3.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (26)
  • oylar ()
  • medya (1)

26. uzun süredir tek kullandığım aydınlatıcı bu ürünken geçen gün toz bir aydınlatıcı kullanınca bunun bana nasıl vakit kaybettirdiğini anladım. bir kere bu ürünü kullanacaksanız aydınlatıcı sürme faslına gelince geriliyorsunuz aman hızlı hızlı dağıtayım kurumasın yapışıp kalacak mı neyle sürsem vs vs... bunun zahmetine pek değmiyormuş onu farkettim tek artısı istediğim ıslaklığı yakalayabilmem oldu

7 ekim 01:22

25. Oldukça kuru olan cildimde genelde highliterlar pul pul durur, kızarıklık yapar ya da yarım saat olmadan tamamen yok olur. Şansımı denemek için indirimdeyken almıştım Mary dewmanizer’ı ve tek kelimeyle aşık oldum. Yapısı o kadar güzel ki çoğu zaman kendimi tutamayıp bütün yüzümü parlatmak istiyorum. Ayrıca likit far olarak da harika duruyor. 

14 ağustos 02:40

24. Mary dew manızer ı görünce hemen aldım ve yi ki almışım gerçekten aşırı parlak bir highligter. Tek sıkıntısı sürmek biraz uğraştırıyor.

13 ağustos 16:57 14 ağustos 10:59


23. Bir çok kişinin de belirttiği gibi ıslak süngerle dağıtması daha kolay olan ürün. Çok çabuk sabitleniyor o yüzden bölge bölge sürüp hemen dağıtıyorum. Kalıcılığı ve duruşu çok güzel. Simli olması dezavantaj maalesef ama ıslak sünger bir nebze kurtarıyor. Bir kaç sefer üstünden mary lou ile de geçtim görüntü daha iyi oldu bile diyebilirim.

7 ağustos 02:42

22. Parlaklığı, likit formu güzel falan ama ben kalıcılığına tav oldum. Sanırım alacağım...

6 ağustos 23:16

3

21. bayram indirimden almıştım çok büyük bir hevesle.tester olmadığı için daha önceden renginin bana olduğunu bildiğim için mary olanını aldım.aydınlatıcıları çok sevdiğim için bir yenisini eklediğime çok mutluydum.sonra paketini açtım aplikatörü içinden çıkarttım ve ben şok.içinde kafam kadar sim var neredeyse.süngerle uyguladım ,fırçayla,parmakla derken çılgın bir fikir geldi aklıma.elmacık kemiklerimin yukarısına sürdüm biraz (gizlinot: ama dağıtmadım) sonra aydınlatıcı sürdüğüm yere yves rocher in yüz spreyinden bir fıs sıktım sonra da parmaklarım ile dağıttım .nispeten daha az simli ve parlak gözüktü.ama şunu söyleyeyim almadıysanız hiç bulaşmayın derim.en güzeli toz hali.

6 ağustos 13:51

20. Açılın en güzel uygulama şeklini buldum (gizlinot: E=mc2 bulmus saniyor...). Her şekilde denedim yok olmuyor, ya laps diye yapışıyor ya da parça parça duruyor. İki tarafa süreceğim miktarı işaret parmagımla orta parmağı gelişigüzel sürüyorum sonra diger elimin ayni parmaklariyla karıştırıyorum. Baya krem uygular gibi yuvarlak harketlerle elmacık kemiklerimin üzerine iyice yediriyorum. Daha doğal dursun diye (gizlinot: Cünkü allik surdugunuz bolgeye taşıyor) allik fırçamla yanagimı hafifçe karıştırıyorum. Benim için en güzel uygulama bu şekilde oldu. Süngerle parça parça durdu. Elmacık kemiklerimin üzerine kendi fircasiyla üç nokta yapıp elimde dağitttımda ordan oraya sürüklendi. Belki bu şekilde siz de beğenirsiniz.

6 ağustos 13:25


19. Tanım: Yaklaşık iki haftadır kullandığım likit aydınlatıcı.

Bende mary lou manizer vardı aslında ama cildim biraz pürüzlü olduğu için kabarcıkları çok belli ediyordu. Rahatsız oluyordum açıkçası. İndirimde görünce mary dew almaya karar verdim. Öncelikle çok kalıcı. Fondoten sürmediğimde bile gitmiyor yüzümden. Resmen "bam" diye orada. Fakat çoğu kişinin de belirttiği gibi sim var. Ben de ıslak süngerle uyguluyorum yine de simleri gitmiyor. Bilmiyorum belki üstüne mary lou geçmeliyim. Çünkü mary lou simli değildi.

Başlığı takipte olacağım bu simlere çözüm bulanınız olursa diye.

19 haziran 17:20

18. ben çok beğendim sonunda gerçekten belli olan bir aydınlatıcı bulmuş gibi hissediyorum.

19 haziran 11:36

17. Uzun süren çabalardan sonra ben de denedim.

Öncelikle çok güzel aydınlatıyor zaten Mary Lou'nun o güzel rengine hepimiz aşinayız ama gerçekten simli.

Çok iri değil simleri ama her tarafa bulaşabilme özelliğine sahip bir kere swatchladığımda tüm elim sim olmuştu. Ben sim sim duruşun önüne nemli sünger + hydralist ile geçebiliyorum ama eğer siz bu tarz simli aydınlatıcılara gıcıksanız almayın derim. Onun dışında yüzdeki duruşu falan güzel. Lakin ben Wet N Wild'ın yeni gelen likit aydınlatıcılarını fiyat performans olarak daha başarılı buldum.

Herkes söykemiş ben de söyliyim hızlı sabitleniyor elinizi çabuk tutun ve kesinlikle nemli süngerle dağıtın.

18 haziran 21:32