4.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (27)
  • oylar (11)
  • medya (7)
4

27. Dumanlı göz makyajı yapmak isteyenler için hazırlanmış bu palette 3 farklı renkte far bulunmakta. Aydınlatıcısını ayrı olarak da kullanıyorum. Günlük kullanımdansa gece makyajına daha uygun.

17 eylül 19:49 17 eylül 20:36

26. yine sırf indirimde diye aldığım ve 1 kere kullanıp makyaj masamda öylece duran paletlerden biri.vermeye de kıyamıyorum kimseye.

11 temmuz 14:55

25. Yeşil olanı aldığım ilk far paletlerinden biri. Fazla farım olmadığı zamanlarda her işimi gördüğü için sadece bunu kullanıyordum. İçerdiği renkleri hala sevsemde yapısı bana fazla kuru geldiği için elim pek gitmiyor. 

2 temmuz 07:19


24. - do you want loser rakçı make-up? -

bi ara smoky eyes göz makyajına takmıştım.

okula giderken bile yapıcak kadar gözümü karartmıştım. (gözünü kara yapmakla ilgili her şey)

işimi bayağı kolaylaştırıyordu, ayrıca green-black far pigmentasyonu olsun duruşu olsun çok başarılı, kömür sürmüşsün gibi durmuyor,, aydınlatıcısına zaten hayran olmayan yok. ortaki rengi de kafama eserse kullanıyordum, koyu bej de şekil..

sonuç: koyu makyaj sevenlere minimal güzel bi palet.

1 temmuz 16:17

5

23. neredeyse 1 yıldır elimde olan ancak beklentimi karşılayamayan far paletidir. spark/etincelant rengini kullanırım diye almıştım ancak en kuallanmadığım renk o oldu. bende mi sorun bilemiyorum ama dağıtmayınca zaten pek anlamı olmuyor dağıtınca da kirli gibi görünüyor gözlerim. ama flame rengi benim kurtarıcımdır. özellikle seyahatlerde yanıma alıyorum ki hem far hem aydınlatıcı olarak hem de kaş altında flame rengini kullanabileyim. biterse yine alır mıyım alırım çünkü fiyatı uygun bence.

28 mart 16:23

22. smoke balm vol 4 paleti övgülere dayanamayıp aldım, ama iyi ki almışım. en baştaki striking rengi tereyağı gibi yumuşacık ve pigmentli. çok kısa bir sürede kolayca uğraşılmış göz makyajı çıkarabiliyorsunuz. gerçekten de çantaya atıp çıkmalıkmış. çok sevdim ben, indirimsiz aldığıma üzülmedim bile (gizlinot: swh) (gizlinot: şaka şaka battık biz)

6 ocak 12:46 6 ocak 12:52

21. Normalde beni hiç çekmiyordu bu paletler içinden ya bir renk ya da hiçbirini beğenmiyordum renklerin. Ama son çıkan vol 4 ülkeye gelsin diye sabırsızlıkla bekledim. Dün de indirime dahil olduğunu görünce hemen aldım.(gizlinot: almak isteyenler için 35 tl) Açıkçası striking renginin çok koyu kahve falan çıkacağını düşünmüştüm. Luminous rengini çok çok beğeniyordum zaten, diğeri de aydınlatıcı tarzı kurtarıcı bir renk. Ama striking o kadar güzel bir renk çıktı ki. Metallic pomegrante krem far ile aynı bence renkleri. Sadece bunun simleri daha küçük ve bariz altın değil. Baz olarak krem far üstüne bunu sürünce maksimum verimi aldım hatta. Luminous rengini henüz gözümde denemedim ama tüm farlar o kadar yumuşak ki. Sürmek için inanılmaz az bile alınınca yetiyor. ilk kez bu kadar tam verim aldığım bu kadar içime sinen bir ürün aldım sanırım. Uzun süreli kozmetik diyetimin sonunda kendime hediye olarak almış olmak da daha bir kıymetli yaptı gözümde. Sandığımdan daha küçük ve işlevsel diğer balm ambalajlarına göre daha bi hoşuma gitmiş olan harika bir palet. 

23 aralık 2017 23:24 23 aralık 2017 23:25


20. vol. 4 renkleri çok güzel. zaten nyx paletlerinden gördüm ki ben büyük, geniş göz paleti kullanamıyorum, elim gitmiyor. ya tekli ya da 3lü 4lü palet kullanabiliyorum. bazsız ilk rengin simleri gözaltıma döküldü ama hem bazsız kullandım hem de parmağımla sürdüm, o yüzden durum değişebilir. bir de son renge bayıldım, çok düz özelliksiz bir renk gibi gelebilir ama simsiz, ışıltılı bir krem rengi olduğu için verdiği görüntü çok güzel. ihtiyacım yoktu, hatta aldıktan sonra kendime kızdım ama evde renkleri tüm göz kapağıma denedikten sonra iyi ki almışım diyorum.

18 aralık 2017 17:05

19. vol.4 gerçekten de serinin diğer renklerinden güzel renklerden oluşuyor ve ihtiyacı olanlar için en joker renkleri barındırıyor. yüz milyon farım olmasa kesinlikle alırdım fakat tercihimi allık paletinden kullandım. şu foiled again Hakkında söz veremem ama ......

17 aralık 2017 23:46

5

18. İhtiyacım yoktu ama dayanamadım aldım. Rafta son bir tane vardı ve bana göz kırpıyordu. Hatta denemeden aldım ve iyi ki almışım. Çünkü gerçekten çok beğendim. Bende ki farların hepsi çok yumuşak. Bir önceki girdide ortadakinin sert olduğu yazılmış . Sanırım değişiyor duruma göre. Belki benim aldığım hiç açılmamıştır. Bilemiyorum .

Renklere gelirsek baştaki bordo renk kahveye daha yakın aslında.mont balm daki mor ile aynı kesin demiştim ama mont balmdakine göre oldukça kahve duruyor. Ortadaki renge ba-yıl-dım. Son renk ise çok güzel bir aydınlatıcı bence. Renklerin birbiri ile uyumları çok iyi. İhtiyaç dışı almış olabilirim ama aşık oldum napim.

17 aralık 2017 02:20