yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (167)
  • oylar (38)
  • medya (2)

  167. 2 kez bitirdiğim pudra. sonrasında daha ucuzunu bulduğumdan devam etmedim ve sonra da yağ emici mendillere geçtim diyebilirim.

  Ten renginde bir pudra ama sürdükten sonra kesinlikle tenle bütünleşiyor ve benim gibi öğleye doğru parlamaya başlayan ve akşama doğru disko toğuna dönen bir yüzünüz varsa denemenizi kesinlikle öneriyorum indirimde. İçerisinde aynası da var ama keşke sürecek bir ekipmanı da dahil edilseymiş. Bir de fırça ya da sünger taşımak gerekiyor, çantada taşıma gerektiren bir ürün yani sonuçta, yalnızca evde kullanıp çıkamıyoruz.

  8 ağustos 11:38

  5

  166. dün itibariyle dibini gördüğüm pudra. yağlıya dönük karma cildim kendisini sevmiştir.

  yapısı gerçekten ince. kalıp gibi ve aşırı pudralı gözükmesi için gerçekten fazla uygulamak gerekiyor. ne çok az ne çok fazla uyguladığımda çok kuru göstermeden makyajımı sabitliyor. 

  göz altlarımda çizgilerime dolmuyor. catrice'in meşhur kapatıcısıyla beraber kullanıyorum ben.

  kalıcılığı ortalama diyebilirim. gerçekten yağlı bir ciltte ya da nispeten nemli bitişli ürünlerin üzerinde tüm gün sizi mat tutmayacaktır. ama benim sevdiğim yanı, hafif yağlanmış bölgeyi hafifçe tamponlayarak alıp üzerine sürdüğünüzde makyajınızı tekrar taze göstermesi.

  kapatıcılığı yok gibi bir şey. fakat tamamen renksiz/transparan olduğunu düşünmüyorum. çok çok hafif bir rengi var gibi. gerçekten esmerseniz "ashy" yani biraz açık renk, gri gibi, çok açık renkseniz de birazcık koyu kalabilir.

  içeriği talcsız olduğundan yine benim bebeğimdir.

  tekrar alır mıyım? indirimde evet. içeriği, günlük makyaj için yeterli olan performansı ve indirimli fiyatı benim için tercih sebebi. cover fx gibi rızkımı verdiğim bir pudraya kıyasla çok daha memnun kaldım bu sexy mama kızımızdan. çoğu insanın memnun kalacağı, pek beğenmeyenlerin bile nefret etmeyeceğini düşündüğüm pudradır.

  sexy mama kalın süslülerim.

  3 mart 18:36

  2

  165. Keşke almadan önce son girdileri okusaymışım dediğim pudra. The Balm’a güvenerek aldım. Az sürünce makyajı çok az süre tutuyor, çok sürünce cakey duruyor. Kapatıcı altına da geçince kapatıcının rengini koyulaştırıyor. Tek iyi yanı içeriğinde talk olmaması sanırım. The Balm sevgili markam ama bu sefer üzdü..

  23 şubat 02:15

  164. Göz çevrem çok mordur ve çoğu kapatıcı çizgilere dolduğu için hep pudrayla sabitlerim.Genelde transparan pudralar kullanırdım ve onların bazılarında grileşme sorunu yaşadığım için dedimki bu sefer de renkli bir pudra kullanayım hem biraz da renk veriyor daha iyi kapanır morluklar diye ama umduğum gibi olmadı.Yüzümde o kadar farketmesem de göz altımda kapatıcıların rengini hep koyulaştırıyor ve göz çevrem turunculaşıyor.Şimdilerde nasıl kullanacağımı bilemediğim için elimde öylece bekliyor.

  20 ocak 19:15

  163. ilk sürüşte ciltle bütünleşmesi verdiği ışıltı çok güzel. ama göz altı kapatıcısının üzerinden geçtiğimde kapatıcının rengini hafif turuncuya döndürüyor. o yüzden artık sadece fondöten kullandığım zaman tüm cildin üzerinden fırçayla üstünkörü geçip öyle kullanıyorum.

