yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (156)
  • oylar (46)
  • medya (6)

  156. birçok kişinin olduğu gibi benim de ilk far paletimdir kendisi. 2017 yılının şubat ayında almışım, yani bu yıl 2. senesini doldurmuş. bayılarak kullandım her seferinde. ilk aldığım zamanlar henüz amatör olduğum için elim için koyu renklere gitmedi. sonra da unuttum kullanmayı.

  en bayıldığım ve ilk biten renk faithful rengi oldu. flawless'ı katlanma bölgesine sürüp dağıtıp sonra geri kalan kısımlara faithful sürmek çok güzel oluyor. fearless rengini baz rengi olarak kullandım genellikle veya eyeliner süreceksem önce flawless ile katlanma bölgesini gölgelendirip sonra göz kapağıma fearless'ı sürdüm. bu aralar katlanma bölgeme felsty rengini, göz kapağıma da fabulous rengini sürüyorum.

  genel olarak sevdiğim bir palet oldu, verdiğim paraya kıyamadığım için 2 yıl dolmasına rağmen atasım gelmiyor. umarım gözümde irritasyona sebep olmaz, olursa da kullanmak yerine dolabımda saklarım.

  ilgili medya:
  1
  20 mart 16:34

  155. 2 Senedir kullanıyorum. Koyu renkleri pek kullanamadım.( Genellikle far bazı ile kullanıyorum.)

  İndirimde belki şans verilebilir diyeceğim ama aynı fiyata birçok far paleti var. Aynısını tekrar almayacağım.

  19 mart 22:45

  4

  154. ilk göz ağrım. her ne kadar tozutuyor diye sevilmese de ben parmaklarımla uyguladığım için beni rahatsız etmiyor. renkleri zaten vazgeçilmez. lakin şimdiki fiyatına alınacak daha güzel paletller var.

  19 mart 21:43

  153. İnanılmaz tozutmasına ve hemencecik bitmesine rağmen 2 yıldır içindeki renklerden ve kalıcılıklarından vazgeçemediğim palet. Yeni kurlarla alınır mı bilemeyeceğim.

  19 mart 20:34

  152. Pigmentasyonu ve kalıcılığı yağlı göz kapaklarımda gayet başarılı olan far paleti.İndirim dönemlerinde alınabilir şu günün kuruyla indirimsiz fiyatına çok benzer renklerde daha uygun fiyatlı birçok palet var 

  9 ocak 17:20

  151. Bu far paleti 2 senedir var bende; indirim döneminde almıştım.  İlk aldığım zamanlar elim çok gidiyordu indirimde olsa bile sonuçta drugstore markalarına göre iyi bir bedelle aldığım için kullandım biraz. Far bazı olmadan kullandığınız da gözünüzde İnan’ın fardan eser kalmıyor. Far bazı ile kullanınca da çok az farkedecek kadar kalıcılığı iyi oluyor. renkler palette göründüğü gibi göze transfer oluyor ama kalıcılığı olmadığı için verim alamıyorsunuz zaten.karıştırmak istediğinizde de farlar tek renk oluyor.  Marka ve ambalaj güzel ama bu paleti sevmiyorum. Atıl duruyor.

  19 eylül 2018 12:10

  150. Peşinde çok koştuğum, takasla elime geçen ama kullanınca o kadar da sevmediğim far paleti. Açıkçası balm farlarına bayılmıyorum, renkler benlik olduğu için bu kadar istemiştim ama pigmentasyon ve kalıcılık kötü bence. En beğendiğim renk fit oldu, yağlı göz kapaklarımda dayanmadı, wnw paletler o konuda çok daha iyi. Fiyat performans açısından yetersiz bi ürün. O fiyata çok daha iyi paletler alınabilir.

  18 eylül 2018 12:47

  4

  149. 12 renk seçeneği bulunan nude tude gibi açıktan koyuya doğru sıralanan, genelde sıcak toprak tonlarının olduğu, sonbahar makyajına yakıştırdığım palet. Aydınlatma için kullandığım ilk iki renk diğer balm paletlerindeki aynı işlevli farlardan yapı ve renk olarak daha güzel. En çok kullandığım/beğendiğim farlar faitfull,fearless ve fit. Hazır sonbahardayken yeni palet almayı düşünenler için iyi bir seçenek.

  18 eylül 2018 12:22 18 eylül 2018 13:44

  4

  148. Sahip olduğum ilk far paleti. Yaklaşık iki sene önce almıştım ve gerçekten çok severek kullandım renkler oldukça kullanışlı fakat artan fiyatlardan dolayı şuanki fiyatını hak ettiğini düşünmüyorum çünkü artık pek çok uygun fiyatlı markanın özellikle yeni çıkan far paletleri oldukça başarılı.

  7 eylül 2018 23:33

  1

  147. Ambalajının güzelliğine kanıp aldığım, pişman olduğum far paleti. Benim ilk far paletim, o yüzden ben beceriksizim anlamıyorum herhalde o yüzden diye diye birkaç ay bu far paletini akladım. Ama sorun ben de değil ondaymış. Arkadaşlar çok tozutuyor. Bu yüzden gözde de kalıcı olmuyor uçuveriyor. Renklerinin pigmentleri de yeterli değil. Çok şeker renkleri var tam istediğim gibi ama maalesef renklerinin gücü hiç istediğim gibi değil :( Bir de ebatı çok büyük, gün içinde tazelemek istesem çok yer kaplıyor çantada, gezdiremiyorum yanımda. Ben aldığım için pişmanım ve memnun değilim, indirimdeydi ben aldığımda ama yine de parasına değmez. 

  30 ağustos 2018 20:37