the balm schwing eyeliner

4.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (246)
  • oylar (11)
  • medya (5)

246. İnce uçlu eyeliner olduğu için bana zahmet vermekle birlikte, iyi bir eyeliner çekicisi değilseniz bence uzak durmanız gereken bir ürün. Çünkü en ufacık hatada heryere bulaşan,akan bir yapısı var. Ben daha çok kalın uçlu eyeliner kullanmayı sevdiğimden pek elim gitmiyor buna fakat eyeliner çekmeyi bilmeyen arkadaşımda bu ürünle baya baya ilerletti çekmeyi ve oldukça memnun. Sevip sevmediğim konusunda tam emin olmamamla beraber seveni çok onu biliyorum.

13 şubat 02:04

245. 2 kere bitirdim. matlığını, siyahlığını seviyordum fakat benim gözlerim çok sulandığı için, hele rüzgarda :(( hep kuyruk kısımları bozuluyordu. bir de son aldığımda keçesi bi hoş oldu. hevesim kaçtığı için bi daha almam heralde. 

12 şubat 23:53

244. çok uzun zaman keçe eyeliner kullandığım için likit olan bu eyeliner'ı aldığımda kendisini bir türlü sürmeyi beceremedim ancak alıştıktan sonra oldukça siyah ve güzel görünen bir eyeliner olduğunu fark ettim. göz kapaklarım düşük o yüzden bana normalde zor dayanır bu hiç akmadı dağılmadı.

12 şubat 22:51


3

243. Çok güzelsin gerçekten simsiyahsın, uygun fiyatlısın, benim gibi eyelinersız dışarı çıkmayan insanı inanılmaz tatmin ediyorsun ama neden hemen keçeleniyorsun ya :( 10 kullanımdan sonra keçeleniyor ucu, keçelenince de berbattt bir eyeliner ortaya çıkıyor ordan burdan bulaşmış bir eyeliner.benim gibi eyeliner hayatının merkezi olanlar için sevgiyle nefret arasındaki o ince çizgidir schwing eyeliner.

11 şubat 21:56

242. Fırçasına bayıldığım eyeliner.ince ve kuyruklu eyeliner için çok uygun bir fırçası var,benim en sevdiğim fırça şekli.siyahlığı çok fazla gelmedi bana açıkçası kömür gibi diyemem,ama yeterli diyebilirim.

Temizlerken çok uğraştırmadan çıkması ve kolay sürülmesinden dolayı tekrar alabilirim ancak bu bulaşma sorunu kesinlikle çok doğru.akıp kuyruğun çıkması vb şeklinde değil de göz kapağına gölge gibi bulaşma şeklinde bir sorunu var.gözümü ovuşturma konusunda kendimi terbiye edebilirsem tekrar alırım,çünkü 10 saniyede öyle güzel bir kuyruk çekiliyor ki kendisiyle..benim gibi gözünde makyaj olduğunu unutup haldır haldır ovuşturan,alerjik bir tip olup  sık sık gözleri dolan ve gün içinde düzeltmekle uğraşamayacak biriyseniz sizi başka bir eyeliner başlığına davet ediyorum,aradığınız ürün kesinlikle bu değil....

10 şubat 19:55

3

241. Yaklaşık 6-7 tüp bitirdim her yatağa uzandığımda veya yan yattığımda eyeliner komple yüzümü simsiyah yaptığından dolayı ne kadar sevsemde bu seferki indirimde almama kararı aldım. Sanırım beni kendisine bağlayan şey simsiyah oluşu

9 şubat 02:12

240. Bir kez daha overrated bir ürünün kurbanı oldum. Yaklaşık 6 aydır kullanıyorum ve esprisi yok diyebilirim. Evet ince uçlu, siyah , mat ve kuyruk kısmında gün sonunda bozulma olmuyor ama Allah aşkına böyle eyeliner mı yok piyasada sanki. Güzel, kaliteli bir eyeliner hatta tekrar bile alabilirim ama gidip kimseye süper falan demem bilmiyorum belki de benim standartlarım yüksektir ama senelerdir eyeliner kullanıyorum o yüzden bu konuda çok rahat büyük beklentilerle almayın derim. Ayrıca sürümü kolay falan değil evet ucu ince ama normal bir fırça eyeliner gibi sürümü var yani beceremiyorsanız bunu alınca beceririm sanmayın. Ucuz bir eyeliner alın onla öğrenin önce elinizi alıştırın sonra bunu alırsınız.

14 ocak 18:37


3

239. gözünüz sulanırsa direk akan, garip şekilde benim gibi gün içinde yağlanan göz kapaklarına sahipseniz, su değdiği an yüzünüzün her yerini simsiyah yapan eyeliner.

seviyor muyum sevmiyor muyum anlamadım. 2. yi aldım ama kullanmaya devam ediyorum. i̇lk sürdüğümde olan duruşundan memnunum fakat akşama doğru yağlanan göz kapaklarımla beraber o da yağlı gibi durduğu için görünüşü çok kötüleşiyor. yerine daha iyi öneriler varsa bakarım ama.

Edit: kendisinin üstüne gül koklayarak maybelline master ink matte waterproof (gizlinot: Mavi ambalajı olan) aldım. Ben resmen işkence cekiyormuşum onu anladım. Ucu benim için çok daha rahat ve daha düzgün çizgiler çizmeme izin veriyor. Altına put a lid on it kullanıyorum ve yağlı görüntüden de eser yok. Belki baz ile kullanırsam schwing de güzel durur fakat süremiyorum resmen, ucu çok yumuşak.

14 ocak 18:29 12 şubat 19:27

238. siyahlığına vurulup almıştım ama rezalet derecede akıyor, bulaşıyor. bunu süreceğime dandik bir göz kalemini eyeliner gibi kullanmak daha mantıklı.

3 ocak 17:35

237. Simsiyah muazzam bir eyeliner. Aplikatörü farklı, sürüm açısından güzel. Eliniz alışınca bırakamıyosunuz. Benim 3. tüpüm. Biraz çabuk bitiyo gibi geldi bana. Kimse bahsetmemiş bir de eyelinerın bitmesine yakın keçe ucu topaklanıyo, sürümü zorlaşıyo, simsiyahlığı da gidiyo diye düşünüyorum. Sonlarını pek kullanamıyorum anlayacağınız.

16 aralık 2017 10:25