sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (28)
 • oylar (11)
 • medya (7)
4

28. Dumanlı göz makyajı yapmak isteyenler için hazırlanmış bu palette 3 farklı renkte far bulunmakta. Aydınlatıcısını ayrı olarak da kullanıyorum. Günlük kullanımdansa gece makyajına daha uygun.

17 eylül 2018 19:49 17 eylül 2018 20:36

27. yine sırf indirimde diye aldığım ve 1 kere kullanıp makyaj masamda öylece duran paletlerden biri.vermeye de kıyamıyorum kimseye.

11 temmuz 2018 14:55

26. Yeşil olanı aldığım ilk far paletlerinden biri. Fazla farım olmadığı zamanlarda her işimi gördüğü için sadece bunu kullanıyordum. İçerdiği renkleri hala sevsemde yapısı bana fazla kuru geldiği için elim pek gitmiyor. 

2 temmuz 2018 07:19

5

25. neredeyse 1 yıldır elimde olan ancak beklentimi karşılayamayan far paletidir. spark/etincelant rengini kullanırım diye almıştım ancak en kuallanmadığım renk o oldu. bende mi sorun bilemiyorum ama dağıtmayınca zaten pek anlamı olmuyor dağıtınca da kirli gibi görünüyor gözlerim. ama flame rengi benim kurtarıcımdır. özellikle seyahatlerde yanıma alıyorum ki hem far hem aydınlatıcı olarak hem de kaş altında flame rengini kullanabileyim. biterse yine alır mıyım alırım çünkü fiyatı uygun bence.

28 mart 2018 16:23

24. 3 farin 3'üne de ayrı ayrı bayıldığım palet.

İlk olarak, striking, sen nasıl bir muhteşemliksin öyle? Ben bu rengi bazen sur-çık farı olarak da kullanıyorum hafif uygulayarak. Öyle ki, uzun zamandır 13 reasons why'da hannah karakterinin günlük göz makyajına benzer bir görünüm elde etmeye çalışıyordum; en çok striking rengiyle yaklaştım.

Luminous rengi mükemmel bir kiremit rengi, palette en az kullandığım renk ama. Smoking rengi ise bana ayıla bayıla kullandığım mary lou'yu unutturdu. Bu farin elmacık kemiklerimdeki durusuna bayılıyorum.

Kısacası süslüler, çok kullanışlı, günlük de gece de kullanabileceğim bir minik paletim olsun diyorsanız, mutlaka bakınız. 

7 mart 2018 19:54

23. smoke balm vol 4 paleti övgülere dayanamayıp aldım, ama iyi ki almışım. en baştaki striking rengi tereyağı gibi yumuşacık ve pigmentli. çok kısa bir sürede kolayca uğraşılmış göz makyajı çıkarabiliyorsunuz. gerçekten de çantaya atıp çıkmalıkmış. çok sevdim ben, indirimsiz aldığıma üzülmedim bile (gizlinot: swh) (gizlinot: şaka şaka battık biz)

6 ocak 2018 12:46 6 ocak 2018 12:52

22. Normalde beni hiç çekmiyordu bu paletler içinden ya bir renk ya da hiçbirini beğenmiyordum renklerin. Ama son çıkan vol 4 ülkeye gelsin diye sabırsızlıkla bekledim. Dün de indirime dahil olduğunu görünce hemen aldım.(gizlinot: almak isteyenler için 35 tl) Açıkçası striking renginin çok koyu kahve falan çıkacağını düşünmüştüm. Luminous rengini çok çok beğeniyordum zaten, diğeri de aydınlatıcı tarzı kurtarıcı bir renk. Ama striking o kadar güzel bir renk çıktı ki. Metallic pomegrante krem far ile aynı bence renkleri. Sadece bunun simleri daha küçük ve bariz altın değil. Baz olarak krem far üstüne bunu sürünce maksimum verimi aldım hatta. Luminous rengini henüz gözümde denemedim ama tüm farlar o kadar yumuşak ki. Sürmek için inanılmaz az bile alınınca yetiyor. ilk kez bu kadar tam verim aldığım bu kadar içime sinen bir ürün aldım sanırım. Uzun süreli kozmetik diyetimin sonunda kendime hediye olarak almış olmak da daha bir kıymetli yaptı gözümde. Sandığımdan daha küçük ve işlevsel diğer balm ambalajlarına göre daha bi hoşuma gitmiş olan harika bir palet. 

23 aralık 2017 23:24 23 aralık 2017 23:25

21. Vol. 4 için alternatif tarifi şöyle: 1.balm nude dude paleti funny rengi 2.balm desert bronzer rengi + az daha benzetmek isteyenler için gosh bronze pie allığın turuncusu 3. yine nude dude'dan fabulous iş görüyor.

18 aralık 2017 17:37 18 aralık 2017 18:21

20. vol. 4 renkleri çok güzel. zaten nyx paletlerinden gördüm ki ben büyük, geniş göz paleti kullanamıyorum, elim gitmiyor. ya tekli ya da 3lü 4lü palet kullanabiliyorum. bazsız ilk rengin simleri gözaltıma döküldü ama hem bazsız kullandım hem de parmağımla sürdüm, o yüzden durum değişebilir. bir de son renge bayıldım, çok düz özelliksiz bir renk gibi gelebilir ama simsiz, ışıltılı bir krem rengi olduğu için verdiği görüntü çok güzel. ihtiyacım yoktu, hatta aldıktan sonra kendime kızdım ama evde renkleri tüm göz kapağıma denedikten sonra iyi ki almışım diyorum.

18 aralık 2017 17:05

19. vol.4 gerçekten de serinin diğer renklerinden güzel renklerden oluşuyor ve ihtiyacı olanlar için en joker renkleri barındırıyor. yüz milyon farım olmasa kesinlikle alırdım fakat tercihimi allık paletinden kullandım. şu foiled again Hakkında söz veremem ama ......

17 aralık 2017 23:46