0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • oylar (0)
  • medya (1)

7. Dağıtması zor +1. Indirimde görünce dayanamayıp aldım (bir de picturresque’in videosu yüzünden). Ambalajından dolayı aplikatörü ile sürüp elimle pıt pıt dağıtırım diye düşünmüştüm ancak gerçekten sürdüğünüz yere yapışma gibi bir eğilimi var ve dağıtması çok zor, hele alttaki fondöteni oynatmadan nerdeyse imkansız. ilk sürdüğümde ufak bir panik yaşadım, tüm makyaj bitmiş son adım aydınlatıcı o da şerit gibi yapıştı :) neyse sünger ve fırçayla sürükledim ve dağıtmayı başardım. Bir sonraki sefer nemli süngerin ucuna koyarak sürmeyi deneyeceğim, yorumlarımı bırakırım.

4 nisan 02:14

6. Golden rosenin likit aydinlatıcısıyla anlaşamamış olup bunla çok iyi anlaştım gel gör ki bende yok bir iki defa deneme fırsatım oldu çok güzel sabitleniyor. Golden rose benim suratimda hemen dağılıyordu ve sabitliyemiyordum(gizlinot: Büyük ihtimal benim beceriksizliğimdir) sizinde böyle bir sorununuz varsa denemeye değer.

3 nisan 22:55

5. Son indirimde merak ettiğim için aldım. Gratis'in tanıtım amaçlı gönderdiği instablogger'lar beleş ürün diye öve öve bitiremesede ben bu aydınlatıcıyı hiç beğenmedim.

Elimde becca opal, loreal glow drops ve benefit high beam likit aydınlatıcılar var onlarla kıyasladığımda mary dew sürülen yere yapışıp kalıyor, dağıtması oldukça zor. Alta sürülen bb krem veya fondöteni bozuyor. Fazlasıyla simli ve sarı artı dağıtıldıkça simler yayılıyor. Bence yapay bir duruşu var, Acaba bozuk mu dedim ama yok yani yapısı bu. Likit aydinlatici arayışındaysaniz bütçe ayırabiliyorsaniz becca alin zaten seyahat boyları satiliyor. Daha uygun fiyatlı olsun derseniz loreal glow drops' u tavsiye ederim.

2 nisan 15:16 2 nisan 17:09


4. Ben de bugün Gordion gratiste gördüm kendisinin yeri hazırlanmıştı fiyatı da 60-70 arası bir şeydi. Denemek isterim ama elimdeki mary lou bile artık güzel gelmiyor likiti de bu kadar pahalıyken alacağımı sanmıyorum. Bu arada the balm standları da yenilenmiş daha düzgün bir hal almış sonunda. 

16 mart 20:28

3. gratis reklamlarını yapmaya başlamış. fiyatı da 60 lira olarak belirlenmiş. bir aydınlatıcı için çok yüksek bir fiyat fakat indirimde şansı denenebilir. artık birçok marka likit aydınlatıcı çıkarıyor. türk firmaları da dahil. o kadar seçenek arasından şans verilir mi bilmiyorum fakat swatchlarda duruşu hiç de fena görünmüyor.

16 mart 11:23

2. Swatchları çok güzel. Çok pahalı olmazsa kendimi tutamayıp alabilirim :( 

12 ocak 11:59

1. tha balm'ın çıkardığı yeni aydınlatıcı. adından anlaşılacağı üzere mary-lou'nun likit versiyonu.

türkiye'ye henüz gelmedi sanırım. sitesinde mary-lou 24 dolar iken mary-dew 14,5 dolar.

güzelse tadından yenmez <3

12 ocak 08:39