4.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (346)
  • oylar (56)
  • medya (2)
3

346. burada görüp çok büyük beklentilerle aldığım, ama maalesef kuru göz kapaklarımı aşırı derecede yağlandıran ve bütün çizgileri ortaya çıkaran bir far bazı oldu.

açıkçası bazsız makyaj daha hafif durduğu için baz kullanmayayım daha iyi diye düşündüm. ilk kullandığım far bazı olduğu için kullanmayı bilememiş ya da etkisini anlayamamış olabilirim.

7 kasım 13:08

345. Başlarda fazla fazla aldığım 3-5 tane stok yaptığım bir üründü. Normal diye nitelendirdiğim, fazla bir etkisini göremediğim bir ürün. Durdukça yapısı bozulduğu için sevemedim sanırım. Son ürünleri arkadaşlarıma verdim. 

17 eylül 17:19

344. diyebileceğim tek şey: çok kalın.

13 eylül 21:13


343. Kullandığım uygun fiyatlı far bazları arasında (gizlinot: Avon, rdl, wnw, maybelline color tattoo creme de nude ve catrice'in far bazlarını kullandım.) açık ara en iyi kalıcılık ve renk artırma performansı gösteren far bazıdır. Wnw creme brulee ya da benzeri renkteki ten rengi bir far ile göz kapağına farı zamk gibi yapıştırır ve özellikle metalik yapıdaki farların yansımalarını, pigmentasyonlarını baya artırır. Fiyat olarak pahalı olsa da her gün kullanımla bile 1 seneden uzun gittiği için ve en yağlı göz kapaklarında dahi işlevini yerine getirdiği için fiyatını hak ettiğini düşünüyorum. Uygun fiyatlı en iyi far bazı oscarına şahsımca layık görüşmüş bu ürünü gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum. (gizlinot: swh)

13 eylül 19:53

342. Sonunda bayram indiriminden aldım bir tane... Valla aşşşıırıı yağlı olan göz kapaklarım sonunda gün yüzü gördü :) Hele en son essence hayal kırıklığından sonra ilaç gibi geldi. Kesinlikle çok az ürün yeterli geliyor ve siz temizleyene kadar makyajınız sizde kalıyor. Kullandığınız farın rengi de acaip iyi çıkıyor. Geçende bi düğüne giderken kullandım; o halay başı hallerimde bile beni utandırmadı :) Dur bi daha ki indirimden bi tane daha alıp atıyım kenara!

11 eylül 21:02

5

341. Bir gün far bazı da neymiş yaa ne ise yararmis deyip aldığım bir daha da vazgeçemediğim bir ürün oldu.iyiki önce bu ürünü bulmuşum da arayışa gecmemisim.sabah sür akşam halen o far mıh gibi gözünde.minicik bir damla iki gözüme de yetiyor bu yüzden çok da bereketli.sürünce kadife gibi.valla başka markaların fiyatları ne kadar bilmiyorum ama parasını kesinlikle hakediyor.her bittiğinde alırım.ben bazen dudaklarıma da sürüyorum orada bile ruju tutmada randımanı gayet başarılı.

3 eylül 13:39

340. göz kapaklarım yağlıdır bu nedenle far bazı günlük makyajımın olmazsa olmazıdır. daha önce beyu markasının far bazını kullanmıştım o bitince the balmı denemek istedim ve ikinci tüpümü kullamıyorum. karşılaştırma yapabilecek kadar çok ürün denemedim.amabaşka bir arayışa sokmadı beni.öncelikle bereketli bir ürün. makyaja başladığımda ilk olarak bazı uyguluyorum çok küçük miktarda.evet başta bir ıslaklık var ama ben kaşlarımı doldurup maskarasını sürerken kuruyor.farın rengini çok güzel belirginleştiriyor özellikle sedefli olanlarda fark net bir şekilde görülüyor.

28 ağustos 13:37


5

339. fiyatı diğer pahalı ürünlere göre daha ucuz olup, kalitesi aynı olan far bazı. ağır bir göz makyajı yapacaksanız örneğin; bazı göz kapağınıza ve kenara doğru hafif sürün kurusun ve ardından bir kat daha sürüp makyajınızı uygulayın.

28 ağustos 09:29

4

338. Kullandığım ilk far bazı. Yanında UD'nin primer potion ürününü de edinmiştim. Ona elim uzanmıyor the Balm'ın primer'ına uzanıyor. Gerçekten görülür bir etki yaratıyor. Daha pürüzsüz ve üzerinde kolay çalışılabilen bir yüzey oluşmasını sağlıyor. Saydam ve renksiz olması da sevdiğim bir diğer özelliği. 

27 ağustos 19:42

337. 2 yildir cok severek kullaniyorum fakat, 2 yildir kullandigim icin bazin yagi kusmaya basladi. Farlarimi asla yerinden oynatmiyor goz kapaklarimda da alerjiye falan sebebiyet vermedi. Bayram indirimlerini kacirsim sanirim ama bir sonraki gratis indiriminden muhakkak yeniden satin alacagim.

22 ağustos 10:04