3.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (17)
  • oylar (2)
  • medya (2)

17. Tanım: Yaklaşık iki haftadır kullandığım likit aydınlatıcı.

Bende mary lou manizer vardı aslında ama cildim biraz pürüzlü olduğu için kabarcıkları çok belli ediyordu. Rahatsız oluyordum açıkçası. İndirimde görünce mary dew almaya karar verdim. Öncelikle çok kalıcı. Fondoten sürmediğimde bile gitmiyor yüzümden. Resmen "bam" diye orada. Fakat çoğu kişinin de belirttiği gibi sim var. Ben de ıslak süngerle uyguluyorum yine de simleri gitmiyor. Bilmiyorum belki üstüne mary lou geçmeliyim. Çünkü mary lou simli değildi.

Başlığı takipte olacağım bu simlere çözüm bulanınız olursa diye.

19 haziran 17:20

16. ben çok beğendim sonunda gerçekten belli olan bir aydınlatıcı bulmuş gibi hissediyorum.

19 haziran 11:36

15. Uzun süren çabalardan sonra ben de denedim.

Öncelikle çok güzel aydınlatıyor zaten Mary Lou'nun o güzel rengine hepimiz aşinayız ama gerçekten simli.

Çok iri değil simleri ama her tarafa bulaşabilme özelliğine sahip bir kere swatchladığımda tüm elim sim olmuştu. Ben sim sim duruşun önüne nemli sünger + hydralist ile geçebiliyorum ama eğer siz bu tarz simli aydınlatıcılara gıcıksanız almayın derim. Onun dışında yüzdeki duruşu falan güzel. Lakin ben Wet N Wild'ın yeni gelen likit aydınlatıcılarını fiyat performans olarak daha başarılı buldum.

Herkes söykemiş ben de söyliyim hızlı sabitleniyor elinizi çabuk tutun ve kesinlikle nemli süngerle dağıtın.

18 haziran 21:32


14. swatchlarına kayıtsız kalamayarak satın aldığım likit aydınlatıcı.

mağazada, elimde denediğimde bayıldım ve satın aldığım için çok mutlu oldum ancak yüzümde bir türlü istediğim gibi durmasını sağlayamadım sözlük. ıslak süngerle denedim parçalandı, elimle pıt pıt yaptım çorak toprak görüntüsü verdi. ışıltısı güzel, tam istediğim gibi ancak duruşu çok yapay geldi bana.

18 haziran 17:08

13. gratis indiriminden testerını elime uyguladıktan sonra beğenerek almıştım fakat gerçekten de yüze yapışıp kalıyor ve elle/nemli süngerle/fırçayla kısacası hepsiyle de çok zor dağılıyor. evet uygulayabildikten sonra kalıcılığına diyecek lafım yok fakat kullanımı ne yazık ki zor bir ürün bir daha alacağımı sanmıyorum.

3 haziran 20:36

12. Yorumlarımı, beğendiğimi yazmıştım olumsuz dönüşlerden sonra bendeki duruşunu eklemek istedim. Cildimde renkli bir cilt ürünü ve allık yok sadece aydınlatıcı sürüp ıslak süngerle yaydım ben de bu şekilde duruyor

ilgili medya:
1
26 nisan 14:26

11. 3-4 yıldır kullandığım ve çok memnun kaldığım aydınlatıcı. Her cilt alt tonuna öyle ya da böyle yakışıyor. Asla yapmacık durmuyor. Toz bir ürün olmasına rağmen sürüldükten sonra dalga yapmadan dağıtılmasını çok seviyorum. Almayı düşünüyorsanız, alın. Paranız boşa gitmez.

24 nisan 16:31


10. Nasıl dağıtırsanız dağıtın, sim sim duran aydınlatıcı. Kompakt versiyonunu fix+ ise ıslatıp uyguladığımda inci gibi duruyor. Likit versiyonunun ise alakası yok bu görüntüyle. Renk aynı olmasa da performans olarak (bkz: pastel moonlight aydınlatıcı) ile kıyaslanabilir kanımca.

23 nisan 23:56

9. en sevdiğim aydınlatıcı olan the balm mary lou aydınlatıcının likit versiyonu. tabii ki de aldım çünkü mary lou insanı olmak. parmakla zor dağıtılıyor, ıslak süngerle iyi oluyor. gerçekten kalıcı olduğunu söyleyebilirim. gün sonunda hala duruyor. ıslak ıslak duruyor ayrıca. mary lou çok yumuşak olduğu için seyahate yada uzun süre dışarıda olacağım zamanlarda yanıma alamıyordum. bunu yanımda taşıyabiliyorum bu yönden kullanışlı. ben beğendim.

23 nisan 14:08

3

8. Dağıtması zor +1. Indirimde görünce dayanamayıp aldım (bir de picturresque’in videosu yüzünden). Ambalajından dolayı aplikatörü ile sürüp elimle pıt pıt dağıtırım diye düşünmüştüm ancak gerçekten sürdüğünüz yere yapışma gibi bir eğilimi var ve dağıtması çok zor, hele alttaki fondöteni oynatmadan nerdeyse imkansız. ilk sürdüğümde ufak bir panik yaşadım, tüm makyaj bitmiş son adım aydınlatıcı o da şerit gibi yapıştı :) neyse sünger ve fırçayla sürükledim ve dağıtmayı başardım. Bir sonraki sefer nemli süngerin ucuna koyarak sürmeyi deneyeceğim, yorumlarımı bırakırım.

Edit: ürünü nemli süngerin ucuna sürüp yüzüme öyle sürünce daha iyi oldu. Nemli süngerle sürmenizi tavsiye ederim.

4 nisan 02:14 19 haziran 11:12