3.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (167)
  • oylar (25)
  • medya (2)

167. Kadıköy gratisten dün 40 liraya indirimden aldım, arayan süslülere duyurulur

16 ekim 18:10

166. cildim yağlı olduğu zamanlar -5-6 sene önce- kullanıp yağ kontrolü sağlamadığı için beğenmemiştim. şimdi tekrar alıp denemek istiyorum! tanım: talc içermeyen pudra

18 eylül 08:45

4

165. Karma cilde sahibim, t bölgem bazı dönemlerde oldukça yağlı olabiliyor. Böyle dönemlerde makyajımda eksik etmediğim transparan pudram. Tozutma yapmaması, ciltle uyum göstermesi, birikme yapmaması en büyük artılardan.

17 eylül 20:26


164. 4 yıllık pudra arayışıma son veren pudra. transparan olduğu için tenime fazladan bir renk vermiyor. yapısı incecik olmasına rağmen tozutmuyor, sürümü kolay ve yumuşak. kat kat uygulasam bile karma cildime uyum sağlayan ve cakey görünüm vermeyen nadir pudralardan biri. indirimdeyken almakta fayda var. kesinlikle tekrar alırım.

7 eylül 16:02

4

163. ikincisinin dibini gördüğüm, biterse muhtemelen tekrar alacağım( the balm'ın saçma sapan fiyatlarına rağmen ), oldukça sevdiğim pudra.

ciltte herhangi bir renk bırakmıyor, göz altında kapatıcının rengini koyulaştırmıyor, sürdüğünüz cilt ürününün yapısını kalınlaştırmıyor. incecik asla katman katman durmuyor, akmaz kokmaz, pudra konusunda her zaman elimin gittiği tek ürün.

yaz aylarında yağlı cildimin parlamasını gün boyunca engellemiyor ama uzun saatler dayandığı kesin ve kışın tüm gün dayanıyor. Kesinlikle öneririm.

6 eylül 12:27

162. bu hayatta en sevdiği pudralardan biridir. Gün içerisinde belki 7. kere sürmemde bile asla cake görünmeyen, biricik pudram.

17 ağustos 16:59

4

161. yüzüme sürdüğüm güneş kreminin aşırı parlaması sonucu buradaki olumlu yorumlara uyarak aldığım, foşur foşur bulamama rağmen kurabiye görüntüsü yaratmayan, tam ton numaramı bilmesem de nisbeten beyaz olan tenime uyum sağlamış, ciltte ağırlık yapmayan pudra.

ben sevdim, teşekkürler sözlük.

edit: normalde fiyatlarını takip etmiyordum; bugün gratiste indirimli fiyatı 34₺ civarıydı. bindirimli indirim midir, değil midir bilmiyorum ama bana çok pahalı gelmedi.

17 ağustos 12:45 17 ağustos 12:47


160. Güneş kremi sürdükten sonra alın ve burnuma parlaklığı azaltması amacıyla kullanıyorum ve memnunum. İnce yapılı güzel bir pudra.

15 ağustos 23:08

159. Yüzde ağırlık yapmayan, ben burdayım diye bağırmayan, talk içermeyen pudra.

14 temmuz 21:22

4

158. Beyaz tenimde fondötenle ten ya da kapatıcı sabitlemek için kullandiğim tüm yüzüme uyguladığımda t bölgesi parlaklığımıda alan birkaç kez bitirdiğim tek pudra. Göz çevresi için ya da sivilce kapattıktan sonra üzerine uyguladığımda herhangi bir dolma yapmamakta. Ambalajı her the balm ürünü gibi çok güvenli ve çantada taşınabilir.

Fiyatı artması ve bir tık kapatıcılık istemem nedeniyle (gbkz: Golden rose mineral terracota pudra) ya geçiş yaptım ancak bir yılı aşkın süredir kendisi değil bitmek erimemekte. Formül ve özellik olarak farklı iki ürün. 

7 haziran 11:31 7 haziran 11:33