yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (620)
  • oylar (187)
  • medya (15)

  620. ne kadar başka başka highlighterlar kullansam da yine de favorim kendisidir. dönem dönem likit aydınlatıcıları da kullanıyorum özellikle yaz aylarında toz ürünleri tercih etmiyorum pek ama bunun likit olanından aynı verimi alamadım. ne yaparsam yapayım tekrar mary louya dönüyorum.. baya bereketli bi ürün ayrıca şu an fiyatı ne durumda bilmiyorum ama aydınlatıcı alacak olan kararsız kalan varsa mutlaka bu ürüne bir şans versin derim.

  16 haziran 20:31

  619. belki senelerdir aynı ürünü kullanıyorum, çok bereketli, bitmiyor. altın parlamalı olduğu için bakır makyaja çok yakıştırıyorum, günlük makyajda da kararında kullanıldığında abartılı durmuyor bence. çevremden gördüğüm kadarıyla esmer/bronz tene beyaz tenden çok yakışıyor, iyi sonuç için beyaz tenlilerin biraz özenli, dikkatli kullanması lazım yoksa rengine kadar bir tuhaf duruyor. fan fırçalar korkunç sonuç veriyor, küçük pofuduk bir fırça ile dairesel hareketlerle sürmek lazım. mümkünse iyi ışıklandırılmış bir yerde kullanılmalı yoksa insan içgüdüsel olarak parlamadığını düşünüp fazla kullanıyor, kötü bir sonuç çıkıyor. ne beklediğinize göre değişmekle birlikte bence çok az ürün yeterli sonucu veriyor. bittikten sonra yeniden almayı düşünmüyorum, çünkü artık simli görüntülerden hoşlanmıyorum, daha doğal ve ıslak duran bir ürün arayışına gireceğim.

  gün içinde sürdüğüm bölgeleri hafif yağlandırdığı için dudak üstüme sürmüyorum, orada bıraktığı histen hiç hoşlanmıyorum. en güzel durduğu yer ise kaş kemiği.

  ben aldığımda indirimde inanılmaz ucuzluyordu, şimdi ne kadardır bilmiyorum ama ürün o kadar uzun süre gidiyor ki, yeni indirimli fiyatını da hak edeceğini düşünüyorum.

  13 haziran 11:59 17 haziran 17:51

  1

  618. Sürümü kolay, altın yansımalı, parça parça durmayan bir aydınlatıcı. Biraz simli durduğu doğru. Ambalajı şık ve aynalı.

  Fakat Soğuk alt tonlu kişilerin gaza gelerek almaması gereken bir aydınlatıcı. Altın parıltıları yüzüme sürdüğümde hiç de öne çıkarmak istemeyeceğim şekilde aydınlatıyor. Mini boyunu almıştım, kullanacağımı hiç düşünmüyorum.

  8 haziran 23:23


  5

  617. sahip olduğum ilk aydınlatıcıdır kendisi. ilk başlarda sevmesem de sonradan bayıldığım aydınlatıcıdır. doğru fırçayla uygulamadığım için istediğim sonucu alamadığımı farkettim. real tecniquesin aydınlatıcı fırçasıyla uyguluyorum harika oluyor. çok da güzel parlatıyor. şimdi mini boyları da çıktı indirimde denemek isteyenler şans verebilir

  7 haziran 01:16 21 haziran 10:08

  5

  616. büyük boyunu nadiren kullanıyorum. elmacık kemiklerimde, göz pınarlarımda, kaş altımda ve bazen far olarak da kullanıyorum. İndirimde yakalanırsa hemen akınmalı diye düşünüyorum sürekli fiyatı artıyor çünkü. Çok bereketli ve fiyatına göre harika performanslı bir ürün. (şu an 120 TL gibi bir fiyattan satılıyor. İndirimde 60 a düşüyor, 2 sene önce indirimde 32 tlye almıştım)

  1 mayıs 04:47

  1

  615. sarı alt tonlu içerisinde metalik ışıltılar barındıran, herkesin öve öve bitiremediği benim ise hiç beğenemediğim aydınlatıcı. İçerisinde sarı ton beyaz tenle bütünleşmiyor. aydınlatmada da pek bir etkisi yok. niye aldım ki diye düşünüyorum neyse ki mini boy.

  24 şubat 12:37 25 şubat 11:46

  614. Bence çok da kalın bir ürün olmayan, sarımsı alt tonlu aydınlatıcı. Ilk zamanlarda ayarlayamadım miktarını, az süreyim pırıl pırıl olmayayım dedim, yok gibi oldu. Sonrakinde biraz çoğalttım, güneş gibi parladım. Tutturacağım inşallah bakalım. Ama bence gereksiz pahalı. Ve evet ambalajı çok dandik.

  30 ocak 22:28 4 şubat 17:54


  613. kullanmaya başladığım ilk aydınlatıcı. az miktarda ve doğru şekilde uygulandığı zaman doğal duruyor, kalıcılığı da gayet iyi. sık kullanmama rağmen hala dibini göremedim kırılana kadar bitmeyecek galiba

  16 ocak 20:04

  4

  612. Mini boyu türkiyeye gelmiştir. indiim zamanı 25 30 liraya almıştım. benim gibi orijinal boyuttakini bitiremeyeceğini düşünen varsa indirim zamanı bakabilir

  7 aralık 2019 21:50

  5

  611. Aydınlatıcılar moda olduğunda aldığım üründür. Öncelikle simleri biraz büyük , dolayısıyla uygulandığında çok doğal bir bitiş sağlamıyor , çok iyi dağıtılması lazım , kalıp gibi kalıyor çünkü. Diğer yandan gözenek probleminiz varsa bu ürünü kullandığınızda gözenekleriniz daha belirgin hale geliyor ama benim gözenek problemim olmadığından sıkıntı değil.Ürün aynı zamanda bereketli bir ürün.3 yıldır kullanıyorum dibini yeni gördüm sayılır. Olur da biterse tekrar alabilirim ama fiyatının , bir highlightera göre çok fazla olduğunu düşünüyorum.

  24 kasım 2019 01:35