3.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (348)
  • oylar ()
  • medya (6)

348. Bunun kadar siyah bir eyeliner görmedim. Mat ama canlı simsiyah bir bitişi var. En siyahı bu diye yönlendirdiklerinin hiçbiri siyah çıkmadı. Fırçası kolay sürmeyi sağlıyor. Beni tanıştıran gratis çalışanına tesekkuru borç bilirim.

Eksilerine gelirsek çok akmasa da gün sonunda işten eve geldiğimden biraz mavi mavi akmış oluyor ama siyahlığını ve canlılığını koruyor. Bir de eğer yanlış sürerseniz geçmiş olsun pamuklu çöple falan düzeltilmiyor baştan sürmeniz gerek.

18 eylül 09:20

347. Tutuşu kolay sürümü ve  o simsiyah keskin görüntüyü vermesiyle benim için efsane bir ürün canım the balm eyeliner. 

9 eylül 01:53 2 ekim 00:57

346. Bunun kadar siyah olan eyeliner daha önce kullanmadım ama o akması yokmu hele benim gibi gülünce gözleriniz yaşarıyorsa kesinlikle uzak durun suslulerim bu arada ucuda aşırı yumuşak kuyruk çekmeyi zorlaştırıyor. Benim gibi aynı şeyleri yaşayanlar maybeline mastring eyelinere bi baksınlar

13 ağustos 09:14


345. bir ayda biten eyeliner. güzel evet ama the body shop'tan aldığım eyeliner ya da dipliner hatırlamıyorum altı ayda bile bitmemişken bu ürün bir ayda sürerken zorlandığım kıvama geldi. bitti bitecek gibi yani.

11 ağustos 18:03

344. Siyahlığı için aldığım ama bir türlü beğenemediğim eyeliner kendisi.

Evet simsiyah, evet mat amma ve lakin akıyor süslüler. Durduramıyoruz. Gözün katlanma bölgesine denk gelen kuyruk kısmı bir parça halinde sökülüyor. Düşük göz kapaklı süslüler kesinlikle almanızı önermem. Fırçası da kullanışsız bence. Kuyruğu tek darbede çeken ben bile zorlanıyorum kullanırken.

30 temmuz 13:38

4

343. Simsiyah ve kalıcı olan eyeliner. sık sık indirime giren girer girmez alınması gereken bir ürün 4. kez satın aldım ve asla pişman olmadım tek kötü özelliği çokçabuk bitiyor.

28 temmuz 02:49

342. Eyeliner çekme özürlüsü olarak zorlandığım eyeliner. Çok yoğun bir rengi olduğu için batırınca toparlamak zor oluyor.Genelde kolay sürüldüğünü yazmış süslüler fakat bende bir sorun var sanırım.Bir de her gün kullanmayacaksanız iyi idare ettiğini düşünüyorum. Hemen kurumuyor, uzun süre siyahlığından bir şey kaybetmiyor.O yüzden sürebildiğim zamanlarda seviyorum kendisini.

15 temmuz 17:41


341. bunu keşfedene kadar eyeliner sürmek benim için tam bir zulümdü. fırçasının ucu çok iyi tasarlanmış istediğim kalınlıkta çekebiliyorum üstelik tek seferde çekmeye çalışınca öyle tırtık tırtık falan olmuyor gayet dümdüz çekebiliyorum.

matlığına ve kalıcılığına gelirsek yağlı cilde sahip olanlar bilirler eyelinerın gün içinde göz kapağınızın her tarafına bulaşması gibi bir derdiniz vardır. ben aşırının aşırısı yağlı bir cilde sahip olamama rağmen ne bir akma ne bulaşma ne dağılma yapmıyor sabah sürdüğümde nasılsa akşama kadar olduğu gibi duruyor.

bazıları aktığını söylüyor. bu belkide altına sürülen baz vs. ürünlerle alakalı olabilir. ben baz kullanmıyorum. makyaj yaparken önce yağlı ciltler için olan kremimi sonra yine yağlı ciltler için olan fondotenimi yüzümün her tarafına iyice sürüyorum bunlar eyelinerın kalıcılığını arttırmış olabilir belkide eyeliner çok kalitelidir hiç fondötensiz çıplak göz kapağıma denemedim o yüzden bu konuda kimseyi yanıltmak istemem lakin benim gözümde bütün gün yerinden kıpırdamadan duruyor. indirimde şans vermenizi tavsiye ederim.

9 temmuz 23:25

340. Muhteşem kuyruk yapmamı sağlıyor evet ama gözüm yaşarmadığı halde kuyruk kısmı bulaşma yapıyor. Daha önce golden rose diplener kullanmış biri olarak onda dağılma ve akma yapmamıştı diyebilirim çok rahatlıkla.

23 haziran 13:26

339. Eyeliner sürmeye yeni başlayacaklar için çok rahat el alışkanlığı kazanacakları bir ürün. Hem kolayca bitmemesi de artısı. Benim tek sorunum ne zaman sürsem bir süre sonra gözlerim sulanıyor ve kuyruk kısmı yeşile dönüp akma yapıyor. 

18 haziran 01:11