3.9
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (331)
  • oylar (38)
  • medya (6)

331. bunu keşfedene kadar eyeliner sürmek benim için tam bir zulümdü. fırçasının ucu çok iyi tasarlanmış istediğim kalınlıkta çekebiliyorum üstelik tek seferde çekmeye çalışınca öyle tırtık tırtık falan olmuyor gayet dümdüz çekebiliyorum.

matlığına ve kalıcılığına gelirsek yağlı cilde sahip olanlar bilirler eyelinerın gün içinde göz kapağınızın her tarafına bulaşması gibi bir derdiniz vardır. ben aşırının aşırısı yağlı bir cilde sahip olamama rağmen ne bir akma ne bulaşma ne dağılma yapmıyor sabah sürdüğümde nasılsa akşama kadar olduğu gibi duruyor.

bazıları aktığını söylüyor. bu belkide altına sürülen baz vs. ürünlerle alakalı olabilir. ben baz kullanmıyorum. makyaj yaparken önce yağlı ciltler için olan kremimi sonra yine yağlı ciltler için olan fondotenimi yüzümün her tarafına iyice sürüyorum bunlar eyelinerın kalıcılığını arttırmış olabilir belkide eyeliner çok kalitelidir hiç fondötensiz çıplak göz kapağıma denemedim o yüzden bu konuda kimseyi yanıltmak istemem lakin benim gözümde bütün gün yerinden kıpırdamadan duruyor. indirimde şans vermenizi tavsiye ederim.

9 temmuz 23:25

330. Wet n wild, avon, esence ve bir iki tane daha fiyat ortalaması bu civarda olan eyelinerlarını kullandım. Hepsi benim için pişmanlıkla noktalandı.

10 tl fazla verip alınabilecek en güzel eyelinerlardan bir tanesi. Siyahlığını ve matlığını çok seviyorum. İnce eyeliner seven biriyim ve sağolsun onu da yapıyor.

8 temmuz 23:07

329. Muhteşem kuyruk yapmamı sağlıyor evet ama gözüm yaşarmadığı halde kuyruk kısmı bulaşma yapıyor. Daha önce golden rose diplener kullanmış biri olarak onda dağılma ve akma yapmamıştı diyebilirim çok rahatlıkla.

23 haziran 13:26


3

328. Ucu ince oldu için dilediğim kalınlık ya da incelikte eyeliner çekebiliyorum. Simsiyah olması da güzel. Fakat, gözlerim çok yaşarıyor ve bu eyeliner'ı sürdüğüm zaman panda gibi oluyorum. Bunun yerine Nyx Epic Liner'ı kullanmayı tercih ediyorum.

18 haziran 10:26

5

327. Ucu ince olduğu için hem ince hem de kalın eyeliner çekebiliyorum. Kalıcılığı, siyahlığı ve matlığı da oldukça hoşuma gidiyor.

Bence çoğu eyelinerdan çok daha iyi. 

18 haziran 01:53

326. Eyeliner sürmeye yeni başlayacaklar için çok rahat el alışkanlığı kazanacakları bir ürün. Hem kolayca bitmemesi de artısı. Benim tek sorunum ne zaman sürsem bir süre sonra gözlerim sulanıyor ve kuyruk kısmı yeşile dönüp akma yapıyor. 

18 haziran 01:11

325. kendisine buradan (gbkz: akma öyle yeşil yeşil) demek istediğim eyeliner.

13 haziran 06:22


324. Uzun zaman sonra bugün elim gitmişken sürdüm ve hala ilk günkü gibi zerre kurumamış.

12 haziran 19:23

323. (gbkz: göz nezlesi)nden muzdarip bir insan olarak ne yazık ki kullanamadığım eyeliner. göz pınarımda biriken su bile eyeliner'ın çözünmesine sebep oluyor. bir diğer sıkıntılı yönü ise, fırçasının/keçesinin çok çabuk tiftiklenmesi. o tiftikler sürüşün keskinliğini engellemekle birlikte, eyelinerı ince çekmek istediğiniz zaman tiftiklenmeden ötürü sağa sola saçılan mürekkebini toparlamak adına daha daha kalınlaştırıp (gbkz: amy winehouse) olarak sokağa adım atıyorsunuz. kesilebilir fakat ben elimin ayarına güvenemediğimden hiç kalkışmadım.

bütün bu olumsuz taraflarına rağmen sürüşü kolay, şahane bir siyah.

11 haziran 15:26

322. Aramızda bir aşk nefret ilişkisi olduğu için düzenli olarak bu başlığa yazıyorum. Şu sıralar nefret evresindeyim. Üç tane bitirdim bu üründen, dördüncüyü bitirmek üzereyim. Her gün eyeliner kullanıyorsanız öyle çok bereketli bir ürün değil. İlk açıldığındaki sürümü, verdiği renk muazzam. Ucu çok güzel, ince çizgiler çekmek aşırı kolay. Ama gelin görün ki bitmeye yakın rengi grileşiyor, ucu iyice keçeleniyor ve pürüzsüz eyeliner çekmek imkansız oluyor. Çektiğim çizgi silik silik oluyor ve sürekli üstünden geçmek zorunda kalıyorum. Eyeliner çekerken önce çizgisini çekip sonra içini dolduruyorum. İç kısımda sorun yok, üstünden geçebiliyorum ama çektiğim çizginin bir daha üstünden geçmek hayli zor oluyor. Bazen bozuyorum, kalınlaştırmak zorunda kalıyorum. O yüzden çoğu zaman öyle pürüzlü bırakıyorum. Umarım anlatabilmişimdir. Daha iyi anlatabilmek adına için medya ekliyorum.

ilgili medya:
1
10 haziran 17:33