the balm nude tude makyaj paleti

3.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (122)
  • oylar (9)
  • medya (6)

122. Hem baz kullanmayım hem de kalıcı far paletim olsun diyorsunuz birebir ürün. Güncel fiyatımdan haberim yok. Fakat, gerek farların kalıcılığı gerekse geçiş renkleri olsun mükemmel bir palet. Bazsız simli farları sürdüğümde biraz simlerin dökülmesi ile karşılaşıyorum ama baz sürdüğümde asla sıkıntı olmuyor.

7 aralık 2017 14:04

121. Güncel fiyatı hakkında bilgim yok ama ben bu paleti o kadar çok seviyorum ki... sadece ve sadece 1 geçiş rengi olsa sanırım asla vazgeçemezdim. Gerçekten aşırı çok seviyorum ya. Pigmentleri farların renkleri. Ben zaten koyu far sürmeyi seven biriyim. Bu palet onun için harika bir seçim. Işıltılı koyu renkleri sevenler indirimde alsın.  

7 aralık 2017 03:44

120. yaklaşık 1 yıldır severek kullanıyorum ona rağmen farların hiçbirinin panı görünmüyor hala. gerçekten bereketli bir ürün. içerdiği renklerin bir tanesi bile kullanışsız değil. paleti kullanarak çok çeşitli göz makyajları çıkarmak mümkün, ikinci bir palet alma ihtiyacı da oluşmuyor bu sayede. dağıtması kolay, rengini de veriyor. indirimde bulunduğunda kaçırılmaması gereken bir palet bence.

28 eylül 2017 19:04


119. performansı indirimli fiyatına göre fena olmayan genelde sedefli renkler içeren far paleti. çok tozutuyor ve o simleri bir süre sonra göz altlarınızda-yanaklarınızda buluyorsunuz. daha bilinçli bir zamanda alsaydım nude palet olarak bu kadar ışıltılı bir palet yerine mat bir palet tercih ederdim.

5 ağustos 2017 21:32

118. Kadınlar günü indirimi münasebeti ile edindiğim far paleti. %40 + %10 indirim ile 56,70 TL ' ye satın aldım. Gözlerim bal rengi olduğu için toprak tonları , nude renkler makyaj yapmayı seviyorum. Elimde drugstore bir kaç palet vardı. İçlerinde note marka olanı baya bir kullandım. Ancak artık yapabileceğim makyajlar sınırlı kaldı. Highend bir palet alayım az,öz tek palette işi bitireyim istedim. The balm highend sayılır mı bilemem. Naked paleti almak istedim o da bütçemi fazlası ile aştı. İçinde ki renklere gelirsek bence hem gece hem gündüze uyarlanabilecek çok güzel tonlar var. Dude ile Tude arasında kalmıştım. Biraz araştırma ile Tude ' da karar kıldım. Becerebilene çok yönlü kullanabileceği bir far. Kesinlikle tavsiye ederim. İndirim döneminde edinilmesi gereken bir palet.(gizlinot: The Balm ' ın paletleri , dış görünşleri beni ayrıca bir çekiyor kendine )

7 mart 2017 13:53

117. tek büyük far paletim. çok tozutuyor ama ilk bunla göz makyajına alışınca sorun olmuyor o kadar. çok joker renkleri var altın sarısı dışında her rengini kullanıyorum keşke daha çok mat renk koysalarmış. meet matt(e) lere para vermeye kıyamıyorum ama kıyıcam galiba.

son olarak nude dude vs nude tude yaparsak tabiki renkleri yüzünden tude.

26 şubat 2017 18:55

5

116. oldukça kullanışlı, pigmentasyonu harika olan the balm paleti. içinde hem mat hem ışıltılı farlar olan bu palette eyeliner olarak kullanabileceğiniz mat ve tam rengini veren siyah renk de mevcut. ayrıca sexy rengi tam bir bordo. crease bölgesi için de sultry var, diğer ışıltılı farlarının hepsini çok seviyorum zaten hepsi birbirinden kullanışlı. ayrıca her tene de gidecek ve gece gündüz makyajınızı tamamlayabileceğiniz farlar var. eleştirebileceğim tek yanı, ten rengi bir farının olmaması. ama bu, meziyetlerinin yanında rahatlıkla görmezden gelinebilecek bir şey. e daha nolsun fıstık gibi palet işte çokça tavsiye ettiklerimden.

7 ocak 2017 16:49


115. Başıma bir iş gelmeyecekse neden bu kadar sevildiğini anlayamadığım palettir. Çok tozutuyor, dağılıyor. Dağılmasının kolay olması kimilerinin işine gelebilir ama ben çoğu renk için kullanışlı bulmuyorum. Ayrıca bazı renkleri çok ışıltılı ve günlük kullanımda bu durumdan hoşlanmıyorum.

7 ocak 2017 16:40

114. Cok nadiren far kullaniyorum, kullansam da hep baz renk,hafif crease rengi, kirpik dibi ve üçgene daha koyu bir renk olmak uzere hep 3 renk far kullaniyorum.

Bu sebeplerle kardeşime verdim.deliler gibi özlüyorum şuan :( elimde 3 tane far paleti var,2si flormar 1i pastel.bu nedenle tekrar almiyorum. Ama simdilik nute tude, bekle beni :))))

2 ocak 2017 07:57

113. Yazın almıştım ve birçok renk dokunulmamış halde duruyor halen. Meet matte trimony ile ikisi arasında kararsız kalmıştım alacağım zamanlar, ama şimdi keşke meet matte trimony alsaymışım diyorum. Çünkü hem renkleri bana daha çok hitap ediyor, hem de gramajları nude tude'a göre bayağı büyük. Yaptığım makyajlar da klasik ve genelde tekli far meraklısı bir insan olduğum için palet kenarda kaldı resmen.

2 ocak 2017 01:33