4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (250)
  • oylar (29)
  • medya (17)

250. ikinci far paletim olur kendisi. (gizlinot: ilki tabi ki comfort zone :D) . kahve tonlarda ışıltısız far paleti istiyordum ve bunu aldım. evet fiyatı biraz yüksekti ama renkler görüldüğü üzere mükemmel. farları kullnmadan önce altına yine the balmın time balm kapatıcısını sürüyorum. ve rengi tam gösteriyor hem de renklerin uçmasını engelliyor. kalıcılıkları güzel. farlar dökülme de vapmıyor. fiyat dışında hiçbir eksi tarafı yok.

31 mayıs 13:35

5

249. En sevdiğim far paleti,iyi zannettiğim pek çok ünlü far markası ile aramızı açan yakışıklı ürün.

pigmenti,kalıcılığı,renk sıkalası harika. İyi ki the balm seni üretmiş.Matt Lopez rengi de en sevdiğim tonu.

27 mayıs 16:31

248. O kadar güzel ki almak için annem ve kardeşimle ortak trimony palete girdik resmen swh

Bence herkesin makyaj malzemeri arasında olması gereken bir far paleti. Hepimiz sim delisi olsak da arada bir bıkmıyor muyuz yani? İşte tam o zaman bu palet giriyor devreye. Tozutuyor evet ama renkler harika pigmentasyonu orta ve farlar büyük. Tek kullanmadığım renk orta üstteki pembe renk. Onu da allık olarak deneyeceğim bakalım. Ben uzun yıllar bu paleti kullanacağımı düşünüyorum. Eğer bitiren varsa helal olsun diyorum

22 mayıs 14:25


247. Pigmentasyonu orta, koca panlı palet. Kalıcılığı 5/3. Çok tozutuyor. Renkler çok güzel. Tam günlük yaz renkleri. Ancak benim bu palette en sevmediğim şey istisnasız her renk karıştırdıkça Mora çalıyor. ne sürsem bildiğin mor göz kapakları. Bu nedenle artık elim pek gitmiyor.

21 mayıs 14:53

4

246. renklerini sevdiğim ama yapısını beğenmediğim far paleti. fazla tebeşir annecim. onun dışında gayet kullanışlı far paletlerinden biri. ayrıca kocaman bir aynası olması da benim için bir artıdır.

21 mayıs 10:56

245. renklerine bayılıyorum.

tek tek uygularken sıkıntı yok çok güzel oluyor ama gölgeli makyaj yapmaya başlayınca işler karışıyor. bir türlü bu paletteki renklerle istediğim geçişi sağlayamıyorum. hangi fırçayı kullanırsam kullanayım tam olarak karışmıyorlar. ya ben de sıkıntı var ya da palette bilemiyorum.

21 mayıs 03:58

244. Hemen her farında hunharca çukur oluşturduğum palet. kullanışsız rengi yok. Özellikle matt lopez ve matt evans'tan harika bronzer oluyor. matt rossi ile de kontür yapıyorum. çok iyi bir kontür/bronzer paletim olmasına rağmen elim bu üç renge sık sık gidiyor, yüzde duruşları o kadar hoş. 

20 mayıs 22:17


243. far paleti olarak beğenmiyorum pek ama ben bunu uzun süredir yüz paleti olarak kullanıyorum. ten rengini alttaki iki renkle karıştırıp bronzer veya karışıma göre kontür ürününe çeviriyorum.

açık pembeyi allık olarak kullanıyorum, kalanları da eyeliner fırçasıyla kirpik diplerinden geçiyorum çakma eyeliner olarak.

ve evet palyaçoya dönmemek için 'ciddili pofuduk fırça' ve hafif el şart.

20 mayıs 20:22

3

242. renklerini ve ambalajını çok beğendiğim ancak pigmentasyonunun düşük-orta arası olduğunu düşündüğüm far paleti, bu nedenle f/p oranı kurtarmıyor. üstelik yarın yokmuşçasına tozutuyor da.

20 mayıs 19:54

241. Doğal günlük makyaj ya da gece makyajı yapmak için uygun bunun yanında comfort zone paletim de var. Bu iki paletle ister doğal ister koyu göz makyajı yapaniliyorum.

Günlük de comfort zone sol üst ikinci ve yine trimony sol üst ikinciyi crease koyarak doğal ışıltılı bir makyaj

Ya da

Comfort zone sağ en alt koyu yeşil kahvesi ve trimony den koyu kahve farı crease sürüp derin bakışlar elde elebiliyorum.

Çok farklı renklerle zaten makyaj yapmıyoruz. Tek başına olsa bile yetecek bir palet

3 mayıs 17:39