4.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (84)
  • oylar ()
  • medya (4)

84. her makyaja her cilt tonuna ve rengine giden joker likit mat ruj

15 ağustos 13:46

83. rengine bayılıyorum, her türlü makyajımın baş tacı kendisi. hafif çikolatalı ve mentollü bir kokusu var. bence içeriğinde mentolümsü bir şey olduğundan dudakları çok hafif dolgun da gösteriyor, ama bana öyle gelmiş de olabilir. bende görsellerde olduğundan çok daha kahverengi duruyor, kahveye çalan sıcak bir gülkurusu tam olarak. mesela pastel'in daylong 20'si sanki benim dudağımda bu renge yakın ama çok daha soğuk ve gri alt tonlusuymuş gibi duruyor.

21 temmuz 20:31 21 temmuz 20:31

82. Yana yakıla şehrimdeki tüm gratislerde hem kendisini hem testerını aradığım likit mat ruj. Beşinci mağazada buldum, denedim ama birebir dudağımla aynı renk oldu. halbuki swatchlarda ne kadar güzel görünüyordu, bende hiç fark edilmedi bile. O yüzden bir miktar üzülüp ardından başka rengini aldım.

2 mayıs 09:34


81. Eski sincere yenisinden çok daha güzeldi. Mlbb'ye yakındı çok güzel bir pembe tonuydu. Her şeye kahve tonunu katmak zorunda mıyız cidden kahveliği çok baskın yenisinde zaten bir sürü kahve tonda rujum var. Üzdü.

1 mayıs 12:40

4

80. Pastelin likit rujlarından sonra gratis indiriminde görüp aldım.Beyaz tenliyim ve dudaklarım oldukça pigmentlidir bu yüzden her renk çok farklı durur,sincere rengi bende kadife bir gül kurusu durdu.Tek kötü yanı altını iyi nemlendirmezseniz oldukça kuruyup çatlama yapabiliyor.Ha bir de minnoş bir nane aroması var.

11 nisan 09:32

79. Bu sabah şunu fark ettim pek çok kimse artık kalıcı olmayan ruj kullanmıyor (zalim tembellik), bu ürün de benim ilk aldığım kalıcı rujdur, dudakları biraz kurutsa da seviyorum kalıcılığını ve kokusunu.

23 mart 14:59

78. Günlük kullanım için birebir olan ruj. Tazelemekle uğraşamayacağınız yoğun çalıştığınız zamanlara çok uygun. Bende kahve alt tonlu pembe nude rengi duruyor. Özellikle sonbahar ve kışa çok yakıştırıyorum. Dudaklarda biraz kurutma yapıyor ancak mat rujların genelinde olan bir sorun olduğu için önemsemiyorum.

22 mart 18:41


77. Sevgili (yazar: ecukstar ) ‘ın hibe ettiği sleek far paletine talip olduğumda, yanında hediye olarak göndermesi ile tanıştım bu rujla <3

Rujun rengi: Dudağımda tam bir gül kurusu renginde duruyor ve ben böyle tonların kulu köpeği olduğum için ruju her sürdüğümde hayran hayran dudaklarımı izliyorum aynada :d dudakları hem dolgun hem fresh hem de doğal gösterdiğini düşünüyorum ve kesinlikle her mevsime uyan bir rengi var. 

Rujun yapısı: sürümü oldukça yumuşak, kolay ve rengi koyu olmadığı için hata yapma lüksünüz var. Ufak taşırma hataları göze çarpmıyor hemen toparlayabiliyorsunuz. Tek katta örtücü ve likit mat rujlarda bu özellik çok önemli çünkü dudağa üst üste sürüldüğünde oluşan o katman hissini sevmiyorum. Dudak çizgilerine dolma, kuruluk gibi sorunlarla karşılaşmadım ama dudağımda uzun saatler kalınca dudağımın üzerinde bir tabaka varmış hissi oluşuyor. Ama bu durum beni rahatsız etmedi. 

Rujun kokusu ve tadı: müthiş bir menthol kokusu ve tadı var. Bir süre sonra uçup gidiyor koku ve sizi rahatsız edecek türde değil bu nedenle. 

Rujun kalıcılığı: bir şey yiyip içmezseniz ömür boyu dudakta kalır diye düşünüyorum :d bir şey içtiğinizde değil de yediğinizde dudakların orta kısmından bir miktar silindiğini görebilirsiniz. E o kadar kusur kadı kızında da var artık :d

Sonuç olarak, bu ruj serisini tanımama vesile olan ve ruju her sürdüğümde allah senden razı olsun ecukstar nidaları ile gözlerimi dolduran ecukstara sonsuz teşekkür ederim :) kesinlikle bitince bir daha alırım ve yeni renklerini de denemek isterim tabi ki. Ama indirim dönemlerindeyken elbette :d

19 mart 18:11

76. Çok güzel, dudak rengine yakın duran bir gül kurusu. Her ten renginde de mükemmel durur. Günlük bir renk arıyorsanız bakın. Bir likit mat ruja göre çok da fazla kurutmuyor dudakları bence. Ben biraz daha ıslak dudak görüntüsü sevsem de, bu ruju çoook seviyorum. 

18 mart 01:05

75. Severek kullandığım the balm ürünü. 

Bendeki duruşu kahveliği baskın şeftali tonu. 💋 Fırçasının şekli ideal büyüklükte ve sürümü kolay. Günlük kullanıma uygun bir renk. Her ne kadar kendime yakıştırsam da buğday tenlilere daha çok yakışacağını düşünüyorum. 

16 mart 15:21 16 mart 18:48