yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (37)
  • oylar (18)
  • medya (3)
  5

  37. Son gratis indiriminde mini boyunu almıştım.

  Fırçasının şekli çok güzel, kirpikleriniz kolay kavrıyor fakat biraz sert olduğu için kirpik dibini acıtıyor. Boyası simsiyah, bu özelliğini çok beğendim ben (bayağıdır bu kadar siyah maskara kullanmamıştım.) Kirpiklerimi kıvırıp gözümü açtı ve gün boyu o halini korudu, gün sonunda (gözümde neredeyse 14 saat kaldı.) veya maskarayı sürdükten 15-20 dk sonra düşmedi kirpiklerim. Alerji yapmadı, gözüm yaşardığında fecaate yol açmadı, çok çok az bulaştı gözümün kenarına ama onu da elimle hemen hallettim. Severek kullanacağım hatta bir süre maskaramı değiştirmeyeceğüm büyük ihtimalle. 

  22 ekim 11:35

  1

  36. ilk çıktığında fırçasının şeklinden ötürü merak edip aldığım fırçadır. (kirpiklerim dümdüz) bu maskara akmıyor, dökülmüyor ama sürerken benim canımı yaktı anlamadığım bir şekilde. ben rimeli kirpik dibime oturtup sürmeyi severim ama bununla denerken bildiğiniz canım acıdı. bir iki kullanımdan sonra başkasına vermek zorunda kaldım.

  21 ekim 15:17

  1

  35. Hiçbir işe yaramıyor. Suruyorsunuz kirpikler ayrı tamam oldu diyorum yarım saat sonra kirpikler yapışık aşağa düşmüş berbat bir hal almış oluyor. Onca para verip aldım öylece dolabın en dibinde duruyor. Baya Para verdim diye de atamiyorum. Ben bu kadar kötü maskarayı ilk defa kullandım. Almamanizi tavsiye ederim.

  Maybelline lash sensetional bunu 10'a katlar fiyat performans olarak.

  8 ekim 22:11 8 ekim 22:13

  3

  34. Bu ürünü bir tek ben beğenmedim sanırım.Son Gratis indiriminde fiyatının 19.95 tl'ye düştüğünü görünce mini boyuna bir fırsat vermek istedim. Kirpiklerim gür ve hafif uzun sayılır ancak düz, yani benim için önemli olan kıvırıcı etki. Etkisini gözlemleyebilmek adına öncesinde kirpik kıvırıcı kullanmadım. Bu maskara kirpiklerimi bir miktar kıvırsa da bunu yaparken birbirine yapıştırdı. Kıvam olarak ne çok ıslak ne kuru, ideal diyebilirim. Rahatsız eden bir kokusu yok, Uzatma olarak ise tatmin edici, ancak hayran bırakacak derecede değil. Temizlenmesi ise kolay,nivea micellar suyla rahatça çıktı. Benim için bu denemenin sonucu da hüsran,gözden arındırması zor olsa da maybelline lash sensational ile yola devam...

  8 ekim 21:53

  33. The balm’ın harika ürünlerinden biri. İlk çıktığı zaman alıp simsiyah olmasına, kirpikleri uzatmasına ve tek tek ayırmasına bayılmıştım. Sonra ne olduysa maybelline lash sensational’a geri döndüm. Geçenlerde yine elime geçti kuruyup kurumadığına bakmak istedim. Ve ben şok. Hala eskisi gibi simsiyah ve kurumamış. Maybelline’in rimellerine ne kadar bayılsam da bir ayda kurumalarına canım sıkılıyordu. The Balm Mad lash ile gönlümü fethetti. Aşk yaşıyorum kendisiyle.

  10 eylül 00:05 10 eylül 17:51

  4

  32. ağustos ayında gratis indiriminde yağmalanmış the balm standından küçük boyunu 25₺ aldığım maskara. deneme amaçlı küçük boyuna denk gelmem de çok iyi oldu. ve gerçekten çok beğendim. dümdüz kirpiklerimi kıvırabilen bir maskara. tavsiye ederim. 

  9 eylül 22:16

  3

  31. Yeni gelen mini boylarından denemek için almıştım ilk başlarda fazlasıyla ıslak bir maskara sonrasında ise beni hayli şaşırttı. 3 aydır elimde yeni oturdu kıvamı elimde açılmış çok fazla rimel var bittiğinde tekrar alabilirim. Kıvırması, ayırması, siyahlığı ile tatmin edici ama volüm seviyorsanız pek hoşlanmaya bilirsiniz, üstünden kıl fırçalı herhangi bir rimel ile geçince takma kirpik etkisi sağlıyor. Çıkarması çok zor değil ama çift fazlı ürünlerle çıkarılmalı misel sular yetersiz kalabilir.

  30 ağustos 13:59

  30. son zamanlarda kullandığım ve siyahlık, ayırma gibi açılardan memnun olduğum bir maskara.

  18 ağustos 07:29

  29. şu sıralar kullandığım maskara. gözlerim aşırı hassas olduğundan the balm dışındaki markalar genelde gözüme alerji yapıyor. bu maskaranın da kirpikleri tek tek ayırıp kaldırma özelliğini çok beğendim.

  çok az kirpiğim olduğundan genelde maskara sürünce kendimi kirpiksiz hissediyorum(gizlinot: swh)

  14 mayıs 11:57

  28. İndirimdeyken aldığım ve sevdiğim maskara. Kirpikleri uzatması ve yoğunlatırması kararında ayrıca birbirinede yapıştırmıyor o da güzel. Kıvırması için birşey söyleyemeyeceğim çünkü benim dümdüz kirpiklerim ne yaparsam yapayım yer çekimine yenik düşüyorlar sadece bu maskaraya özel değil bu durum. Bu maskara benim için riske girmek istemediğim zamanlarda hızlı şekilde uygulayabileceğim günlük güzel bir maskara. Ama daha uygun fiyata bundan daha iyi maskaralar bulunamaz mı, tabiki bulunur.

  27 şubat 03:55