3.9
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (313)
  • oylar (38)
  • medya (6)
3

313. Ucu ince oldu için dilediğim kalınlık ya da incelikte eyeliner çekebiliyorum. Simsiyah olması da güzel. Fakat, gözlerim çok yaşarıyor ve bu eyeliner'ı sürdüğüm zaman panda gibi oluyorum. Bunun yerine Nyx Epic Liner'ı kullanmayı tercih ediyorum.

18 haziran 10:26

5

312. Ucu ince olduğu için hem ince hem de kalın eyeliner çekebiliyorum. Kalıcılığı, siyahlığı ve matlığı da oldukça hoşuma gidiyor.

Bence çoğu eyelinerdan çok daha iyi. 

18 haziran 01:53

311. Eyeliner sürmeye yeni başlayacaklar için çok rahat el alışkanlığı kazanacakları bir ürün. Hem kolayca bitmemesi de artısı. Benim tek sorunum ne zaman sürsem bir süre sonra gözlerim sulanıyor ve kuyruk kısmı yeşile dönüp akma yapıyor. 

18 haziran 01:11


310. kendisine buradan (gbkz: akma öyle yeşil yeşil) demek istediğim eyeliner.

13 haziran 06:22

309. Uzun zaman sonra bugün elim gitmişken sürdüm ve hala ilk günkü gibi zerre kurumamış.

12 haziran 19:23

308. (gbkz: göz nezlesi)nden muzdarip bir insan olarak ne yazık ki kullanamadığım eyeliner. göz pınarımda biriken su bile eyeliner'ın çözünmesine sebep oluyor. bir diğer sıkıntılı yönü ise, fırçasının/keçesinin çok çabuk tiftiklenmesi. o tiftikler sürüşün keskinliğini engellemekle birlikte, eyelinerı ince çekmek istediğiniz zaman tiftiklenmeden ötürü sağa sola saçılan mürekkebini toparlamak adına daha daha kalınlaştırıp (gbkz: amy winehouse) olarak sokağa adım atıyorsunuz. kesilebilir fakat ben elimin ayarına güvenemediğimden hiç kalkışmadım.

bütün bu olumsuz taraflarına rağmen sürüşü kolay, şahane bir siyah.

11 haziran 15:26

307. Aramızda bir aşk nefret ilişkisi olduğu için düzenli olarak bu başlığa yazıyorum. Şu sıralar nefret evresindeyim. Üç tane bitirdim bu üründen, dördüncüyü bitirmek üzereyim. Her gün eyeliner kullanıyorsanız öyle çok bereketli bir ürün değil. İlk açıldığındaki sürümü, verdiği renk muazzam. Ucu çok güzel, ince çizgiler çekmek aşırı kolay. Ama gelin görün ki bitmeye yakın rengi grileşiyor, ucu iyice keçeleniyor ve pürüzsüz eyeliner çekmek imkansız oluyor. Çektiğim çizgi silik silik oluyor ve sürekli üstünden geçmek zorunda kalıyorum. Eyeliner çekerken önce çizgisini çekip sonra içini dolduruyorum. İç kısımda sorun yok, üstünden geçebiliyorum ama çektiğim çizginin bir daha üstünden geçmek hayli zor oluyor. Bazen bozuyorum, kalınlaştırmak zorunda kalıyorum. O yüzden çoğu zaman öyle pürüzlü bırakıyorum. Umarım anlatabilmişimdir. Daha iyi anlatabilmek adına için medya ekliyorum.

ilgili medya:
1
10 haziran 17:33


306. akıyor. bu ürün için söyleyebileceğim tek şey bu. çok güzel eyeliner çeken bir arkadaşıma sorup bunu kullandığını öğrenince almıştım ama benim sulu gözlerime hiç dayanmıyor, sürmesi kolay simsiyah mat vs ama akıp da makyajı mahvedince bunların hiçbir önemi kalmıyor ne yazık ki.

1 haziran 22:36

305. 2017 senesini geçirdiğim eyeliner oluyor kendileri. iki tüp bitirmiştim. ben de nyx'in epic ink liner ile tanışınca bir daha almadım.

geçen sene yağmurlu bir günde dışarı çıktığımda beni tamamen pandaya çevirmişti. eve dönüp makyajımı çıkarmak zorunda kalmıştım. hatta fotoğrafımı çekip arkadaşlarıma atmıştım epey dalga geçmişlerdi. (bkz: swh)

artıları: siyah ve mat duruyor, kullanımı kolay ve güzel kuyruk çekilebiliyor.

eksileri: gözünüz biraz yaş görmeyegörsün hemen akıyor, kalıcılığı kötü.

görüldüğü üzere, eksileri artılarını bastırıyor. yani benim için bir daha alınmayacak ürünlerden.

1 haziran 18:31 1 haziran 18:32

304. Göz pınarına yakın sürünce o kısımlarda akar, herhangi bir neme veya suya rastgelsin akar; yeşilimsi-mavimsi bir şekilde yayılır. Makyajınızı temizlerken de yayılan, insanı üşendiren bir ürün. Uzun süre kullandıkça aplikatörün uçu tiftiklenir. Ama yiğidi öldür hakkını yeme; denildiği kadar koyu siyah olan ve aplikatörü sebebiyle eyeliner uygulamasını kolaylaştıran, hayvanlar üzerinde deney yapmayan the balm markasının ürünüdür. Artıları ve eksileri olan, kendinizce tarttıktan sonra karar vermeniz gereken eyelinerdır.

Ben şahsen bir daha satın almadım.

1 haziran 18:18