almam; almışken tükettiğim bitirdim.

  7 ekim 2018 00:14

  22. hayatımın rimelinin peşinde koşarken istediğim her şeyi bana vereceğine inanarak aldığım maskara. Fırçasının benefit roller lash ile neredeyse tamamen aynı olması ve yorumlara bakınca hiç düşünmeden ilk indirimde aldım. beklediğimi çok bulamadım.

  kirpiklerim; gür ve aşırı düz.

  beklentilerim; uzatsın, kıvrık tutsun ve belirginleştirecek kadar volum versin.

  mad lashte beğendiğim özellikler:

  *kirpikleri çok güzel kavrıyor. fırçası baya güzel özellikle son tarafta kalan kirpiklerin hepsi kavrayıp boyadığı için göze daha çekik efekti veriyor.

  *siyahlığını çok beğendim. normalde maskaralarda siyahlığa takılmam ama eyeliner ile kullanınca keskin duruyor o görüntü hoşuma gitti.

  *herkes akmasından şikayet etmiş ama bir kere unutup maskarayla uyumuş olmama rağmen bile(gizlinot: çok extreme bir geceydi ) bende akmadı.

  beğenmediğim özellikler:

  *kıvrık tutma konusunda çok başarılı değil. evet, kirpiklerim dümdüz olmuyor kalkık duruyor ama %50 başarılı diyebilirim. tabii benim kirpiklerimde (gizlinot: hatta vücudumdaki diğer bütün tüylerde) anormal bir düzlük problemi var sizinki normalse veya çok kıvrık kirpiklerden hoşlanmıyorsanız sizi memnun edecektir.

  *kirpiklere volume veriyor ama güzel bir volume değil. ben kalınlaşmış o kirpik görüntüsünü seviyorum ama uca doğru incelmeli. örümcek bacağı efekti olunca bence çok kötü duruyor. bu maskarayı da biraz üst üste geçince volume veriyor ama kirpiklerin uçları da kalınlaşıyor o kötü görüntü olmasın diye az sürüyorum böylece volume adına bir şey kazanmıyorum.

  *ilk defa bir maskarada kirpiklerimin kurumadığına şahit oluyorum galiba. maskarayı sürdükten sonra kirpikleriniz bir şekil alır ya işte öyle kalmıyor bir sağa bir sola oynuyorlar. bu ama belki yeni kullanmaya başladığım için oluyor olabilir maskara hafif kuruduktan sonra bu sorun düzelirse eğer editlerim.

  sonuç olarak aldığıma çok pişman değilim kullanıyorum ama bir daha alacağım bir maskara değil. bence bu maskarayı uzun ve kıvrılma problemi çok yaşamayan kirpiklere sahipseniz çok seversiniz. bütün kirpikleri kavrayıp uzatıp, simsiyah yapacağı için baya güzel durur sizde.

  6 ekim 2018 19:53

  21. Gerçekten bu nasıl bir tesadüf? Ne zaman bu maskarayı sürsem gün içerisinde ağlıyorum.. Evet, gerçekten çok ilginç bir tesadüf :D (ağlanacak halime gülüyorum) Bu nedenle de suya dayanıklı performansını çok iyi anladım artık, suya hiç dayanıklı değil. Zaten böyle bir vaadi de yok.

  Ancak performans açısından başarılı bir maskara, kirpiklerimi tek tek ayırıyor ve hacim veriyor.

  Vallahi süreceğim diye ödüm kopuyor, her seferinde de olmaz ki yahu..

  27 ağustos 2018 00:35

  5

  20. Yıllarca severek kullandığım maskaram çok güzel ayırır uzatır hacim verir ama gözden çıkarken veya gözünüzün sulandığında gözünüzü yakar lens kullandığım için haliyle sürekli sulanan gözlerimi yaktığı oluyor maskarayı temizlemesi kolay asla topaklanma ve dökülme yapmaz 

  ilgili medya:
  1
  26 ağustos 2018 00:59