3.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • oylar ()
  • medya (6)

14. Çöpe gitmeyen ilk gloss rujum bu oldu. Normalde lip glossların dudağımda bıraktığı o ağırlıktan, yapış yapış histen nefret ederim ama bu sahiden hiç öyle değilmiş. Yapışkan bir his yok, ağırlık hiç yok. Blistex gibi bir lip balmdan bile daha hafif bir his bırakıyor dudakta. Nasıl anlatsam, klasik nivea lip balmlar ya da parlak bitişli rujlar gibi. Sürümü çok kolay, fırçaya fazla da ürün gelmiyor. Opaklığını da çok beğendim. Klasik balm rujlar gibi hafif mentollü. Bendeki exaggerate rengi. Tek sorunu kendime göre yanlış renk seçimi yapmışım, kahverengi/turucu makyajlarla hiç uyum sağlamıyor. Ben duruşunu beğenmedim. Dramatize rengi daha hoş geldi gözüme. Yakın zamanda onu da alacağım.

17 ekim 16:59

13. 2 seneyi geçen ruj almama diyetimi haftasonu exaggerate rengini alarak bozdum. almak niyetiyle gitmedim, indirimlere bakıyordum, balm'ın bölümüne de hep uğrarırım, bu ürünlerin testerlarını gördüm. dramatize rengini denedim benim için çok açık, sevmedim ama yapısı, duruşu, yapış yapış olmayışı çok hoşuma gitti. sonra exaggerate rengini gördüm, sürdüm ve direkt kutusunu alıp kasaya gittim.

bayıldım ben buna ya, hiç yapışık değil, rahatsızlık vermiyor, sanki dudak yağı/balmı gibi, renk inanılmaz güzel, balm'ın paketlemesi zaten hoş, kısacası bayılarak aldım bayılarak kullanıyorum. insan kozmetik alışverişini bu kadar az yapınca aldığı ürün pek kıymetli, pek güzel geliyor :)

1 ekim 10:25

12. exaggerate Rengine sahip olduğum ruj. Bayılarak kullanıyorum çünkü hem rengi çok güzel hem parlak hem de asla yapış yapış değil. Rüzgarda bile saçlarıma yapışmadı. Kalıcılığı iyi değil ama aynasız bile sürüldüğü için sorun etmiyorum. The balm rujlardaki klasik mentol hissi ve kokusu da yok.

ilgili medya:
1
24 ağustos 23:06


11. Ben dramatize rengini çok severek kullanıyorum, harika bir nude. İlk sürüldüğünde naneli olduğu için hafif ferah bir his veriyor, adındaki gibi plumping etkisi yok ama. Yapışkan değil ve nude rujların üstünde çok güzel oturuyor.

Ayrıca (link: https://www.suslusozluk.com/takas?i=861784 amplify) rengine sahibim ve takas etmek istiyorum.

21 ağustos 22:50

10. Çok sıkıntılı biri olduğumdan lip glossa karşı bir set oluşturmuştum kendime fakat bu lip gloss ile ön yargımdan kurtuldum diyebilirim. Hiç yapış yapış hissi yok duruşu da oldukça güzel. Annemin başımda durup hadi gidelim hadi gidelim demesinden dolayı exaggerated rengini almak isterken extravagant rengini almışım yanlışlıkla ama bunu da sevdim hafif morumsu bir renk içinde minik altın rengi simler var ama beni rahatsız etmedi... becerebilirsem duruşunu ekleyeceğim.

ilgili medya:
1
21 ağustos 14:11

9. Gratis indiriminden aldığım ve çok beğendiğim bir lip gloss oldu. Aslında lip gloss hiç kullanmıyordum yıllardır o yapış yapış hissinden nefret ettiğim ve mat rujları daha çok sevdiğim için. Ama bu seriyi görünce bir şans vermek istedim ve değişiklik olsun istedim açıkçası çünkü hep mat ruj kullanıyorum normalde. Hiç yapış yapış değil en çok bu özelliğini sevdim. Ben exaggerate rengini aldım ve gayet memnun kaldım. Dudağımdaki duruşunu medyaya ekliyorum.

ilgili medya:
2
21 ağustos 12:44

8. Öncelikle aramaya inanıp benzer bir başlığın lip gloss yazmayan halini bulduğumu belirteyim. Orada yazan girdilerde belirtilen seri bu seri mi tam olarak anlayamadım zira ambalaj ve renk isimleri farklı. Bunu açıklamış olup ürüne geçeyim. 

Ben bu dudak parlatıcıyı bugün girdiğim gratis mağazasında bakınırken fark ettim. Tester ürün olmadığı için internetten renklerine baktım. Dramatize isimli tatlı açık pembe rengini aldım merakıma yenik düşüp.

Eve gelip denedim. ilk gözlemime göre en sevdiğim yanı, yapış yapış olmaması. Dudaklarımı birbirine bastırdığımda o kötü his yok, renk çok çok güzel. Koku olarak balmın o likit rujlarının genelinde olan nane kokusu da yok. Büyütme etkisi gibi bir şey de yok. Ben çok sevdim yapış yapış olmadığı için. 2 rengini daha alacağım göz koydum. Fiyatı %40 indirimle 28 liraydı bu arada. 

ilgili medya:
1
20 temmuz 00:15


7. Sanırım kaldırıldı bu ürün, zira göremiyorum hiçbir gratiste. Dudak büyütmüypr bir kere, onu eleyelim. Pigment, en azından benimki için konuşayım bendeki rengi pink my lemonade, clear lip gloss gibi duruyor. Yapış yapış değil, tek artısı bu galiba. Ben gloss sevmiyorum gerçi kullanamıyorum o yüzden.

8 ağustos 2017 13:45

6. pink my lemonade rengi çok canlı ve genç bir görünüm veriyor. anında beş yaş gençleştiriyor desem abartı olmaz (gizlinot: swh)

11 mart 2017 14:24

5. Merak ettiğim bu ürünü indirimde görünce iki tane birden aldım. Dolgunlaştırıcı etkisini ben de göremedim ama zaten öyle bir beklentim yoktu. Ancak mentollü etkisini ben sevdim. Yapıları oldukça yapışkan, sırf bu özelliklerinden dolayı saçlarım uzunken gloss kullanmayı sevmezdim fakat şu an saçlarım epey kısa bu yüzden böyle bir sorunum da yok.

Aldığım renklerden ilki pink my lemonade. Tatlı bir pembe, içinde çok hafif simler var. Kullandıktan sonra burnuma limonatamsı bir koku geliyor. Diğeri ise razz my berry. Daha koyu renkli, daha iri sarı simleri olan bir gloss. Daha sürmeden sentetik ahududu kokusu alınıyor. Zannedersem her rengin adına göre kokusu var ve sırf bu yüzden seriyi tamamlamak istiyorum.

İkisinin de renklerini ben çok beğendim, gerçi razz my berryi gündüz daha kullanamadım. Ben genel olarak beğendim.

Not: ürünün adı plump your pucker olacak.

14 mart 2016 19:56