3.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (128)
  • oylar (12)
  • medya (6)

128. keşke nude dude olanını alsaydım çünkü üç renk dışında kullanmıyorum, tester görmeden almıştım arkasına bakarak ama paletin içindeki renklerle alakası yok arkasındakilerin. sultry, sleek ve sexy rengi güzel ama diğerlerini çok parıltılı buluyorum hatta silly rengini sürdüğümde göz kapağıma kahve renkten çok simler geliyor kısacası sevmediğim palet

18 şubat 02:49

127. the balm'ın çoğu ürününü çok başarılı bulduğum gibi, fiyat-performans olarak da hak ettiğini düşünüyorum. bu markadan aldığım ilk far paletidir kendisi. pigmentasyonu, yapısı ve dokusu gerçekten iyi.

tozutma durumuna gelirsek henüz tozutma yapmayan bir far keşfedemedim. bu da yapıyor haliyle.

onun dışında renk skalası da gayet geçerli. günlük makyajımda çok rahat kullanabiliyorum. gece makyajı için de koyu renkleri barındırıyor.

bir far paleti alayım, hem gece, hem gündüz kullanabileyim. her kıyafetime, kombinime de uygun olsun. fiyatı da çok şişirilmiş olmasın diyenlere gözüm kapalı tavsiye ederim.

17 şubat 16:22

126. Renkleri günlük kullanıma aşırı uygun; simli olması çok korkutucu ama günlük de gayet hoş duruyor özellikle pembesinin hastasıyım

3 şubat 22:42


125. Bu markadan ilk urunum, oldukca memnunum far fircalarini genelde begenmem urunlerin icerisine hep performansi kotu fircalar koyarlar bunu. Fircasida guzel. Goz pinari aydinlatmak hatta siyahi kirpik dipine surmek icin tercihlerim, altina urban decay baz sart ama

16 ocak 06:24

124. Üniversite 1.sınıfın yazında makyaj günlüğü Hacer in makyaja yeni başlayanlar için ürünleri anlatan bir videosunda görüp ayılıp bayılıp koşa koşa almaya gitmiştim. indirimsiz fiyatı 45 TL idi. Yani o dönem gerçekten de alınabilir fiyatları vardı the balm ın :D nasıl severdim kendisi ilk far paletim direk büyükten giriş yapmışım. İlk 6 rengi ve acı kahvesi ve de siyahı çok severek kullandım. sevgilimle ilk buluşma makyajımı bu paletle yapmıştım. sonradan gelen itiraf "o gün gözlerin bi ayrı güzeldi" :D

13 ocak 17:22 13 şubat 09:03

123. Güncel fiyatı hakkında bilgim yok ama ben bu paleti o kadar çok seviyorum ki... sadece ve sadece 1 geçiş rengi olsa sanırım asla vazgeçemezdim. Gerçekten aşırı çok seviyorum ya. Pigmentleri farların renkleri. Ben zaten koyu far sürmeyi seven biriyim. Bu palet onun için harika bir seçim. Işıltılı koyu renkleri sevenler indirimde alsın.  

7 aralık 2017 03:44

122. yaklaşık 1 yıldır severek kullanıyorum ona rağmen farların hiçbirinin panı görünmüyor hala. gerçekten bereketli bir ürün. içerdiği renklerin bir tanesi bile kullanışsız değil. paleti kullanarak çok çeşitli göz makyajları çıkarmak mümkün, ikinci bir palet alma ihtiyacı da oluşmuyor bu sayede. dağıtması kolay, rengini de veriyor. indirimde bulunduğunda kaçırılmaması gereken bir palet bence.

28 eylül 2017 19:04


121. performansı indirimli fiyatına göre fena olmayan genelde sedefli renkler içeren far paleti. çok tozutuyor ve o simleri bir süre sonra göz altlarınızda-yanaklarınızda buluyorsunuz. daha bilinçli bir zamanda alsaydım nude palet olarak bu kadar ışıltılı bir palet yerine mat bir palet tercih ederdim.

5 ağustos 2017 21:32

120. Eğer benim gibi soft renkler seviyor ve hafif bir göz makyajı yapıyorsanız bu farların renkleri kesinlikle favoriniz olacak.

12 haziran 2017 23:19

119. Defalarca gidip gelip baktığım ama pahalı bulup almadığım en sonunda bi indirime denk gelip sonuncusunu kaptığım palet. Sol taraftaki açık renklerini pek sevemedim ben. Palette durduğu gibi değil bence. Doğru düzgün renk vermiyor ki ben farı bazla birlikte kullanırım. Her yerde olumlu yorumları okuyup/izleyip almıştım ama umduğumu bulamadım. Balmsai paletini daha çok kullanıyorum hatta bazı farları bitmek üzere. Ben mi beceremedim kullanmayı bilmiyorum ama nadiren gidiyor elim.

Edit: Bu girdiden sonra bende bi nude tude hastalığı başladı. Başka far kullanmadım o gün bu gündür. Haksızlık etmişim. Yapısı çok güzel yumuşacık. Çok da güzel dağılıyor. Renkleri de benlikmiş. Zaten neyi beğenmediysem neyi kınadıysam hep yaşadım. Bundan sonra büyük konuşmak yok:D

11 mart 2017 19:13 8 ağustos 2017 10:54