4.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (87)
  • oylar ()
  • medya (4)

87. azıcık sürüp pıt pıt dağıtınca böyle kiraz yemişsin gibi güzel bir pembelik katıyor dudağa, diğer türlüsü çok ağır kalıp gibi oluyor ve dudağı kurutuyor bence.

9 ekim 22:27

86. bazı sabahlar dudaklarım beyaz uyanınca bunu lipbalmın üzerine hafifçe dokundurup parmaklarımla dağıtıyorum. hem gün boyu kalıyor, hem incecik oluyor hem de doğal.

2 ekim 08:30

85. Bildiğin dudağımın rengi, hani my lips but better da değil, bildiğin hiçbir şey sürmesem de olur. Üzdün sincere.

2 ekim 00:59


84. her makyaja her cilt tonuna ve rengine giden joker likit mat ruj

15 ağustos 13:46

83. rengine bayılıyorum, her türlü makyajımın baş tacı kendisi. hafif çikolatalı ve mentollü bir kokusu var. bence içeriğinde mentolümsü bir şey olduğundan dudakları çok hafif dolgun da gösteriyor, ama bana öyle gelmiş de olabilir. bende görsellerde olduğundan çok daha kahverengi duruyor, kahveye çalan sıcak bir gülkurusu tam olarak. mesela pastel'in daylong 20'si sanki benim dudağımda bu renge yakın ama çok daha soğuk ve gri alt tonlusuymuş gibi duruyor.

21 temmuz 20:31 21 temmuz 20:31

82. Yana yakıla şehrimdeki tüm gratislerde hem kendisini hem testerını aradığım likit mat ruj. Beşinci mağazada buldum, denedim ama birebir dudağımla aynı renk oldu. halbuki swatchlarda ne kadar güzel görünüyordu, bende hiç fark edilmedi bile. O yüzden bir miktar üzülüp ardından başka rengini aldım.

2 mayıs 09:34

81. Eski sincere yenisinden çok daha güzeldi. Mlbb'ye yakındı çok güzel bir pembe tonuydu. Her şeye kahve tonunu katmak zorunda mıyız cidden kahveliği çok baskın yenisinde zaten bir sürü kahve tonda rujum var. Üzdü.

1 mayıs 12:40


4

80. Pastelin likit rujlarından sonra gratis indiriminde görüp aldım.Beyaz tenliyim ve dudaklarım oldukça pigmentlidir bu yüzden her renk çok farklı durur,sincere rengi bende kadife bir gül kurusu durdu.Tek kötü yanı altını iyi nemlendirmezseniz oldukça kuruyup çatlama yapabiliyor.Ha bir de minnoş bir nane aroması var.

11 nisan 09:32

79. Bu sabah şunu fark ettim pek çok kimse artık kalıcı olmayan ruj kullanmıyor (zalim tembellik), bu ürün de benim ilk aldığım kalıcı rujdur, dudakları biraz kurutsa da seviyorum kalıcılığını ve kokusunu.

23 mart 14:59

78. Günlük kullanım için birebir olan ruj. Tazelemekle uğraşamayacağınız yoğun çalıştığınız zamanlara çok uygun. Bende kahve alt tonlu pembe nude rengi duruyor. Özellikle sonbahar ve kışa çok yakıştırıyorum. Dudaklarda biraz kurutma yapıyor ancak mat rujların genelinde olan bir sorun olduğu için önemsemiyorum.

22 mart 18:41