3.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (353)
  • oylar (48)
  • medya (7)

353. Takasla elime geçen ve şu an için sahip olduğum tek eyeliner.

Eli alışkın olan annem denedi ilk önce (gizlinot: ben kabiliyetsiz olduğum için) ince sürülebiliyor olması, yapısı ve fırçası güzel. Ancak ne annemin gözünde ne de benim gözümde fazla kalıcı olmadı. 3-4 saat içinde aktı. Eyeliner satın alıp da kullanabilen biri değilim ama ürünün en beğendiğim ve satın alınabilir yönü olarak inceliğini ve tam siyah olmasını beğendim. Elimdeki bitince yenisini alacağımı sanmıyorum ama bu kötü bir ürün olduğundan değil, benim eyelinerlarla barışamamamla alakalı. (gizlinot: bu cümleyi kuran süslü, uzunluğuna dayanamadı ve lal oldu, swh)

30 ekim 11:37

352. Simsiyah, sürümü kolay, çok güzel duruyor fakat deli gibi akıp gözümü yakıyor. Bunu sürdüğümde panda göz oluyorum. Arkadaşlarımda akmıyor, hatta çok seviyorlar. kişiden kişiye değişse de biz yollarımızı ayırdık.

21 ekim 20:02 22 ekim 10:04

351. gerçekten simsiyah ama akıyor. benim gözlerimi yakıyor formülü. çok minik ve çok pahalı.

20 ekim 22:26


1

350. Bu ürünü almayın aldırmayın o kadar kötü ki yapısı birde pahalı. Bu eyelinerdan önce pastel dipliner kullanıyordum hem fiyatı hem gerçekten yapısı çok güzeldi bittiğinde bunu almak istedim almaz olsaydım. Tek seferde harika eyeliner çekerim diyemiyorsanız almayın. Çünkü kuyruğu düzelteyim diye bir uğraşla başlıyorsunuz tüm makyajınızı silmek zorunda kalıyorsunuz. Böyle her yere bulaşan temizlenmeyen ama suyla hemen akan tuhaf bir eyeliner görmedim. Ucu çok güzel ben sadece ucunu tutup gerisini atmayı düşünüyorum.

20 ekim 22:11

3

349. Sevip sevemediğime karar veremediğim Eyeliner. Renk olarak tatmin edici fazlasıyla fakat ne zaman kullansam aktığını gözlemledim. Bu sadece bende mi böyle bilmiyorum.

16 ekim 16:13

348. rengini iyi veren, yapısı güzel ama kalıcılığı sıfır bir eyeliner.

simsiyah, mat ama yukarıda da belirttiğim gibi kalıcılığı yok ve göz kapağına bulaşıyor. gözün katlanma bölgesine gelen kısım dağılıyor ve fırçası çabuk yıpranacak gibi duruyor.

artan dolar kuruyla yükselen fiyatını hak etmediğini düşünmekteyim.

7 ekim 00:31

347. Bunun kadar siyah bir eyeliner görmedim. Mat ama canlı simsiyah bir bitişi var. En siyahı bu diye yönlendirdiklerinin hiçbiri siyah çıkmadı. Fırçası kolay sürmeyi sağlıyor. Beni tanıştıran gratis çalışanına tesekkuru borç bilirim.

Eksilerine gelirsek çok akmasa da gün sonunda işten eve geldiğimden biraz mavi mavi akmış oluyor ama siyahlığını ve canlılığını koruyor. Bir de eğer yanlış sürerseniz geçmiş olsun pamuklu çöple falan düzeltilmiyor baştan sürmeniz gerek.

18 eylül 09:20


346. Tutuşu kolay sürümü ve  o simsiyah keskin görüntüyü vermesiyle benim için efsane bir ürün canım the balm eyeliner. 

9 eylül 01:53 2 ekim 00:57

345. Bunun kadar siyah olan eyeliner daha önce kullanmadım ama o akması yokmu hele benim gibi gülünce gözleriniz yaşarıyorsa kesinlikle uzak durun suslulerim bu arada ucuda aşırı yumuşak kuyruk çekmeyi zorlaştırıyor. Benim gibi aynı şeyleri yaşayanlar maybeline mastring eyelinere bi baksınlar

13 ağustos 09:14

344. bir ayda biten eyeliner. güzel evet ama the body shop'tan aldığım eyeliner ya da dipliner hatırlamıyorum altı ayda bile bitmemişken bu ürün bir ayda sürerken zorlandığım kıvama geldi. bitti bitecek gibi yani.

11 ağustos 18:03