yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (629)
  • oylar (189)
  • medya (15)
  1

  629. Ben alırken sanırım mini boyu yoktu ya da ben bilmiyordum. Alalı da epey yıl oldu zaten. Neyse ben de büyük boyuna sahibim. Çok övülünce ablamla beraber almıştık. İkimizde o kadar farklı durdu ki girdiler arasındaki memnuniyet farklılığına canlı şahit olmuş gibi oldum :) onun cildinde gayet doğal durdu kastettiğim de kalıp gibi durmadı, toz toz kendini belli etmedi. Harika bir aydınlık görüntü verdi. Bende ise tam tersi çıplak tenimde de ürün üzerinde de kalıp gibi durdu, toz toz kendini belli etti ve yanaklarıma aşağı simleri düştü. Ürünü az uygulasam sadece sim transfer oluyor yüzüme çok uygulasam çok kalın bir tabaka oluyor ve dağılmıyor, dağıtma çabamın sonucunda sadece yüzüme simleri düşüyor. Hiç benimle anlaşamadı, hiç sevmedim. Ablam haliyle seviyor ve o kullanıyor. Bir de şunu belirteyim ambalajı güzel ama içindeki camı çantanın içindeyken hemen kırıldı.

  15 eylül 22:55

  5

  628. rengi ve yapısı çok güzel olan aydınlatıcı. cildinizle ve makyajınızla çok güzel bütünleşiyor. charlotte tilbury ya da fenty beauty'e bütçem yetene kadar benim için en iysi bu. 

  15 eylül 22:30

  5

  627. highlighter gibi highlighter. kalıcılığı çok iyi. diğer toz highlighterlara kıyasla sürdükten sonra/ sürerken dağılma olmuyor. yalnız ben bunun büyük boyunu bir türlü bitiremiyorum. mini boyu olduğunu gördüm de stokta yakalayamadım bir türlü.

  15 eylül 21:13


  1

  626. sürümü kolay, altın yansımalı, biraz simli duran ve yüzde bir katman (doku) oluşturan bir aydınlatıcı. Çok fazla seveni var, belki benim tenimle ya da altına sürdüğüm ten ürünlerimle anlaşamamıştır.

  ambalajı şık ve aynalı.

  Soğuk alt tonlu kişilerin gaza gelerek almaması gereken bir aydınlatıcı. altın parıltıları yüzüme sürdüğümde hiç de öne çıkarmak istemeyeceğim şekilde aydınlatıyor. mini boyunu almıştım, kullanamadığım için elden çıkarmak zorunda kaldım.

  15 eylül 20:53

  625. ne kadar başka başka highlighterlar kullansam da yine de favorim kendisidir. dönem dönem likit aydınlatıcıları da kullanıyorum özellikle yaz aylarında toz ürünleri tercih etmiyorum pek ama bunun likit olanından aynı verimi alamadım. ne yaparsam yapayım tekrar mary louya dönüyorum.. baya bereketli bi ürün ayrıca şu an fiyatı ne durumda bilmiyorum ama aydınlatıcı alacak olan kararsız kalan varsa mutlaka bu ürüne bir şans versin derim.

  16 haziran 20:31

  624. belki senelerdir aynı ürünü kullanıyorum, çok bereketli, bitmiyor. altın parlamalı olduğu için bakır makyaja çok yakıştırıyorum, günlük makyajda da kararında kullanıldığında abartılı durmuyor bence. çevremden gördüğüm kadarıyla esmer/bronz tene beyaz tenden çok yakışıyor, iyi sonuç için beyaz tenlilerin biraz özenli, dikkatli kullanması lazım yoksa rengine kadar bir tuhaf duruyor. fan fırçalar korkunç sonuç veriyor, küçük pofuduk bir fırça ile dairesel hareketlerle sürmek lazım. mümkünse iyi ışıklandırılmış bir yerde kullanılmalı yoksa insan içgüdüsel olarak parlamadığını düşünüp fazla kullanıyor, kötü bir sonuç çıkıyor. ne beklediğinize göre değişmekle birlikte bence çok az ürün yeterli sonucu veriyor. bittikten sonra yeniden almayı düşünmüyorum, çünkü artık simli görüntülerden hoşlanmıyorum, daha doğal ve ıslak duran bir ürün arayışına gireceğim.

  gün içinde sürdüğüm bölgeleri hafif yağlandırdığı için dudak üstüme sürmüyorum, orada bıraktığı histen hiç hoşlanmıyorum. en güzel durduğu yer ise kaş kemiği.

  ben aldığımda indirimde inanılmaz ucuzluyordu, şimdi ne kadardır bilmiyorum ama ürün o kadar uzun süre gidiyor ki, yeni indirimli fiyatını da hak edeceğini düşünüyorum.

  13 haziran 11:59 17 haziran 17:51

  5

  623. sahip olduğum ilk aydınlatıcıdır kendisi. ilk başlarda sevmesem de sonradan bayıldığım aydınlatıcıdır. doğru fırçayla uygulamadığım için istediğim sonucu alamadığımı farkettim. real tecniquesin aydınlatıcı fırçasıyla uyguluyorum harika oluyor. çok da güzel parlatıyor. şimdi mini boyları da çıktı indirimde denemek isteyenler şans verebilir

  7 haziran 01:16 21 haziran 10:08


  5

  622. büyük boyunu nadiren kullanıyorum. elmacık kemiklerimde, göz pınarlarımda, kaş altımda ve bazen far olarak da kullanıyorum. İndirimde yakalanırsa hemen akınmalı diye düşünüyorum sürekli fiyatı artıyor çünkü. Çok bereketli ve fiyatına göre harika performanslı bir ürün. (şu an 120 TL gibi bir fiyattan satılıyor. İndirimde 60 a düşüyor, 2 sene önce indirimde 32 tlye almıştım)

  1 mayıs 04:47

  1

  621. sarı alt tonlu içerisinde metalik ışıltılar barındıran, herkesin öve öve bitiremediği benim ise hiç beğenemediğim aydınlatıcı. İçerisinde sarı ton beyaz tenle bütünleşmiyor. aydınlatmada da pek bir etkisi yok. niye aldım ki diye düşünüyorum neyse ki mini boy.

  24 şubat 12:37 25 şubat 11:46

  620. Bence çok da kalın bir ürün olmayan, sarımsı alt tonlu aydınlatıcı. Ilk zamanlarda ayarlayamadım miktarını, az süreyim pırıl pırıl olmayayım dedim, yok gibi oldu. Sonrakinde biraz çoğalttım, güneş gibi parladım. Tutturacağım inşallah bakalım. Ama bence gereksiz pahalı. Ve evet ambalajı çok dandik.

  30 ocak 22:28 4 şubat 17:54