yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (42)
  • oylar (22)
  • medya (3)
  4

  42. Kirpiklerim ortanın üstü uzunlukta ve kıvrık ama yoğun değil, genelde volume bazlı maskaralar tercih ediyorum. Bunu da benefit roller lash için dupe gösterilmesi üzerine "Zaten roller lash alamam ben bari bununla nefsimi bastırayım" diyip aldım ve roller lash aldırmayacak kadar iyi çıktı. Acayip bir volume vermiyor ama iğne gibi özenle ayırıp gözleri dantel gibi çerçeveleyen kirpikler veriyor.

  Akma riskine karşı sıcak havalarda süremiyorum ama ankara sağolsun yılın çoğunluğunda sürdürtecek imkan sağlıyor :)

  2 nisan 12:23

  41. gratis'ten son bindirimle mini olanını edindiğim son ürün. üstteki girdide de bahsedilmiş, 40 ₺ olan ürünü kısa bir süre sonra 10 ₺ zamlandırıp indirimle de 27 ₺'ye kakalamaları takdire şayan gerçekten. ancak kafama takmıştım bir süredir, bunu aldıktan sonra tüketime ara vereceğim.(gizlinot: that's what she said)

  maskaraya dönersek, bir süredir, favorim olan benefit they're real rimeline muadil arıyorum. malûm, pahalı. tek tek ayıracak, kirpikleri uzun süre kıvrık ve kalkık tutacak bir rimel bulmak doğrusu zor. şu an için nispeten ıslak. fakat nasıl bu kadar siyah, tightlining efektini nasıl veriyor, şaşkınım. bunlar they're real da olmayan özellikler mesela. açıkçası istediğim görünümü ilk kullanımda verdi. biraz daha kurursa daha iyi olacağını düşünüyorum. c şeklinde bir fırçası var ve ben önce fırçanın dış tarafıyla sürmem gerektiğini düşünsem de, iç tarafıyla sürdüğümde kirpiklere daha iyi efekt verdiğini gördüm. görüşlerimde herhangi bir değişiklik olması hâlinde editleyeceğim.

  son olarak 4 g'lık they're real mini 125 ₺ iken 4.7 g'lık mad lash mini(gizlinot: fiyatıyla daha fazla oynamazlarsa) 50 ₺.

  edit: ismiyle bu kadar müsemma bir ürün görmedim. kesinlikle doğal etki isteyenler için değil. kirpikleri biraz fazla öne çıkarıyor çünkü.

  23 şubat 16:19 25 şubat 12:37

  40. şu an mini boyunun 40 liradan 50 liraya çıktığını gördüğümde şoka uğradım. ne ara çıktı? neden çıktı?

  28 ocak 12:32


  39.  Tek tek ayırır, güzel de uzatır. Çok hacim verdiğini düşünmüyorum ama uzun ve tek tek ayrılmış kirpikler günlük makyajla çok yakışıyor bence. Çok daha fresh gösteriyor. Gözümde iritasyona da sebep olmadı fakat benim cildim de gözlerim de çok hassas değildir zaten. 

  21 ocak 20:43

  5

  38. Nasıl olduysa kazandığım bir gratis çekilişinde tam boyuna sahip olmuş bulunduğum maskara. Normalde kıvırıcıyla bile kıvrılamayan kirpiklerimi mis gibi kıvırdı. Kirpik diplerime çok güzel bir göz kalemi sürmüş efekti verdi. Üst kirpiklere sürerken birazcık bulaşabiliyor ama alt kirpikler için çok güzel incecik bir fırçası var. Dolgunlaştırma konusunda muazzam diyemem ancak 2 kat sürüldüğünde gayet iyi görünüyor. Kirpikleri uzatıyor da aynı zamanda. Kısacası bayıldım ya duruşuna. İndirimlerde gözlerimin arayacağı bir ürün oldu.

  16 aralık 2019 18:42

  1

  37. ilk çıktığında fırçasının şeklinden ötürü merak edip aldığım fırçadır. (kirpiklerim dümdüz) bu maskara akmıyor, dökülmüyor ama sürerken benim canımı yaktı anlamadığım bir şekilde. ben rimeli kirpik dibime oturtup sürmeyi severim ama bununla denerken bildiğiniz canım acıdı. bir iki kullanımdan sonra başkasına vermek zorunda kaldım.

  21 ekim 2019 15:17

  1

  36. Hiçbir işe yaramıyor. Suruyorsunuz kirpikler ayrı tamam oldu diyorum yarım saat sonra kirpikler yapışık aşağa düşmüş berbat bir hal almış oluyor. Onca para verip aldım öylece dolabın en dibinde duruyor. Baya Para verdim diye de atamiyorum. Ben bu kadar kötü maskarayı ilk defa kullandım. Almamanizi tavsiye ederim.

  Maybelline lash sensetional bunu 10'a katlar fiyat performans olarak.

  8 ekim 2019 22:11 8 ekim 2019 22:13


  3

  35. Bu ürünü bir tek ben beğenmedim sanırım.Son Gratis indiriminde fiyatının 19.95 tl'ye düştüğünü görünce mini boyuna bir fırsat vermek istedim. Kirpiklerim gür ve hafif uzun sayılır ancak düz, yani benim için önemli olan kıvırıcı etki. Etkisini gözlemleyebilmek adına öncesinde kirpik kıvırıcı kullanmadım. Bu maskara kirpiklerimi bir miktar kıvırsa da bunu yaparken birbirine yapıştırdı. Kıvam olarak ne çok ıslak ne kuru, ideal diyebilirim. Rahatsız eden bir kokusu yok, Uzatma olarak ise tatmin edici, ancak hayran bırakacak derecede değil. Temizlenmesi ise kolay,nivea micellar suyla rahatça çıktı. Benim için bu denemenin sonucu da hüsran,gözden arındırması zor olsa da maybelline lash sensational ile yola devam...

  8 ekim 2019 21:53

  34. Kirpikleri tek tek ayirirken ne orumcek bacagi gorunumu ne de yer yer topaklanma yapiyor. Ustelik benim uzun ama dusuk kirpiklerimi kivirdi ve gun boyunca bu goruntuyu korudu. Uzun bir sure vazgecilmezim olacak gibi duruyor. 

  1 ekim 2019 22:42

  33. The balm’ın harika ürünlerinden biri. İlk çıktığı zaman alıp simsiyah olmasına, kirpikleri uzatmasına ve tek tek ayırmasına bayılmıştım. Sonra ne olduysa maybelline lash sensational’a geri döndüm. Geçenlerde yine elime geçti kuruyup kurumadığına bakmak istedim. Ve ben şok. Hala eskisi gibi simsiyah ve kurumamış. Maybelline’in rimellerine ne kadar bayılsam da bir ayda kurumalarına canım sıkılıyordu. The Balm Mad lash ile gönlümü fethetti. Aşk yaşıyorum kendisiyle.

  10 eylül 2019 00:05 10 eylül 2019 17:51