0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • oylar (0)
  • medya (2)

14. Eğer far paletleriniz varsa almayın, palette yeni bir şey yok. Mat renkler orta üstteki dışında her palette bulunan renkler. Parıltılı renklere en başta kanmıştım, özellikle üstten bir ve ikinci renkler beni etkilemişti ama sonra durup 2 renk için 12 li palet almamam gerektiğini düşünüp sakinleştim. İlk far paleti olarak alınabilir, sizin seçiminiz. Ama zaten farlarınız varsa GEREKSİZ, düşünüp de alın!

19 mart 22:38

13. Paleti indirimin ilk günü almıştım, tüm renkleri denedim yeşil dahil olmak üzere. Tek sıkıntısı ışıltılı renkler sıkıştırılmış pigment gibi, parmağınızla bastırarak uyguladığınızda bile dökülebiliyor o yüzden önce göz makyajını yapmakta fayda var. Bunun dışında oldukça yoğun renkler, ışıltıları, renkleri çok güzel. Hem alt-üst renkler  beraber güzel olmuş, ama aslında çok fazla kombinasyon yapılabilir. Paleti ve swatchlarını ekledim görsellere süslüler.

19 mart 21:16

12. Birkaç gün deneyip test ettikten sonra diyebilirim ki çok güzel bir palet yapmışlar. Son zamanlarda patrick starin iki paletini all that glitters ve antiqued farı aldım nitekim bunu aldım alalı elim diğerlerine gitmez oldu benim günlük makyajım (sade sevmiyorum) için biçilmiş kaftan oldu. Mat renklerin karıştırması çok kolay, parlaklar tam istediğim gibi foiled değil ama yine de gayet iyi dökülme yapmıyor. Fikrimce diğer nude paletlere benzemiyor. Nude beach de cok guzel ama orada ki renkler daha kızılımsı iken bunda sıcak tonlu kahverengiler var (üst sıradakiler) henüz mürdüm ve yeşil olanları kullanamadım eminim onlarla da şıkır şıkır makyajlar çıkar. 

Pat Lemos, Matt Shahvaran, Kate Shahvaran ve Matt Stupak için bu paleti tekrar tekrar alabilirim. 

13 mart 14:12 14 mart 01:55


11. ben şahsen paletin renklerini beğendim günlük kullanılabilecek farklılıkta renkler var (gizlinot: en azından rengarenk makyaja alışık olmayanlar için)

ama bu renklerin dizimi bana o kadar anlamsız geldi ki. normal nude dude serisindeki farların panlarını ikili ikili yapıştırmışlar ve bana asla estetik gelmedi. ayrıca aradaki anlamsız boşluk sadece paleti büyük göstermek için gibi

renkleri beğenmiş de olsam farların dizilimi beni almaktan alıkoyar 

umarım sadece ben rahatsız olmuşumdur ve insanlar gayet memnun kalırlar ama şuan olumlu bakamıyorum palete

2 ocak 20:31

10. renkleri balm jovi ile oldukça yakın. güzel de renkler. sürekli adamlara yeni bir şey yapmadıkları için kızıyoruz ama ne yapsınlar ki? kullanılabilir güzel renkler belli. değişiklik olsun diye abidik gubidik renkler koysalar daha mı iyi?

bir de, yeşili sevin, ayıyı öpün hanımlar. bence kahverengi gözlerimize ve kahverengi saçlarımıza çok yakışıyor. valla bak. ince bir eyeliner fırçasıyla üst kirpik diplerinizde bir deneyin derim...

2 ocak 20:25

9. bende the balm nude beach far paleti var, ondaki renklerle benziyor çoğu. nude dude far paleti de buna yakın tonlarda gibi. bilemiyorum, alınmaya değer mi?

the balm'ın far paletlerine bayılırdım ama bu sefer hiç ilgimi çekmedi süslüler.

2 ocak 14:45

8. ilk gördüğümden tüketmiyoruz kampanyasına ihanet edecek gibi hissettim kendimi ama oturup sakince düşününce (gizlinot: swh) elimde bu renkler ayrı ayrı bulunuyor neden illa bir palette olmalı diye düşünerek vazgeçtim. bu arada o yeşilimsi renk voyage 2de de bulunmuyor mu süslüler bana aynı gibi geldi. bende voyage 2 var ve en az kullandığım renk o yeşil olduğu için (gizlinot: mor da pek cazip değil bana) almamaya karar verdim.

2 ocak 12:41


7. Gerçekten var olan paletlerdeki renkleri tek bir palette toplamayı huy haline getirdim the balm. Mesela the balm of your hand de öyle evet elinde hiç the balm ürünü olmayanlar için güzel olabilir ama bir yaratıcılık bir yenilik yok. Tutan şeyin üstünden devam edelim mantığı. Son zamanlarda çıkan paletlerde beach paleti dışında hepsi vasat. O da çok harika değil ama en çok kullandığım renkler olduğu için gözüme güzel geliyor.(hala alamadım)

2 ocak 00:37

6. the balm aynı renklerin yerini değiştirip yeni paletler olarak piyasaya sürüyor gibi gelmiyor mu size de?

1 ocak 22:57

5. ülkemize geldi mi bilmiyorum ama hiç paletim olmasa koşarak alırdım. fakat elimde tam iki 4 tane far paleti varken, yo dostum yo ben almayayım

1 ocak 20:31