4.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (69)
  • oylar (17)
  • medya (5)

69. Bu sabah şunu fark ettim pek çok kimse artık kalıcı olmayan ruj kullanmıyor (zalim tembellik), bu ürün de benim ilk aldığım kalıcı rujdur, dudakları biraz kurutsa da seviyorum kalıcılığını ve kokusunu.

dün 14:59

68. Günlük kullanım için birebir olan ruj. Tazelemekle uğraşamayacağınız yoğun çalıştığınız zamanlara çok uygun. Bende kahve alt tonlu pembe nude rengi duruyor. Özellikle sonbahar ve kışa çok yakıştırıyorum. Dudaklarda biraz kurutma yapıyor ancak mat rujların genelinde olan bir sorun olduğu için önemsemiyorum.

22 mart 18:41

67. Sevgili (yazar: ecukstar ) ‘ın hibe ettiği sleek far paletine talip olduğumda, yanında hediye olarak göndermesi ile tanıştım bu rujla <3

Rujun rengi: Dudağımda tam bir gül kurusu renginde duruyor ve ben böyle tonların kulu köpeği olduğum için ruju her sürdüğümde hayran hayran dudaklarımı izliyorum aynada :d dudakları hem dolgun hem fresh hem de doğal gösterdiğini düşünüyorum ve kesinlikle her mevsime uyan bir rengi var. 

Rujun yapısı: sürümü oldukça yumuşak, kolay ve rengi koyu olmadığı için hata yapma lüksünüz var. Ufak taşırma hataları göze çarpmıyor hemen toparlayabiliyorsunuz. Tek katta örtücü ve likit mat rujlarda bu özellik çok önemli çünkü dudağa üst üste sürüldüğünde oluşan o katman hissini sevmiyorum. Dudak çizgilerine dolma, kuruluk gibi sorunlarla karşılaşmadım ama dudağımda uzun saatler kalınca dudağımın üzerinde bir tabaka varmış hissi oluşuyor. Ama bu durum beni rahatsız etmedi. 

Rujun kokusu ve tadı: müthiş bir menthol kokusu ve tadı var. Bir süre sonra uçup gidiyor koku ve sizi rahatsız edecek türde değil bu nedenle. 

Rujun kalıcılığı: bir şey yiyip içmezseniz ömür boyu dudakta kalır diye düşünüyorum :d bir şey içtiğinizde değil de yediğinizde dudakların orta kısmından bir miktar silindiğini görebilirsiniz. E o kadar kusur kadı kızında da var artık :d

Sonuç olarak, bu ruj serisini tanımama vesile olan ve ruju her sürdüğümde allah senden razı olsun ecukstar nidaları ile gözlerimi dolduran ecukstara sonsuz teşekkür ederim :) kesinlikle bitince bir daha alırım ve yeni renklerini de denemek isterim tabi ki. Ama indirim dönemlerindeyken elbette :d

19 mart 18:11


66. Çok güzel, dudak rengine yakın duran bir gül kurusu. Her ten renginde de mükemmel durur. Günlük bir renk arıyorsanız bakın. Bir likit mat ruja göre çok da fazla kurutmuyor dudakları bence. Ben biraz daha ıslak dudak görüntüsü sevsem de, bu ruju çoook seviyorum. 

18 mart 01:05

3

65. İnternette gördüğüm görsellerde, pembeye kaçan hayli koyu bir renk gibi görünmesine rağmen bende açık sütlü kahve gibi duran dudaklarımda olmasından mutlu olduğum, ruj gibi değil ‘dudaklarım ama daha iyisi’ rengi likit mat ruj. 

Rengi sevmeme rağmen formülasyonun beni çok mutlu ettiğini söyleyemeyeceğim.

16 mart 01:53

64. Bu ruju ne zaman sürsem yüzüm sanki kanım çekilmiş  gibi görünüyor. Kalıcılığı ve rengini her ne kadar beğensem de bana yakışmayan bir renk ve bu beni derinden yaralıyor.

26 şubat 23:29

63. bitirmek üzere olduğumu okul tuvaletinde unutup kaybedince, 5 ay sonrasında dayanamayıp yeniden aldım. Likit mat rujları çok sevmiyorum ama sincere tam bir “my lips but better” rengi benim için. her şeyle, her makyajla oluyor. en çok günlük hafif makyajlarla yakıştırıyorum kendime. gün sonuna doğru kurutuyor ama olsun be

24 şubat 17:40


62. Balm mat rujları yapısı ve dudaklardaki mentolden kaynaklı ferah etkisi bakımından seviyorum. Ama ne yazıkki her rujda karşılaştığım gibi renkler dudağımda çok koyu durduğu için benim için her gün tercih edilebilir bir ruj değil. 

24 şubat 15:09

61. Bir tane bitirdim, bir daha almam. Rengi mükemmeldi ama çok kurutuyordu, lipbalmla bile kurutmayı başarıyordu ama o mükemmel renk uğruna atmadan, birine vermeden bitirebildim.

24 şubat 12:10

4

60. fazlasıyla sevdiğim, zaman zaman yerini flormar silk matte fall rose'a bıraksa da çoğu zaman makyaj çantamdaki favori rujum. ikinci tüpteyim ve yaklaşık 8 ay arayla alınmış iki tüp arasında bir miktar renk farkı olduğundan şüpheleniyorum. yeni tüp, bitene göre daha kahverengi geldi, eskisini daha çok seviyordum galiba. yine de her gün her modda kullanışlıdır, candır, alınız aldırınız. 

19 şubat 21:29