  19 ocak 21:18

  3

  162. Öncelikle çok açık ten rengine sahip bir cildim var. Ten makyajı konusunda çok hassas olan ve günlük hayatımda orta üzeri kapatıcılıktaki görüntüleri tercih etmeyen biriyim. T bölgem gün içinde ortalama 2-3 kez pudralamam gerekecek kadar yağlandığı için, kol çantamda, ofis çekmecemde ve hatta arabada olmak üzere farklı yerlerde kompakt pudra bulunduruyorum. Şimdiii, bu pudra da benim arabada sakladığım pudram oldu çünküü; sabah makyajımı yapıp çıktıktan sonra 3-5 saat rötuşa ihtiyaç duymuyorum ve bu pudra benim gün ışığının olduğu zamanlarda yüzüme uygulamaktan hoşlandığım bir pudra olmadı. Çok çok ince bir pudra değil ve yüzde hem kendisini hissettiriyor hem de biraz aşırıya kaçılması durumunda pudra görünümü gözle görülüyor. Matlaştırma konusunda başarılı fakat tam olarak transparan değil, örneğin concealarınızın tonunu biraz değiştiriyor. yüzünüze renk veriyor ama bu asla bir kapatıcılık veya bir renk eşitleme anlamında değil. Tek başına kullanımının bir manası olmaz yani. Bunu arabada tutmamın sebebiyse özellikle iş çıkışı bir yere gideceksem, verdiği hafif renkle, bitmek tükenmekte olan makyajıma biraz destek çıkıyor oluşudur. Pudralı görüntüsü akşam karanlığında rahatsız edici olmuyor. Fakat bu benim ürünü satın aldıktan sonraki tecrübelerimle vardığım kullanım şekli, düzenli olarak, bittikçe bu sebeple bu ürünü alacak değilim yani :) Bu fiyata benzer seçenekler bulunabileceğinden eminim.

  27 aralık 2018 12:37

  4

  161. Bugüne kadar iki ambalaj bitirdim ve üçüncüsünü (gizlinot: elimdeki diğer pudralarla dönüşümlü olarak) kullanıyorum. Mağaza ışıkları yüzünden tenime uygun renkte fondöten bulamayıp hayalet beyazına kaçtıysam bu pudrayı geniş ve dağınık kıllı bir fırçayla kullanarak normal rengime dönüyorum. Yüzde hissedilmiyor, fondötene göre sabitlemesi sorun yaratıp yaratmama(gizlinot: l'oréal true match fondöteni sabitleyemezken the balm even steven'ı muhteşem tutuyor) arasında gidip gelebiliyor ve neredeyse kokusu yok. Elimdeki pudraları tamamen bitirince yeniden alabilirim.

  27 aralık 2018 00:52

  160. Ben bu pudrayı ürünlerin içeriğine dikkat etmeye başladığımda transparan bir pudra istediğim için aldım. İçerisinde talk yok bu artı yönü ama kapatıcımın rengini değiştiriyor koyulaştırıp turuncu yapıyor . Göz altını aydınlık sevenler için uygun değil. Bir de ben alnımın ortasının parlamasını hiç sevmem bu pudrayı sadece ortaya geçiyorum ve alnımın ortası turunculaşıyor .bilmiyorum daha koyu tenlerle daha uyumlu olabilir açık tende böyle

  26 aralık 2018 12:48

  159. ince yapılı, transparan, cildi cake göstermeyen güzel bir pudra. kışın sadece alın ve burnuma sürüyorum ne çok matlaştırıyor ne de parlama yapıyor. sabitlemesi başarılı. şimdiki fiyatına değer mi bilmiyorum gerçi ama indirimde 40 tl idi ben alırken.

  9 aralık 2018 13:16

  158. Kadıköy gratisten dün 40 liraya indirimden aldım, arayan süslülere duyurulur

  16 ekim 2018 18:10