sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  3.9
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (29)
  • oylar (12)
  • medya (6)

  29. oliver rengine sahibim. beyaz tenliler için uygun bir rengi var. rengi katlanma bölgesi rengi için de uygun. taşlaşma sorunu yaptı bende de.

  5 mayıs 16:18

  28. En açık renk olan oskar 'ın ismi oliver'a dönüşmüş. Oliver rengine sahibim. Oliver içinde en az turunculuk barındıran ton. Beyaz tenliyim, satın aldığım ilk bronzer, kontür olarak da kullanıyorum. Kalıcılığına ve rengine bayılıyorumm.

  Düzenleme: taşlaşma oldu 4-5 kullanım sonrasında.

  8 şubat 19:30 19 mart 23:22

  27. denediğim ve beğenmediğim üründür, zira bence bariz turunculuk içeriyor. tebeşir hissi var ve resmen koyulduğu noktaya yapışıyor. dağıtmak çok zor .hoola lite'a dupe değil benim açımdan.

  25 aralık 2018 16:56

  26. The balm'ın turunculuk içermediğini iddia ettiği bronzer serisi. Çok sevdiğim benefit hoola lite bronzera alternatif olabilir mi? diye merakımdan en açık rengi oliver'ı aldım. Sonuç hüsran çok kısa sürede taşlaşma yaptı üstü pütür pütür oldu kazısam da tekrar taşlaştı.

  anti- orange diyor ama maalesef turunculuk içeriyor en azından bende öyle durdu. Yapısı kuru kuru tebeşir gibi bir hissiyatı var, homojen bir şekilde dağıtmak zor. Daha önce bir süre kullanıp rengi bana uymadığı için arkadaşıma verdiğim balm desert bundan yapı ve doku olarak çok daha başarılıydı. Özetle hiç memnun kalmadım asla muadili olduğunu düşünmüyorum yoluma paşa paşa hoola lite ile devam ederim.

  25 aralık 2018 16:52

  2

  25. The balm markasının bu bronzerları dikey yaparak ürün gramajını azaltıp biraz kazıkladığını düşünüyorum. Bahama mamanın gramajını bilmiyorum fakat frat boy allığa göre gramajı düşük. Maalesef alalı 2 ay oldu ve taşlaştı. En açık rengini bronzerlarımın kalıcılığından memnun değilim diye indirimsiz almıştım ama pişman oldum. Tamamen taşlaşmadı ama üst tabaka dikensi çıkıntılar verdi. Keşke balm beach alsaymışım. Far olarak da hiç renk vermiyor doğal olarak çünkü sık kıllı fırçayla işkence ederek 3 defa uygulayıp anca bronzer-allık görünümü elde ediyorum. Bunu alacağınıza max factorun creme puff serisinden koyu renk pudra alın daha iyi.

  25 aralık 2018 00:53 25 aralık 2018 01:01

  24. Bolca bronzer kullanan birisiyim. Bahama mama’mı highlight n contour alınca zebramo’da satmıştım. Highlight n contour’daki bronzer’lar bitince bu serinin oliver rengini aldım. Ancak rengi çok açık geldi. Bugün gittim thomas aldım. Tester’ı yoktu, yine denemeden aldım yine pek sevemedim. Turunculuk karşıtı değil bu, bildiğin turuncu bronzer. Highlight n contour’daki diğer bronzerlarla karşılaştırdım swatchları medyaya ekliyorum, ben 20 db’i çok sevmiştim.

  ilgili medya:
  1
  24 aralık 2018 17:09

  23. the balm'ın içinde hiç turunculuk olmadığını iddia ettiği yeni bronzerları. normalde the balm'ın balm desert bronzerını çok severim hatta bitirmek üzereyim ama daha soğuk tonlu profesyonel olmasa da günlük gölge vermek/ kontür yapmak için bir bronzer çok istiyordum. en açık tonu olan "oliver"ı görünce çok sevinmiştim. indirimde bulup alamamıştım. geçen gün kuzenimde gördüm iyi ki almamışım. paketinde soğuk alttonlu gibi dursa da elimde dağıttığım an baya sıcak alttonlu bir bronz renge dönüştü.

  "oliver" rengi için konuşacaksam eğer yapısı yumuşacık the balm'ın diğer bronzerlarına göre daha güzel. yüzümde de denedim çok güzel dağılıyor. benim tenim nötr alttonlu bende gayet güzel bir bronz tonunda durdu. ten rengi açık olup bronzerdan korkanlar için çok iyi bir alternatif. balm desert ve bahama mama'dan çok daha iyi fakat kontür amacı ile asla kullanılamaz. the balm çok sevdiğim bir markadır böyle bir saçmalık nasıl yaptı anlayamadım. balm desertı bir gün bitirirsem almayı düşünebilirim.

  10 ekim 2018 21:19

  5

  22. İndirmden 38 tlye oliver rengini edindiğim bronzer. Sarı alt tonlu açık buğdayım ve bronzer uygularken elimin ayarı kaçabiliyor. Bu renk tenimde belli olmakla beraber bol keseden uygulasam bile abartılı bir görüntü oluşmuyor. Bahama mama=benefit hoola ise bu da hoola lite olur bence.

  8 eylül 2018 12:24

  5

  21. dün Oliver rengini aldım ve sürer sürmez gözlerimden kırmızı kalpler fışkırdı, resmen çok sevindim :) sanırım ben artık kontür ürünü olarak yola sadece bununla devam edeceğim, soğuk alt tonlu cildimde gerçekten de hiçbir turunculuk belirtisi olmadan elmacık kemiklerimin altında istediğim doğal gölgeyi oluşturabildi. Nyx’in taupe allığını bulunca arayışım sona erdi sanmıştım ama bu ürün ondan renk bakımından çok çok daha başarılı. turunculuk kesinlikle barındırmıyor ama doğallıktan uzaklaştıran yoğunlukta bir griliği de asla yok. Açık ten rengi için gerçekten uygun bir renk tutturmuş the balm. Taşlaşma sorunundan bahsetmiş burada arkadaşlar, henüz yeni olduğu için o konuda şu an bir şey diyemeyeceğim. 

  21 ağustos 2018 04:41

  20. kendilerini pek anlayamamaktayım

  anti orange diyor ama orta ton bariz turuncu koyu tonda bahama mamadan yarım toz falan koyu o kadar ve taşlaşıyorlar dediğiniz gibi(gizlinot: tester taşlaşmış şaka gibi).

  sadece en açık tonu açık tenliler için güzel alternatif olmuş turunculuk içermiyor ama onun dışında ben kendilerine anlam veremedim dediğim gibi. Niye böyle bir seri yapmışlar ki?

  orta ton bir birey olarak ben de gittim bahama mama aldım çok daha güzel bir alternatif değmez

  1 ağustos 2018 23:22