sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
3.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (22)
 • oylar (5)
 • medya (1)

22. Ürün çok çabuk sabitleniyor. İndirimde ilk çıktığında 35 tl civarında bir fiyata almıştım. Çok uzun süre makyaj çantamda süründü. Uygulaması zor ve pratik değil. Sonra kendisini bir ara satmayı düşündüm. Şimdi ise project panime ekledim. Ben şöyle kullanıyorum;

Günlük yağsız nemlendiricimin içine karıştırmak ve yanaklarıma öyle uygulamak. Sonrasında üstüne allık uyguluyorum.

Diğer bir yöntemse elimde bana biraz koyu gelen ve bitirmeye çalıştığım loreal skin perfection bb kreme karıştırıp, Yanak, burun ve alın bölgesine bu şekliyle uygulamak. Ve ardından kontür ile allık karıştırıp sahte bir bronzluk ve parlaklık elde etmek.

9 ocak 02:23 9 ocak 02:23

21. uzun süredir tek kullandığım aydınlatıcı bu ürünken geçen gün toz bir aydınlatıcı kullanınca bunun bana nasıl vakit kaybettirdiğini anladım. bir kere bu ürünü kullanacaksanız aydınlatıcı sürme faslına gelince geriliyorsunuz aman hızlı hızlı dağıtayım kurumasın yapışıp kalacak mı neyle sürsem vs vs... bunun zahmetine pek değmiyormuş onu farkettim tek artısı istediğim ıslaklığı yakalayabilmem oldu

7 ekim 2018 01:22

20. Oldukça kuru olan cildimde genelde highliterlar pul pul durur, kızarıklık yapar ya da yarım saat olmadan tamamen yok olur. Şansımı denemek için indirimdeyken almıştım Mary dewmanizer’ı ve tek kelimeyle aşık oldum. Yapısı o kadar güzel ki çoğu zaman kendimi tutamayıp bütün yüzümü parlatmak istiyorum. Ayrıca likit far olarak da harika duruyor. 

14 ağustos 2018 02:40

19. Bir çok kişinin de belirttiği gibi ıslak süngerle dağıtması daha kolay olan ürün. Çok çabuk sabitleniyor o yüzden bölge bölge sürüp hemen dağıtıyorum. Kalıcılığı ve duruşu çok güzel. Simli olması dezavantaj maalesef ama ıslak sünger bir nebze kurtarıyor. Bir kaç sefer üstünden mary lou ile de geçtim görüntü daha iyi oldu bile diyebilirim.

7 ağustos 2018 02:42

18. Parlaklığı, likit formu güzel falan ama ben kalıcılığına tav oldum. Sanırım alacağım...

6 ağustos 2018 23:16

3

17. bayram indirimden almıştım çok büyük bir hevesle.tester olmadığı için daha önceden renginin bana olduğunu bildiğim için mary olanını aldım.aydınlatıcıları çok sevdiğim için bir yenisini eklediğime çok mutluydum.sonra paketini açtım aplikatörü içinden çıkarttım ve ben şok.içinde kafam kadar sim var neredeyse.süngerle uyguladım ,fırçayla,parmakla derken çılgın bir fikir geldi aklıma.elmacık kemiklerimin yukarısına sürdüm biraz (gizlinot: ama dağıtmadım) sonra aydınlatıcı sürdüğüm yere yves rocher in yüz spreyinden bir fıs sıktım sonra da parmaklarım ile dağıttım .nispeten daha az simli ve parlak gözüktü.ama şunu söyleyeyim almadıysanız hiç bulaşmayın derim.en güzeli toz hali.

6 ağustos 2018 13:51

16. Tanım: Yaklaşık iki haftadır kullandığım likit aydınlatıcı.

Bende mary lou manizer vardı aslında ama cildim biraz pürüzlü olduğu için kabarcıkları çok belli ediyordu. Rahatsız oluyordum açıkçası. İndirimde görünce mary dew almaya karar verdim. Öncelikle çok kalıcı. Fondoten sürmediğimde bile gitmiyor yüzümden. Resmen "bam" diye orada. Fakat çoğu kişinin de belirttiği gibi sim var. Ben de ıslak süngerle uyguluyorum yine de simleri gitmiyor. Bilmiyorum belki üstüne mary lou geçmeliyim. Çünkü mary lou simli değildi.

Başlığı takipte olacağım bu simlere çözüm bulanınız olursa diye.

19 haziran 2018 17:20

15. ben çok beğendim sonunda gerçekten belli olan bir aydınlatıcı bulmuş gibi hissediyorum.

19 haziran 2018 11:36

14. Uzun süren çabalardan sonra ben de denedim.

Öncelikle çok güzel aydınlatıyor zaten Mary Lou'nun o güzel rengine hepimiz aşinayız ama gerçekten simli.

Çok iri değil simleri ama her tarafa bulaşabilme özelliğine sahip bir kere swatchladığımda tüm elim sim olmuştu. Ben sim sim duruşun önüne nemli sünger + hydralist ile geçebiliyorum ama eğer siz bu tarz simli aydınlatıcılara gıcıksanız almayın derim. Onun dışında yüzdeki duruşu falan güzel. Lakin ben Wet N Wild'ın yeni gelen likit aydınlatıcılarını fiyat performans olarak daha başarılı buldum.

Herkes söykemiş ben de söyliyim hızlı sabitleniyor elinizi çabuk tutun ve kesinlikle nemli süngerle dağıtın.

18 haziran 2018 21:32

13. swatchlarına kayıtsız kalamayarak satın aldığım likit aydınlatıcı.

mağazada, elimde denediğimde bayıldım ve satın aldığım için çok mutlu oldum ancak yüzümde bir türlü istediğim gibi durmasını sağlayamadım sözlük. ıslak süngerle denedim parçalandı, elimle pıt pıt yaptım çorak toprak görüntüsü verdi. ışıltısı güzel, tam istediğim gibi ancak duruşu çok yapay geldi bana.

18 haziran 2018 17:08