3.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (293)
  • oylar (32)
  • medya (5)

293. Siyahlığı ve matlığına hiçbir sözüm olmayan fakat kapatıcı olsun ya da olmasın deli gibi akan eyelinerdan hoşlanmıyorsanız uzak durun diyeceğim eyeliner.Hem göz kapağına hem göz altına akıyor ki benim göz kapaklarım yağlı sayılmaz.Keşke kalıcı olmanın yanından geçseydi be.

bugün 01:15

292. ya bunun fırçası iyi hoş da, sürekli akıyor bende. günün sonunda gözümde neredeyse kalmamış oluyor.

dün 20:47

291. Ben de siyahlığını, incecik ve kolay sürülmesini, net duruşunu, sürerken dağılmamasını falan çook sevdim. Ama o kalıcılık fi-yas-ko. Az sıcak gördü mü, minicik göz yaşarması gördü mü ne var ne yoksa akıyor. geriye kalan her şey mükemmel aslında. Şu kalıcılık olayını düzeltebilseler dünyanın en iyi eyelinerı olabilir benim için.

dün 15:00


290. O gün gözaltıma kapatıcı sürmüşsem deli gibi akan, sürmemişsem zamk gibi yapışıp oynamayan matlık ve siyahlık konusunda henüz muadilini bulamadığım eyeliner. Golden rose'un mat bir likit eyeliner i var bir ara onu muadil sanıp kullandım ama sonra farkettim o da gün içinde laciverte dönüyor. Dolayısıyla kapatıcı kullanmayanlara şiddetle öneririm.

dün 07:55

289. İndirimde almıştım ve aşık olmuştum resmen , mm hala da aşığımm. Simsiyah ve incecik ucuyla çok kolay sürülüyor. Bidaha indirimde denk gelemedim ve şuan ayrıyız :D 

Dipnot: bitti ama atamadım fırçasını hala kullanıyorum. 

dün 00:48

288. yapısı, siyahının yoğunluğu, matlığı harika ama deli gibi akıyor. günün sonunda siyah çapaklarınız oluyor, göz kenarlarınızdan silinmiş ve aşağı geçmiş halde buluyorsunuz. hele ağlarsanız korku filminden çıkmışa dönüyorsunuz.

dün 00:42

287. Düzgün eyeliner çekebilenler için siyahlığı ve matlığı harika olan, benim gibi eyelinerin kuyruğu serbest düşüşe geçenler için pek de uygun olmayan eyeliner. 

20 mayıs 17:52


286. siyahlığı gerçekten güzel olan ama bende kalıcı olmayan, sürümünü de kolay bulmadığım eyeliner. ancak bende kalıcı olmaması göz kapaklarımın yapısından, sürümünü zor bulmam da beceriksizliğimden kaynaklanıyor olabilir. (gizlinot: swh)

dipliner çekmekte zorlanan birinin bu eyelinerı çekmekte de zorlanacağı kanaatindeyim. daha kolay sürüm için yakın fiyat aralığında (bkz: l'oreal super liner superstar eyeliner)

20 mayıs 14:38

285. Gözlerim çok sık sulandığı için göz makyajım çok dayanıklı olmuyor; ancak bu eyeliner kesinlikle kalıcılık ve matlık açısından kullandığım en iyi eyeliner. Bende asla akma yapmadı, yalnızca gün sonunda çok hafif göz kapağıma bulaştığı oluyor. Sürdüğümde herkesin markasını sorduğu bir ürün. Mutlaka şans verilmeli.

15 mayıs 18:59

284. The Balm'ı zaten ilk geldiği günden beri çok seviyorum ama eyeliner'ı belki de en harika ürünü olabilir. Mat, hızlı kuruyor ve çok düzgün sürülebiliyor. Elimdeki bitince başka marka almıştım ve Schwing'in ne kadar mükemmel olduğunu bir kez daha anlayıp tekrar The Balm'a koştum. Bir daha da başka marka deneyeceğimi sanmıyorum.

11 mayıs 11:52