4.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (139)
  • oylar (20)
  • medya (6)

139. uzunca bir süre almak istemiş, gratis'e her girdiğimde standının önünde tester ürünü ile dakikalarca bakışmıştım. geçen yıl bayram indirimde aldım ancak toplasam on kere kullanmadım. ilk ve tek bu kadar kapsamlı fark paletim olmasına rağmen taşıma rahatlığından dolayı tekli farları daha çok seviyorum.

görselleri incelerken fark paletine yeniden aşık oldum. renkleri çok kullanışlı ve herkes gibi ben de paketine aşığım.

15 ağustos 15:29

138. The balmdan edindiğim ilk far paleti. 12 rengin 12 sinide kullanabiliyorsunuz ama biraz tozutma problemi var.Kokusuda bence ağır ben yapayım diye bağırıyor. İçinde talk ,mica vs var. Ben aldığımda 45 tl filandı o zamana göre iyi bir paletti. Şimdi artmış fiyatıyla almam.

Kabine giden gönderim bence yeterince bilgi içeriyor.

28 temmuz 02:45 5 ağustos 23:30

5

137. Hem gece hem gündüz makyajında kullanılabilen bordo rengi ve simli kahverengi dışında tozutma yapmayan fiyat performans açısından iyi olan yıllarca kullanılabilecek far paleti 😍🌹

5 temmuz 15:26


136. günlük makyaj ve gece makyajı için uygun bir ürün. içinde açıktan koyuya her ihtiyaca uygun renkler var. renklerin büyük bir çoğunluğu sedefli ama günlük makyajda açık renkler kullanıldığında o kadar da göze batmıyor. farların yapısı yumuşak ve pigmentasyon olarak da güzel, iyi renk veriyor. çoğu far paletinin aksine fırçası da hiç fena değil. tek problem tozutması sanırım ama çok büyük bir sıkıntı yaratmıyor. kullandığım tek far paleti ve beni uzun süre idare edeceğe benziyor.

15 haziran 13:52

135. Günlük makyaja uygun icerisinde hem mat hem isiltili farlar iceren bir palet.tozutmasi az,renklendirmesi basarili bir palet ancak kullanisli renk sayisi benim icin cok fazla degil.ben genellikle stand-offish,seductive ve sexy renklerini kullaniyorum.silly sadece sim gibi duran,serious ve sleek de dagitmasi zor cok koyu renkler.indirimdeyse sans verilebilir ancak olmazsa olmaz degildir.

11 haziran 20:26

134. günlük makyajımı yaparken kullandığım palet. ama hangi akılla aldım bilmiyorum. ilk iki rengi zaten kullanmıyorum. kahveleri kullanıyorum çoğunlukla. hele şu an fiyatlar bu kadar yükselmişken o fiyata çok çok daha iyisini bulabileceğimi düşünüyorum.

30 mayıs 13:18

133. keşke nude dude olanını alsaydım çünkü üç renk dışında kullanmıyorum, tester görmeden almıştım arkasına bakarak ama paletin içindeki renklerle alakası yok arkasındakilerin. sultry, sleek ve sexy rengi güzel ama diğerlerini çok parıltılı buluyorum hatta silly rengini sürdüğümde göz kapağıma kahve renkten çok simler geliyor kısacası sevmediğim palet

18 şubat 02:49


132. the balm'ın çoğu ürününü çok başarılı bulduğum gibi, fiyat-performans olarak da hak ettiğini düşünüyorum. bu markadan aldığım ilk far paletidir kendisi. pigmentasyonu, yapısı ve dokusu gerçekten iyi.

tozutma durumuna gelirsek henüz tozutma yapmayan bir far keşfedemedim. bu da yapıyor haliyle.

onun dışında renk skalası da gayet geçerli. günlük makyajımda çok rahat kullanabiliyorum. gece makyajı için de koyu renkleri barındırıyor.

bir far paleti alayım, hem gece, hem gündüz kullanabileyim. her kıyafetime, kombinime de uygun olsun. fiyatı da çok şişirilmiş olmasın diyenlere gözüm kapalı tavsiye ederim.

17 şubat 16:22

131. Cok kullanışlı bir palet. İçinde mat ve simli farlar var. Gündüz ve gece makyajları için gayet uygun.

17 şubat 05:46

130. Renkleri günlük kullanıma aşırı uygun; simli olması çok korkutucu ama günlük de gayet hoş duruyor özellikle pembesinin hastasıyım

3 şubat 22:42